Skocz do zawartości

Co robicie gdy w korku ktoś Was specjalnie blokuje?


Moridin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja klnę pod nosem i czekam aż będzie okazja wyprzedzić go z innej strony albo innym pasem. a jak się nie śpieszę i jestem w bojowym nastroju to czasem odpłacam tym samym czyli przyblokowaniem gnoja żeby np. został na kolejnym cyklu świateł.

a komentarzami policjantów z przytoczonego linku jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkąd jeżdżę na drzecie to jeszcze ani razu buraka nie spotkałem, a w korku to wszyscy jakoś zjeżdżają , chyba zagłuszam im muzykę w aucie :icon_twisted:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, żeby zrobić sobie kamizelkę z napisem na plecach: "Dziękuję za ustąpienie mi miejsca" (ew za zrobienie mi miejsca). Myślę, że puszkarze którzy robią miejsce poczuliby, że nie jest nam to obojętne. A poza tym pokazujemy wyższość naszej kultury nad ludźmi, którzy zajeżdżają.

pozdro

Co do haseł to myślałam nad zrobieniem naklejek " mam problemy z erekcją " :icon_twisted: dla każdego frustrata na drodze i przyklejaniem na auto hahaha, a dla niezrównoważnonych bab "mam problem z orgazmem" :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edytowane przez motylek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, żeby zrobić sobie kamizelkę z napisem na plecach: "Dziękuję za ustąpienie mi miejsca" (ew za zrobienie mi miejsca).

 

 

Baaaardzo dobry pomysł. Ale KONIECZNIE różowa aby pasowała do klimatu !

 

:icon_twisted:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poruszam sie samochodzikiem to zawsze zostawiam miejsce dla motocykla (jesli motocyklista(stka) mi podziekuje to sie ciesze jak glupi do sera) a jak jade motocyklem to jak ktos zostawi miejsce to dziekuje, a jak nie to coz trzeba poczekac i miec nadzieje ze wszyscy w koncu naucza sie kultury jazdy!

i inny watek niedawno we wroclawiu na psim polu jakies niedorozwiniete gówniary (widac ze patologia z gimnazjum) z przejscia nadziemnego "wylały" jakis sok (ala kubus) czy cos takiego jak przejezdzalismy, na szczescie spadlo to za nami... pozostawiam bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień miejsce zamieszkania. To że w warszawie jest pełno chamstwa na drodze to nie znaczy że wszędzie tak jest... :icon_mrgreen:

Jest wiele miast w Polsce (myślę że większość) gdzie takie rzeczy się nie dzieją....

 

 

zastanawiam sie nad Twoja ocena zachowan kierowcow w Wawie... nie wiem.. ale ja przynajmniej zauwazam coraz czesciej uprzejmych co zjezdzaja na bok i robia mi miejsce.... zawsze dziekuje 'awaryjnymi'....

 

a jak sie 'upierdliwy' trafi to po prostu czekam i nigdy nie przeciskam sie na 'otarcie lakieru'....

TasmaN

Ogar205 -> WSK125 -> XJ600S -> GSXF750 -> CBR900RR

 

www.everydaybikerslife.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grzecznie sobie stoję i czekam bez jakiejkolwiek reakcji. Bardziej boję się tego, że mi jakiś baran urwie kierunek albo zadrapie mój śliczny czarny lakier :D A wtedy dopiero by wylazło ze mnie zwierzę...

 

Najlepiej olewać złośliwość, to jest według mnie najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli są np 3 pasy do jazdy w jedną strone

wszystkie 3 są zakorkowane

ty przeciskasz sie pomiędzy autami i lawirujesz po granicy zmiany pasa - albo po lini albo raz z jednej raz z drugiej strony tej lini (często przy skrzyżowaniach ciągłej) to chyba jest to wykroczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli są np 3 pasy do jazdy w jedną strone

wszystkie 3 są zakorkowane

ty przeciskasz sie pomiędzy autami i lawirujesz po granicy zmiany pasa - albo po lini albo raz z jednej raz z drugiej strony tej lini (często przy skrzyżowaniach ciągłej) to chyba jest to wykroczenie...

 

Nie jeśli często używasz kierunkowskaz dla zmyłki.

 

We Francji jest tak że jeździ się w 99% między lewym a środkowym pasem i ktoś kto jedzie między autami ma włączone awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielegalne wyscigi, noc , swiatla i dupixy machajace stanikami na starcie :icon_twisted:

Ojaaaaaa :icon_mrgreen: Hahahah :crossy:

Powiedzcie gdzie i kiedy :biggrin:

 

W temacie:

Czasem stoje, czasem warkne silnikiem, czasem mine druga strona. Bez zlosliwosci ;)

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...