Skocz do zawartości

Pozostali moderatorzy mają KTMa, mam i ja :))


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj stałem sie szczęśliwym posiadaczam EXC 400 Six Days rok prod 01 model 02.

Motocykl znam praktycznie od nowości tak jak i właścicieli i wiem w jakim jest stanie technicznym.

Ma nawet orginalne naklejki :biggrin: Musze go tylko ustawić pod siebie i bedzie super.

 

Teram mam 2 motocykle także KLX jest na sprzedanie bo kasa jesat mi potrzebna. Opis i fotki sa na aukcji http://www.allegro.pl/item117061060_kawasaki_klx_250r.html cena teraz 7tys do negocjacji. Jak ktos bedzie konkretnie zainteresowany to wtedy pogadamy o cenie.

 

 

Fotki KTMa są tuaj http://www.bikepics.com/members/strzalek/01400exc/ narazie kiepskie bo to z uakcji poprzedniego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!!! EXC 400 to mój motocykl docelowy :) Takie to dziwne, że mówi się niby, że KLXy takie fajne i w ogóle a nikt nie chce kupic za taką cene :D

Niby jest 11 obserwujących, codzienie sa maile i telefony ale ludzie pytają sie np czy motocykl ma paiery i czy da sie go zarejstrować a w opisie jest napisane, że motocykl jest zaresjtrowany :biggrin:

No i wcześniej była zupełnie inna cena ale kupno exc to zminiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne pozbyłbyś sie tego KLX'a zanim zdążyłbyś sie obejrzeć gdyby nie nie te 400 km .. damn blah !

 

 

Ktm , ktoś już wspomniał .. motocykl docelowy , wielkie gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gratulacje, będziesz bardzo zadowolony.

Również miałem 400 EXC z roku 2002, to był niezniszczalny motocykl, bardzo udany wypust KTMa w tych rocznikach. A Stasiu Bressa od nas z Sokoła jeżdzi identycznym modelem do dziś inwestując w motocykl minimum dosłowne. Motocykl jeździe bezawaryjnie, właśnie ukończył najtrudniejszy etap w jego życiu, czyli naszą ostatnią wyprawę w Tatry na Słowacji.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...