Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś szukał bezpieczników to znajdziesz pod tą właśnie osłoną z przodu :biggrin:

I tak myślę, że ja to chyba z innej epoki pochodzę. Bo jak zamierzam coś podziałać to to robię i dopiero jak nie mogę rozkminić tematu co jest 5 to pytam ...

A tu trend odwrotny zauważam :wink:

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś szukał bezpieczników to znajdziesz pod tą właśnie osłoną z przodu :biggrin:

I tak myślę, że ja to chyba z innej epoki pochodzę. Bo jak zamierzam coś podziałać to to robię i dopiero jak nie mogę rozkminić tematu co jest 5 to pytam ...

A tu trend odwrotny zauważam :wink:

BO wiesz. zależy co robisz... jednak chciałbym wiedzieć, czy nie wydam 300 zł niepotrzebnie na lampę, której nie będę mógł zainstalować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smolax71

Jakbyś szukał bezpieczników to znajdziesz pod tą właśnie osłoną z przodu :biggrin:

I tak myślę, że ja to chyba z innej epoki pochodzę. Bo jak zamierzam coś podziałać to to robię i dopiero jak nie mogę rozkminić tematu co jest 5 to pytam ...

A tu trend odwrotny zauważam :wink:

Tia ... bezpieczniki w lampie, sorki pod lampą ... haha ;)

Jirki ma problem to odpowiadam co wiem... sorki - drugi raz ;)

Ja jestem jeszcze ze starszej epoki ;)

I Nasze Forum, i tak jakoś śpi, także gadanie o lampach kwadratowych czy okrągłych to zawsze jakieś gadanie ;)

I tak sobie myślę, że honda magna 1982-1988 to ''co innego'' od nowszych modeli... a jednak jesteśmy Tu Razem ;)

I nie wiem czy to dobrze ... ale mogę rozpętać burzę , więc proszę o wyrozumiałość... chyba strzeliłem samobója ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja już przewietrzona można latać ;)
20130510204053.png[/img]

PS

A ja bym oddzielił tych co pytają o bezpieczniki, lampy, powietrze w kołach (pierdoły) i na tych co konkrety ;)

Edytowane przez poolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poolski strasznie szerokim łukiem omijasz moje okolice.

Temat jak temat, mi się nie kojarzył, ale widocznie to już zależy od orientacji czytającego... co jednak nie zmienia faktu, ze to jedyne miejsce gdzie można o madzich pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha

...

mrozu brak

;)

ale poważnie ?

czemu gejowski ???

ewentualnie ''pedalski'' czy jak to zwał, ale magna nie ma pedał ?????????

nie rozumiem... ?

 

ale tak na prawdę oddzielił bym forum od 1982 do 1988 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, na resztę .........................................

 

dlatego, że różnią się ''wszystkim'' ...

 

administrator powinien ''w końcu'' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uporządkować forum.............

 

halo :) panie adminie :)

ped ? gej ? mag ? ... o co w ogóle chodzi ????????????????????

Może i trochę masz rację z tym rozdzieleniem,ktoś kto zakupił Madzie i chce się coś dowiedzieć na temat swojego sprzęta musi przebrnąć pszez prawie 85 stron i orientować się o który rok i model chodzi,można się pogubić.Ale jest też druga strona medalu czyli My posiadacze Magny,mam nadzieje że kiedyś dojdzie do zlotu posiadaczy Hondy Magna i fajnie by było żebyśmy się tam wszyscy spotkali bez podziału.Czyli sprawy techniczne tak ale ogólne pogaduchy to nie, bo jak rozjedziemy się na dwie podgrupy to będziemy się tylko od siebie oddalać, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ale jest też druga strona medalu czyli My posiadacze Magny,mam nadzieje że kiedyś dojdzie do zlotu posiadaczy Hondy Magna i fajnie by było żebyśmy się tam wszyscy spotkali bez podziału.(...)

 

Gdzie i kiedy ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smolax71

Może i trochę masz rację z tym rozdzieleniem,ktoś kto zakupił Madzie i chce się coś dowiedzieć na temat swojego sprzęta musi przebrnąć pszez prawie 85 stron i orientować się o który rok i model chodzi,można się pogubić.Ale jest też druga strona medalu czyli My posiadacze Magny,mam nadzieje że kiedyś dojdzie do zlotu posiadaczy Hondy Magna i fajnie by było żebyśmy się tam wszyscy spotkali bez podziału.Czyli sprawy techniczne tak ale ogólne pogaduchy to nie, bo jak rozjedziemy się na dwie podgrupy to będziemy się tylko od siebie oddalać, takie jest moje zdanie.

Zgoda.

Przepraszam, po bandzie pojechałem.

Usunąłem wpis ale nie zdążyłem ...

 

poolski :

''A ja bym oddzielił tych co pytają o bezpieczniki, lampy, powietrze w kołach (pierdoły) i na tych co konkrety ;)

''

pojechał konkretnie - mapę wstawił

hahahahahahahhaahhaahha

;)

Edytowane przez smolax71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Piaseczno chyba też będzie ?! WAŻNE INFO DLA MOTOCYKLISTÓW CZECHY I SŁOWACJA AUTOSTRADY ZA FREE !!!



poolski a Kraków Wieliczka i kopalnia soli GPS ci nawalił :) !!!

Kraków smoki co zieją ogniem i tam mieszka Wanda co nie chciała Niemca :biggrin: no i co do Wieliczki nie mogę soli (nadciśnienie ;) ) a poza tym mam żonę z Krakowa i jak wyjechała to nie mam co tam oglądać :biggrin:

 

Oczywi żartuję :cool:

Ale co do GPS trafiłeś w 10 się piorun powiesił i 20 km autostradą pojechałem za daleko leciałem już na Bratysławę i musiałem się wracać a na koniec urwał się z mocowania :banghead: ale z Madzią daliśmy radę :)

 

@poolski strasznie szerokim łukiem omijasz moje okolice.

To ze względu na kierunki w tamtym roku PL dookoła granicy to znowu nie po drodze ale nie widzę problemu co do Piaseczna we wrześniu gdzie możemy się spotkać na zlocie Yamahy Virago na 99,9% zamierzam tam być.

Edytowane przez poolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu...

ale dramat powstał.

:icon_mrgreen:

Co za problem założyć temat dotyczący interesującego modelu?

 

Drogi modzie wnioskuję o posprzątanie wątku, gdyż słowem swem, pisanym po spożyciu, :cool: spowodowałem ową dyskusję. :spam: :offtopic:

:flesje:

Dziękuję, dobranoc.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Oj tam ......

Dajcie sobie spokój z podziałami, w temacie i tak rzadko się pisze a jak podzieli się na części to całkiem cisza będzie

Podziały zostawmy politykom a my "razem" i niekoniecznie w gejowskim znaczeniu

Jedynie jak by komuś się chciało trochę posprzątać temat ze starszych nic nie wnoszących wpisów, to łatwiej by było potrzebującym jakąś rade wyszukać

Nawet jak ktoś pyta o żarówkę, to co to przeszkadza, jest "motór" jest dyskusja , a o to chodzi żeby był wspólny temat

p.s.

jeżdżę Magną z 83' nie koniecznie z powodu że nie stać mnie na nowszą "fajniejszą" :)

Magna V45/ Yamaha Road Star 1700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków smoki co zieją ogniem i tam mieszka Wanda co nie chciała Niemca :biggrin: no i co do Wieliczki nie mogę soli (nadciśnienie ;) ) a poza tym mam żonę z Krakowa i jak wyjechała to nie mam co tam oglądać :biggrin:

poolski to tylko wymówki, smoka załatwił szewc dratewka a Wanda dawno temu utonęła za to w Wieliczce mamy sól jodowaną i oczyszczoną specjalnie dla nadciśnieniowców :biggrin:

W trasę wybrałeś się solo czy całą bandą?i jak spalanie i zużycie oleju na takiej trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...