Skocz do zawartości

Zlot Forumowy Borki 2008


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Aśka

2. Igor (cały domek)

3. Tatakis + 2/3 (cały domek)

 

 

Btw Adam, jak z rezerwacją i opłatami za domki ? Mamy rezerwacje zgłaszać bezpośrednio do recepcji ?

Z tego co wiem to dość silna ejipa EKG się planuje (na kilka domków).

Może byś dał trochę info na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Aśka

2. Igor (cały domek)

3. Tatakis + 2/3 (cały domek)

4. ABG (cały domek) - skład jeszcze się ustala

5. Klaudiusz (cały domek) - skład sie jeszcze ustala biggrin.gif

6. Belgu + 3 (caly domek)

7. Lime + 7 (2 domki)

8. cezsek + 3 (cały domek)

Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ja też :icon_idea:

 

1. Aśka

2. Igor (cały domek)

3. Tatakis + 2/3 (cały domek)

4. ABG (cały domek) - skład jeszcze się ustala

5. Klaudiusz (cały domek) - skład sie jeszcze ustala biggrin.gif

6. Belgu + 3 (caly domek)

7. Lime + 7 (2 domki)

8. cezsek + 3 (cały domek)

9. Peterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ja też :icon_rolleyes:

 

1. Aśka

2. Igor (cały domek)

3. Tatakis + 2/3 (cały domek)

4. ABG (cały domek) - skład jeszcze się ustala

5. Klaudiusz (cały domek) - skład sie jeszcze ustala biggrin.gif

6. Belgu + 3 (caly domek)

7. Lime + 7 (2 domki)

8. cezsek + 3 (cały domek)

9. Peterek

10. Jeżyk + 1 (cały domek)

 

 

zkolne

 

LUDKOWIE!!!!!

Zarezerwowane jest 25 domków w terminie 26 - 28 września 2008r.( domków jest ogólnie 50 więc w razie potrzeby zarezerwujemy więcej)

Cena to 96,00 zł za domek/ doba + 1 zł od osoby opłata miejscowa.

Trzeba do 15 sierpnia wpłacić 1000 zł zaliczki.

Czyli co- rezerwacja potwierdzona, teraz deklarujcie się kto chce jechać ,wpisujcie termin w kalendarzu swoim i szykujcie dobry humor ,siły etc.

Piszcie co i jak bo chcemy zrobic cos fajnego a ilość uczestników jest ważna z przyczyn czysto technicznych.

 

 

Joaśka, napisz coś na temat domków bom ciekaw okrutnie czy wszelkie wygody mają w postaci, toalety od ustepu osobnej, czy wanna z bąbelkami też jest na wyposażeniu, łóżka wspólne czy oddzielne i jak duże one są, i woda do mycia płynie w kranie czy w strumieniu .

Acha ....i poproszę domek na uboczu bom okrutnie nerwowy gdy ktoś swoim chrapaniem moje zagłusza i tym sposobem natarczywym sił do następnego biesiadowania mnie pozbawia.

 

Jeżyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wszelkie wygody mają w postaci, toalety od ustepu osobnej, czy wanna z bąbelkami też jest na wyposażeniu, łóżka wspólne czy oddzielne i jak duże one są, i woda do mycia płynie w kranie czy w strumieniu .

Acha ....i poproszę domek na uboczu bom okrutnie nerwowy gdy ktoś swoim chrapaniem moje zagłusza i tym sposobem natarczywym sił do następnego biesiadowania mnie pozbawia.

 

Jeżyk.

domek składa się z salonu z rozkładaną wersalką(kto-ile-chce-osobową :icon_mrgreen: jak dla mnie to ona jest definitywnie jednoosobowa :icon_rolleyes: ), pokoju z dwoma łóżkami(*na których po złączeniu zmieści się kto-ile-chce osób) oraz łazienki z prysznicem :icon_twisted: w niektórych domkach zasłonki prysznicowe patrzą na ludzi głodnym wzrokiem i chcą ich zjeść. chyba w żadnym z domków nie jest mozliwe ustawienie wody między lodowatą i wrzątkiem-czyli albo zamarzniesz albo się poparzysz. ostatnio chyba domki uszczelniali pianką, ale dnia pewnego, kiedy obudziłam się w domku z pozamykanymi okiennicami wszystkimi, promienie słoneczne ujrzałam przez deski, z których domek jest zrobiony :icon_mrgreen: jeśli chcesz mieć w domku ciepło-weź farelkę.

 

ale! nie ma się co martwić. jest to, co pozwala przetrwać w każdych warunkach-LODÓWKA!!!! na piwko, wódeczkę albo soczek-w zależności od upodobań :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezyk,

domki w Borkach sa tylko po to aby przechowac piwo w lub ognista wode w lodowkach...

do niczego porzadnego sie poza tym nie nadaja :)

No co ty :clap: Domki służą też do spania, pod warunkiem, że

1. nie padłeś wcześniej albo cię nie ukatrupili, bądź nie rozjechali motungiem

2. jest się do nich w stanie wrócić

3. uda się trafić do swojego domku, a jak nie, to nie problem, chyba że cię z cudzego wygonią i pada

4. nie zgubiło się klucza do drzwi albo okiennice i okno zostawiło się otwarte

5. uda się odszukać jakieś łóżko, nie istotne czy własne

6. wróci się o godzinie, w której opłaca się jeszcze położyć spać

7. ktoś inny nie zająl ci już łóżka

8. sąsiad nie uniemożliwia ci snu głośnym chrapaniem, albo nie jesteś w stanie go usłyszeć

9. wichura nie zerwała dachu, a jak zerwała to nie pada deszcz

10. ktoś nie zaparkował motocykla na jego dachu i nie wycieka z niego olej i benzyna

11. nie spalił się wcześniej od farelki albo niedopałków

12. nie został rozebrany na paliwo do ogniska

No to chyba by było na tyle, te najistotniejsze. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę będę na bieżąco przekazywał do ośrodka. Postaram sie ustalić z "dowodzącymi" żebyśmy nie musieli wpłacać żadnych zaliczek bo za dużo z tym zachodu. Z początku planowaliśmy by zlot tym razem nie był "free", jednak liczba członków i zamieszanie z tym związane odwiodło mnie od tej myśli. Standardowo o wyżywienie "i takie takie" każdy musi zadbać sam (nie ma z tym problemu na miejscu). Ogniska standardowo będą dwa, zależy ile uda mi sie wynegocjować, ale w razie czego mam nadzieję, że w piątkowy wieczór bez problemu uzbieram fundusze na opłatę za ognisko. W sobotni poranek wykombinujemy jakieś zabawy zlotowe, zeby milej spędzić ten sobotni, skacowany czas. Tak jak pisała Aśka, kto ma możliwość BRAĆ FARELKI!. W domku "lansersko" mieszczą się 4 osoby. Dla prawdziwych motórowych twardzeli 8 osób też nie stanowi problemu.

 

Teraz troche zmian, bo ktoś tu mnie ubiegł zanim o czymkolwiek się dowiedziałem. "Tą razą" robimy 2 listy, jedną z osobami biorącymi CAŁY DOMEK, druga z pojedynczymi jednostkami poszukującymi wspólników do spania :clap:. Osoby biorące cały domek prosze o przesyłanie JOAŚCE danych osobowych w postaci: Imię, nazwisko, miejscowość oraz NUMER TELEFONU. Te osoby będą jednocześnie odpowiedzialne za domek.

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na zabawę zlotową i pomoże w realizacji przedsięwzięcia prosze o kontakt na PW.

Na listę proszę się wpisywać jeśli wyjazd jest na 100% pewny że przybędzie żebyśmy nie robili problemów sobie, ani ludziom z ośrodka.

To na razie tyle, jutro postaram sie wszystko napisać czytelniej i dopiszę ewentualne dodatkowe informacje.

Poniżej lista w nowej formie i DO NIEJ PROSZĘ SIE DOPISYWAĆ. Jeżeli ktoś ma w swoim domku wolne miejsce proszę dopisać "WOLNE MIEJSCE"

 

Osoby odpowiedzialne za domki:

1. Igor (cały domek)

2. Tatakis + 2/3 (cały domek)

3. ABG (cały domek) - skład jeszcze się ustala

4. Klaudiusz (cały domek) - skład sie jeszcze ustala biggrin.gif

5. Belgu + 3 (caly domek)

6. Lime + 7 (2 domki)

7. cezsek + 3 (cały domek)

8. Jeżyk + 1 (cały domek)

 

 

Pojedyncze osoby poszukujące kompana/noclegu

 

1. Aśka

2. Peterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby odpowiedzialne za domki:

1. Igor (cały domek)

2. Tatakis + 2/3 (cały domek)

3. ABG (cały domek) - skład jeszcze się ustala

4. Klaudiusz (cały domek) - skład sie jeszcze ustala biggrin.gif

5. Belgu + 3 (caly domek)

6. Lime + 7 (2 domki)

7. cezsek + 3 (cały domek)

8. Jeżyk + 1 (cały domek)

9. Michalkaczmar. (caly domek)

 

Pojedyncze osoby poszukujące kompana/noclegu

 

1. Aśka

2. Peterek

 

Aska chyba tez caly domek chciala bo juz casting trwa - prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aska chyba tez caly domek chciala bo juz casting trwa - prawda ?

prawda :) zresztą-casting już zakończony :)

 

ale zdjęcia nadal mozna przysyłać :icon_mrgreen:

 

 

tak więc:

Osoby odpowiedzialne za domki:

1. Igor (cały domek)

2. Tatakis + 2/3 (cały domek)

3. ABG (cały domek) - skład jeszcze się ustala

4. Klaudiusz (cały domek) - skład sie jeszcze ustala biggrin.gif

5. Belgu + 3 (caly domek)

6. Lime + 7 (2 domki)

7. cezsek + 3 (cały domek)

8. Jeżyk + 1 (cały domek)

9. Michalkaczmar. (caly domek)

10.Aśka (cały domek)

 

Pojedyncze osoby poszukujące kompana/noclegu

 

 

1. Peterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...