Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja zalewam yamalube półsyntetyk 20w50, filtr k&n 303, tak mi doradził mechanik z yamahy i tego się trzymam, cenowo 33zł litr

lub motul 7100 20w50 te forum zaczyna umierać,średnio wpis na miesiąc

Edytowane przez robert b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z warażeń to na razie nic nie mogę powiedzieć gdyż pogoda za bardzo nie pozwala na jazdę
a kręcenie się w koło komina no cóz to nie to.
pozycja jest wręcz jak dla mnie (182cm) oczywiście idealna, wygląd jak najbardziej na TAK
na chwilę obecną założyłem oponkę na tył 240 jak będzie w w jeździe zobaczymy za kilka miesięcy :D

pozdrawiam

Edytowane przez aadasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wymieniłem świece na irydowe.

wykręcenie trzech nie sprawia większych problemów, ale czwarta (prawy tył) to niezła zabawa.

rada dla wszystkich - przed wymianą odkręcić bak i dopiero zabierać się za wymianę :) inaczej nie ma szans

i do tego trzeba mieć klucz do świec odpowiedniej długości. Ja swój musiałem obcinać, żeby pasował na długość do czwartej świecy (nieszczęsny prawy tył)

Po wymianie zdecydowana poprawa w uruchamianiu silnika. Co do różnicy w jeździe to jeszcze nie miałem okazji przetestować.

LwG



Dzisiaj udało się przetestować nowe świeczki. Silnik pracuje równiutko i coś jakby mocy ciut więcej dostał, ale to może być jedynie subiektywne odczucie.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze zmiany.

LwG

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładał ktoś do raidera błotnik z laminatu z tej strony http://mg-bikes.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=92&Itemid=57

o numerze b27?Chciałbym taki założyć i nie wiem jak jest z jego spasowaniem.

A co do wymiany świec to mogę potwierdzić, najgorzej jest wymienić prawy tył.

Edytowane przez jacekxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to gmole z RoadStylera to zakładałem taki .wprawdzie do innej Yamahy,ale pasowały i były dobrze zrobione jak i inne akcesoria.

http://www.roadstyler.com/



Świece to głownie NGK i to nie tylko do Yamahy.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o te z roadstylera mi chodziło ,bo są z Polkomu ponad 800 stówek ,różnią się mocowaniem i grubościa i nie wiem czy jest sens przepłacać

Właśnie o te z roadstylera mi chodziło ,bo są z Polkomu ponad 800 stówek ,różnią się mocowaniem i grubościa i nie wiem czy jest sens przepłacać

A dlaczego ngk jest lepsze od denso

Edytowane przez robert b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ngk jest lepsze od denso

 

 

 

 

Nie powiedziałem,że są lepsze,po prostu takie zakładałem i nigdy nie miałem problemów.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Umiera bo administrator też się wcina miedzy wódkę a zakąskę ,pisałem w innym temacie to wykasował post jak dalej bedzie tak robił to ludzie gdzie indziej będą szukać normalnego forum-to forum robi się beznadziejne !!!

Edytowane przez Roberto-pol72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich!!!Od 1,5 roku jestem poisiadaczem Yamahy Raider.Od niedawna założony mam pusty wydech i strasznie strzela jak ujme gazu.Motocykl ma założony cobra fi2000.I teraz nie wiem jak go ustawić pod pusty wydech.Może ktoś z was ma coś takiego i dobrze ustawione pod puse wydechy to dawajcie znać:)Może jakiś manual posiadacie do fi2000.Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!Od 1,5 roku jestem poisiadaczem Yamahy Raider.Od niedawna założony mam pusty wydech i strasznie strzela jak ujme gazu.Motocykl ma założony cobra fi2000.I teraz nie wiem jak go ustawić pod pusty wydech.Może ktoś z was ma coś takiego i dobrze ustawione pod puse wydechy to dawajcie znać:)Może jakiś manual posiadacie do fi2000.Pomocy!!!

witam

ja mam puste wydech cobra sweept i filtr KN i chodzi bez żadnych modyfikacji map , nie mam PC i cobry i przyczyną strzelania był przedmuch na kolektorze wydechowym , po wymianie uszczelki strzela ale bardzo sporadycznie przy nagłym odjęciu gazu

sprawdz u siebie , moze po zmianie wydechu żle wszystko skręciłes

pozdr LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!Od 1,5 roku jestem poisiadaczem Yamahy Raider.Od niedawna założony mam pusty wydech i strasznie strzela jak ujme gazu.Motocykl ma założony cobra fi2000.I teraz nie wiem jak go ustawić pod pusty wydech.Może ktoś z was ma coś takiego i dobrze ustawione pod puse wydechy to dawajcie znać:)Może jakiś manual posiadacie do fi2000.Pomocy!!!

Zmień filtr powietrza na k&n u mnie po zmianie przestał strzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy przy wymianie wydechu na jakis nie seryjny cobry itp. trzeba zakładać Power commander i czy silnik nie zgłupieje jak tam nie bedzie tej przepustnicy co sie zamyka w orginale. Z góry dzieki wielkie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...