Skocz do zawartości

Dopuszczalna masa całkowita - cruiser


CJT7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo fajna maszyna - nowy Marauder. Czarne malowanie, kardan, no i sam Hypek wart z 1200 zł... cena też zachęcająca - jak ci się podoba klimat tego moto to atakuj :)

 

Tak maszynka jest bardzo w moim guście masywna, gruba - takie lubię... Sorki ale nie znam tego określenia: co to jest "Hypek"?

Edytowane przez CJT7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem na oku coś takiego (cena taka sama jak u ciebie)

 

Strasznie dziwna ta cena jak na model z 2006 roku i z takimi dodatkami.

Hmmmm .... czemu tak tanio ??? :)

 

co to jest "Hypek"?

 

To chypercharger zamiast zwyklego filtra powietrza. :biggrin:

To "ustrojstwo" z dwoma klapkami pomiedzy garami :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwna ta cena jak na model z 2006 roku i z takimi dodatkami.

Hmmmm .... czemu tak tanio ??? :eek:

 

To chypercharger zamiast zwyklego filtra powietrza. :crossy:

To "ustrojstwo" z dwoma klapkami pomiedzy garami :biggrin:

 

Tak, cena mnie też trochę niepokoi, ale gość jest w Wawie tak że będziemy mogli w razie co oblukać. Dodatków to on za wiele nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj bardziej ubranych.

 

dodatki kosztują masakryczną kase :/

taaak - sakwy i stelaże 500 zł, do tego bagażnik 300, i coś na tył np. rolka Louis 50l - 40 zł. No chyba że lubisz lisie kity i choinki, szyby, gmole itp - ale ja bym stawiał na rocznik - a pierdół się dorobisz poźniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje ale do moto z linka to dodatki nie za bardzo beda pasowaly. To jest "ala power cruiser" (ala bo tego powera tam niewiele:) ) i on z samego zalozenia powinien byc w miare spartanski. Stad tez malowanie na czarnoi itd. Chcesz wieszac dodatki kupuj typowego cruisera z glebokimi blotnikami itd. Takie pomieszanie styli na ogol dziwnie wychodzi. Ja wiem, ze kazdy moto ma byc indywidualny ale sa pewne kanony i raczej jak kupisz chopperka z OCC to powieszenie na nim sakw byloby swietokradztwem. Ja twierdze, ze z jednej strony ma sie podobac a z drugiej dodadtki maja pasowac do stylu moto. Choinke bardzo latwo zrobic co nie znaczy, ze ta choinka potem robi wrazenie. Granica pomiedzy pieknem a kiczem jest badzo cienka.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad to dołożyłbym do tego gmol, podłogi, wajchę od hamulca i skrzyni, szybę

 

chodzi mi o "klimę" tego moto, czyli:

do moto z linka to dodatki nie za bardzo beda pasowaly. To jest "ala power cruiser"

 

teraz rozumiesz, dlaczego napisałem, że ubiur nie będzie zbyt drogi :D ... podłogi wtym moto to kwiatek do kożucha, itp... co innego Twój sprzęt.

a tu ceny:

stelarze - 140 zł (moto-akcesoria do VL i VZ. Któreś z nich pasują, jeżeli nie to cena na pewno będzie zbliżona)

sakwy - za ok 350 zł - wpisz na allegro to zobaczysz że jest w czym wybierać... czyli podtrzymuje to co napisałem wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CJT7, maszyna fajna ale to "tylko" 800cm i z "rodzaju" czoperowatych. To motung w stylu easy-ridera do jazdy solo, czym mniej dodatków tym lepiej wygląda. Plecak nie będzie miał wygodnie. Skoro tak chcesz, to sakwy mogą być ale będą mniejsze niż do classica, szyba też może być (choć inna niż do classica, bo nie mocowana do lag tylko raczej do kiery na pretach), gmol tak, bo to ochrona moto, podłogi raczej popsują wygląd. Zgadzam się vpower'em, że za dużo tam się raczej nie dokłada bo psuje efekt motunga-mięśniaka. Jego charakterysztyczna sylwetka zniknie pod tym wszystkim.

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje Panowie co do charakteru motonga, ale.......

 

Kolega szuka czegoś do podróżowania z Szanowną. Dlatego, pomijając czy to jest "clasic", czy "custom" - ukłon w stronę dragów) i tak osprzęt będzie mu potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze mowie, ze trzeba sobie pare pytan zadac przed kupnem moto. Czy bede sam jezdzil czy z pasazerka, krotkie czy dlugie trasy, duzo bagazu czy malo itd. Jak sie jest ortodoksem i np. tylko chopper wchodzi w rachube to trzeba sie pogodzic z tym, ze pasazerowi wygodnie nie bedzie i cokolwiek na nim powiesisz to spieprzy linie moto. Crusiera mozna ubierac i moto nadal wyglada ok (dopuki sie nie przesadzi). Po to jest tyle typow moto aby odpowiadaly roznym potrzebom. Na R1 tez raczej sie sakw nie wiesza...

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

witam wszystkich uzytkownikow 2, kolek. otoz zamierzam zmienic swoje 2 kolka na cos wiekszgo i mam dylemat . gdyz interesuje mnie chopper cruiser pow. 1 litra naped wal, tyle ze nie wiem co wybrac ,ze wzgledu na wage kierowcy z pasazerem tj. 200kg. co byscie doradzili drodzy koledzy i kolezanki jak by co kierowca ma 2 metry. zakres cenowy do 25000 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 kg ma prawie kazdy.

 

Zbliza sie nowy rok, w MPiK'u czy innym kiosku z prasa bedziesz mogl kupic Katalog motocyklowy a tam masz wszystkie dane lacznie z pytaniem ktore Cie nurtuje.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

282 kilo to mój na sucho waży. Jak go dozbroję przed wyjazdem to 400 kilo jak nic. O dziwo nie jest to masa nie do kontrolowania. 

Są motocykle, które mają nieco wyżej lub niżej środek ciężkości co ułatwia manewrowanie jeśli jest niżej. 

Ogólna uwaga jest taka, że nie do końca ważne ile waży a co kierownik potrafi. 

Z życia znam mnóstwo różnych obrazków od odpychania się nogami na każdym parkingu do operowania goldasem jak hulajnogą.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...