Skocz do zawartości

skradziono: Yamaha R1, niebieska, 2008-07-16, Warszawa : parking przy Blue City


wr0na
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

link nie działa. jeśli ktoś zapisał mirror strony (zdjęcie mogłoby być przydatne) - proszę o zamieszczenie linka

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.

mam publiczne potwierdzenie ze osoba dajaca mi cynk o kradzieży osobiście zna poszkodowanego, aby uniknac komentarzy o 'lancuszkach'

nie zaslonilem tez twarzy osoby widocznej na zdjeciu.... poniewaz chyba to by sie mijalo z celem. mam nadzieje ze jakis prawnik mnie rozgrzeszy :)

 

Jedyny sposób w jaki mogę ci pomóc, to zamieścić zdjęcie i tekst ogłoszenia na mojej prywatnej stronie i trzymać kciuki za pomyślne zakończenie.

 

Pozdr!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę.. screen a aukcji znajdziecie nawet na gazecie.pl

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadom.....................

 

Jedyny sposób w jaki mogę ci pomóc, to zamieścić zdjęcie i tekst ogłoszenia na mojej prywatnej stronie i trzymać kciuki za pomyślne zakończenie.

 

Pozdr!!!!!

jestem pewien, że właściciel motocykla się ucieszy!

dziękuję

Edytowane przez Dominik Szymański
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zamieszczałem o tym ogłoszenie w sekcji 'skradzione'.

Moim zdaniem, zamiast się wycofywać powinniśmy iść naprzód.

zalać fotkami internet, tak aby pan ze zdjęcia pojutrze idąc po bułki słyszał w kolejce 'mamusiu, to ten pan z wiadomości co mówili że powinni rączki ucinać'.

 

to jeden z nielicznych przypadków kiedy masz twarz 'osoby poszkiwanej w sprawie zaginięcia motocykla' na zdjęciu.

teraz albo nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, szczerze wspolczuje, mam tu artykul w scigaczu na ten temat, z tego co pisza cholera tresc powinna byc inna bo moga byc problemy?! dziwne ale chyba prawdziwe, tutaj link:

http://www.scigacz.pl/Kradziez,motocykla,w...zonym,6286.html

 

zycze powodzenia w odnalezienu sprzeta, a k**we ukarać - nie tylko prawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'' Tomasz Masztalerz, prawnik: - Jeżeli to nie był złodziej, to może być problem. Właściciel motoru mógł zrobić coś innego. Mógł zamieścić ogłoszenie z informacją, że "poszukuje mężczyzny ze zdjęcia w związku z kradzieżą motoru". No jak to ku*wa nie był złodziej????a kto niby ? dobry człowiek , który pożyczył sobie r1 i nie oddał. Kurr... co za ludzie.

Mam nadzieje, że sprzęt zostanie znaleziony, a złodziej ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka każdego złodzieja złapanego na gorącym uczynku powinna być publikowana w mediach.Może te publikacje przyczyniły by sie do spadku kradzieży.Takiego delikwenta każdy by palcami wytykał i miał by sie na baczności jak by go zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo panujace w tym kraju to jest jakis totalny absurd! Zeby zdjecia zlodzieja nie mozna bylo opublikowac, bo moze go to urazic :crossy: No ja pie**ole, wedlug mnie panstwo polskie powinno byc oskarzone o pomoc w ukrywaniu przestepcy. Moze wtedy zmieniliby te chore przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...