Skocz do zawartości

" K " odeszla, i juz nie wroci


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

http://picasaweb.google.pl/ksrider/MojeWla...379485839548978

 

http://picasaweb.google.pl/ksrider/MojeWla...379485839548994

 

 

Co prawda nigdy o tym nie pisalem ale moja " K " miala jeden drobny feler. Potrafila zgasnac na "luzie". Sprawa ciagnela sie przez dluzszy okres czasu. W koncu po zdenerwowaniu sie krotko zalatwilem sprawe i wczoraj podpisalem umowe K-S. Dzisiaj rano pojechalem do urzedu zarejestrowalem nowa. Po poludniu przykrecono mi numery rej. i pojechalem do domu.

 

Co sie zmienilo.

 

Obecny model nie jest juz wyposazony w servo pompe hamulcowa. Duzy plus. Przy odpowiednio niskim naezeniu swiatla dziennego zapala sie automatycznie podswietlanie deski rozdzielczej. Dodatkowo jest komputer pokladowy pokazujacy pare wiecej lub mniej przydatnych bajerow. Silnik prasuje duzo lepiej - mieko niz w poprzedniej. Skrzynia biegow zostala poprawiona i nie ma juz takich zgrzytow jak w poprzednim modelu, biegi wchodza elastyczniej / bardziej mieko i delikatniej. to pierwsze wrazenia ze 137 km.

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :evil: Chodziaz ze zdjecia to roznia sie tylko kolorem :buttrock:

A kto by pomyslal ze roznych rocznikach tyle roznosci.

 

I te niemieckie tablice rejestracyjne wielkosci pletwy duzej ryby :P

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bylo 5 updatow i trzy naprawy ( ostatnia przez okres 5 - ciu miesiecy jej zimowego " snu " nic juz nie dalo sie zrobic. Oczywiscie jestem calkiem niezle w " plecy ". Czym grozi jednak zablokowanie tylnego kola nie musze chyba nikomu tlumacuyc. Za pare groszy zycie na ulicy zostawic, nie dla mnie.

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :buttrock: Chodziaz ze zdjecia to roznia sie tylko kolorem :P

A kto by pomyslal ze roznych rocznikach tyle roznosci.

 

I te niemieckie tablice rejestracyjne wielkosci plytwy duzej ryby :P

 

He, he dzisiaj w urzedzie stoczylem bitwe o jak najmniejsza tablice. Chcieli mi dac 26 cm szerokosci ( jak w poprzedniej. Powiedzialem ze prawnie nalezy mi sie mniejsza w/g normy DIN ( Deutsche Industrie Norm ) z takimi i takimi odstepami w/g tego a tego z § tego i tamtego. Kierownik osobiscie udal sie do warsztatu i potwierdzil, ze moga taka zrobic. Baba zrobila ale zle i musiala poprawiac oczywiscie na ih koszt a obecna szerokosc o cale 2 cm wezsza jak w tym kawale, taki drobiazg a jak cieszy.

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, gratuluję. może kiedyś... :banghead:

 

a mnie się przypomniał właśnie żart, który słyszałem kupując bawarkę: uważaj, bmw to _ostatni_ sprzęt dla większości motocyklistów*... :icon_rolleyes:

jsz

 

* - bo jak człowiek przywyknie do dobrego, to później już każdy następny musi mieć niebiesko-białe śmigiełko

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, gratuluję. może kiedyś... :crossy:

 

a mnie się przypomniał właśnie żart, który słyszałem kupując bawarkę: uważaj, bmw to _ostatni_ sprzęt dla większości motocyklistów*... :wink:

jsz

 

* - bo jak człowiek przywyknie do dobrego, to później już każdy następny musi mieć niebiesko-białe śmigiełko

 

Podobno :icon_mrgreen: Wybor byl naprawde ciezki bo oferty zrobili mi naprawde dobre. K cenie " K " moglem kupic nowa " GT " moze nastepny, o ile do tego czasu na latajace talerze sie nie przesiadziemy. :P

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...