Skocz do zawartości

Mój 5 z kolei motocykl- POMOCY nie typowa sprawa...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Bardzo dawno nie było mnie na forum. Powiem tak mam za sobą już 4 motorki : kawasaki kz 440, yamaha xj 600, honda hornet 600, yamaha xj 900, problem polega na tym że sprzedjąc horneta za ponad 8tyś musiałem odłożyć z tego 2 tysiące koniecznie... zostało mi mniej pieniędzy i kupiłem XJ900 ale był to błąd powienieważ byłem przyzwyczajony do zwrotnego mocniejszego motocykla a XJ900 mi tego nie dała... sprzedałem Ją i teraz mam 6200zł i nie mam pojęcia co mogę kupić żebym znowu nie wpadł i płakał co ja kupiłem.... potrzebuję motor mocny choćby jak mój danwy hornet co miał nie całe 100koni i zwrotny oby nie palił 10L :) większość jeżdzę po mieście. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no fazerki też ok tyle rzeczywiście tą starszą, a coś z nakeda? patrzyłem nad banditem 600 ale może być chyba za słaby. Ciężko :) nie chcę przeskoczyć z mocniejszego motocykla na słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem że bandziory są słabsze od hornetow

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam użytkuję bandziora 600 w wersji S i jest to kompromis pomiędzy mocą osiagami itp. Nie jest to rowerek w porównaniu z gsami xjtami itp. ale do sportowych 600 czy fazerów hornetów itp troche mu brakuje. Na miasto na pewno się nadaje bo tam i tak nie wykorzystuje się całego potencjału moto, spalanie bardzo znośne 5-6 l/100km zaleznie od stylu jazdy. Ciężko coś będzie wyrwać w tej kasie, z bandziorów coś byś pewnie znalazł, a poza tym to może jakąś SV która na miasto wydaje mi się bardzo dobrym pomysłem. Sezon bys na pewno przejeździł a jak kasy odłożysz trochę to wtedy zmienić na coś mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja nietypową sprawę można krótko stręścić jednym zdaniem: "Mam za mały budżet do potrzeb".... A tak ma każdy z nas... Musisz rozwiązać to kompromisowo balansując budżetem lub jakością:

 

1. Zwiększ budżet: kup 100-konnego nakeda... Choćby znów Horneta (w końcu ci pasował) lub wspomnianą FZ600...

2. Obniż jakość: kup coś słabszego co mieści się w budżecie... Proponowany bandit będzie dobrym wyborem... Ewentualnie szukaj jakiegoś ok. 100-konnego nietypowego włocha - czasami można znaleźć coś w ogłoszeniach (ale tu możesz obniżenie jakości odczuć boleśnie na portfelu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FZS600 to motocykl sportowo-turystyczny a Bandit turystyczno-sportowy, wiec jak lubisz przede wszystkim katowac a nie bujac to Fazer a jak wolisz sie bujac od czasu do czasu katowac to Bandit. Obydwa sa fajnie zwrotne ale czuc roznice w pozycji, kanapie. Co kto lubi, Fazer bardziej zwarty a Bandit kanapowaty.

Osobiscie uwazam, ze obydwa sa doskonalymi motocyklami o roznych charakterach, trzeba sie na nich przejechac i zobaczyc, ktory bardziej odpowiada.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...