Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

:oops: :oops: :oops:.

Sorry Bronx. Wstepnie juz sie tez ceny dowiedzialem, ze 230zl za domek, ale chcialem poczekac, az bede wiedzial wszystko.

Qrde, i jak to teraz wyglada - mam ten osrodek pod nosem a Ty musiales z Gliwic jechac, zeby sie dowiedziec :D :oops: :oops:.

Coz, nie sadzilem, ze sie az tak spieszy. Nastepnym razem sie poprawie :oops: :oops: :oops:.

Ja sie pisze rowniez na 100%.

Pozdrawiam

 

PS

Moim zdaniem lepiej wplacac na Twoje konto Bronx, tak, zebys od razu mogl wplacic calosc kasy za wszystkich. Jak kazdy by z osobna im przelewal, to mogliby sie nie doliczyc kasy idt, itp...

 

PS2

A co z grupa poludnie? Tzn. tymi, co podjada od strony Zor (Pszczyny / Katowic)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie miejsce do palenia gumy???

aa i przypomnijcie by nie lać po ścianach ,bo takie ładne białe

Szramer jest miejsce do palenia jest :D

ale od ciebie palo wezmiemy 100% zastawu lub ketchap w 4 litery i koreczek w te przednie :)

JA SIE BAC ZACZYNAM :D

POWAZNIE MUSI BYC KULTURKA , ZADNYCH WYSKOKOW

JESZCZE JEDNA B.WAZNA SPRAWA TE OSOBY CO PISZA SIE NA 100% MUSZA WPLACIC DO 12 MARCA TE 23ZL :)

dobra ide sie dalej wyspac bo jakos dretwo pisze :D

 

Jescze jedna prosba :D

Prsilbym o wpisywanie w postach miejsce spotkanie na ktore chcecie sie stawic mam tu na mysli Gliwice i Rybnik ( jeszcze co do miejsca w rybniku cos sie wykombinuje :D )

Wielkie dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada nastepujoaco:

Wszystkie osoby ktore na 100% piosza sie na ten zlot proszone sa o potwierdzenie ponizej tego postu (chodzi o to ze np w wyniku wypadku losowego ' date=' czy jakies innej przyczyny i niemoznosci stawienia sie na zlocie pokryja koszty wynajecia domku)[/quote']

 

Ja potwierdzam!!! Mam nadzieję, że będę MOTO - wszystko zależy od HONDA GMS!!! Tak czy inaczej nawet gdybym miałbyć na czterech :D (kołach) to się zjawię!!!

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer jest miejsce do palenia jest :D

ale od ciebie palo wezmiemy 100% zastawu lub ketchap w 4 litery i koreczek w te przednie :D

JA SIE BAC ZACZYNAM :D

znaczy co?? spiewać niemożna?? ,a gdzie z noisem odprawimy czarną msze i upieczemy kurczaka :) :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna kusicie kusicie. Jako że mam troszkę daleko więc jeszcze nie wiem czy będę ale zapowiada się że Viagrunia pokona te paręset kilosków (może załapię się na jakąś nagrodę za najdłuższą traskę :roll: :D ). Tak na 95% to będę wiedział na początku kwietnia.

 

PS. Czy na południu pija się Becherovke :?: Bo nie wiem czy zabrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ( tzn Pipcyk i żonka ( Goffa)) deklarujemy 100% obecność, Bronx dawaj numer konta. Najlepiej jeżeli Ty będziesz zbierał pieniądze. A potem dokonasz wpłaty.

Tak to wszystko będzie w ryzach., będzie można pogonić maruderów itp. :D

 

Tak więc dawaj numer konta :D

 

P.S. Szramer jak chcesz palic ta gumę :?: skoro prawdopodobnie zdegradujesz pojemnośc swojej maszyny z 900 do 600 :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Szramer jak chcesz palic ta gumę skoro prawdopodobnie zdegradujesz pojemnośc swojej maszyny z 900 do 600

 

No, zobaczymy pozyjemy :lol:

A moze nie zdazy "zdegradowac" pojemnosci.... 8)

Lepiej pomyslcie nad tym, jak utemperowac nasz zapal do biesiadowania :D bo jak tam ma byc "wysoka" kultura... to sie obawiam o Was chłopaki :lol: sadzac po Wegierskiej Goorce .... mamy niezly potencjal 8) :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...