Skocz do zawartości

Co robicie gdy w korku ktoś Was specjalnie blokuje?


Moridin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za swiatlami wyprzedzasz barana jedziesz przed nim do nastepnych swiatel jak najwolniej sie da i na swaitlach jarasz laka by skorwiela troche przydusilo w tej jego puszce i przy okazi malujesz mu maske okruchami gumy no i zapala sie pomaranczowe wrzucasz bieg gwaltownie puszczas sprzeglo i smigasz stojac dumnie na jednym kole :icon_mrgreen: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaburzenia psychiczne :icon_mrgreen: w amoku dymu moga go stroche zdezorjentowac :biggrin: a niekturzy motocylkisci :icon_mrgreen: tez sa uzbrojeni........ :crossy:

No w sumie nie powiem, Twoja suzi wygląda na moto wariata:)

 

Ale bandyta z carboonlook`em też nie jest zły :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie powiem, Twoja suzi wygląda na moto wariata:)

 

Ale bandyta z carboonlook`em też nie jest zły :)

 

moto wariata powiadasz uznam to za komplement :(

teraz szykuje honde cbf250 motorek z egzaminu na prawko kat.A sprzecik tak lata na kolko ze az sie dziwie :]

wrzuc do mojej galerii zdjecia swojego bandyta http://www.priw3r.yoyo.pl/categories.php?cat_id=7 (kliknij na "ładuj")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomysłałem, a jakby sobie przycapić gdzieś małą puszeczkę "Sprężonego powietrza w szpraju" i tak sobie, takiemu patafianowi "rysować" po słupku, tylnej klapie itd. 100% pewności że wyleci, a wtedy z miną "ale co sie stało sie?" zapytać czemu zajechał. Ja całe szczęście nic przycapiać sobie nie musze, w Łodzi i okolicach takich kretonów nie ma :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poznaniu jest naprawde dobrze (moze to przez moje oczy hahahaaha), oprocz taxiarzy :/ taki za kazdym razem podjezdza do linii zeby Cie zablokowac grrrr i gapi sie w lusterko na Ciebie grrr

generalnie mam to gdzies, ale czasami zdarza mi sie przecisnac sie zupelnie na lusterka i patrzec na jego wybaluszone oczy, ze baba go porobila hehe bosssski widok :)

 

bp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poznaniu [...]

Wszelki duch Pana Boga chwali :) Dawno Cię tu nie widziałem hehe...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem sytuację w centrum wawy ( nie nawidze tamtędy jezdzic w korkach wrr ). Przeciskam sie w korkach bo za duzo tam miejsca nie ma generalnie mało kto ustepuje ale jakos da sie jechac. Nagle jeden gośc w swoim super extra volvo zajezdza mi droge tuz przed nosem tak, ze stalem przy jego prawych tylnych drzwiach i co ? .. .. i zaczyna sobie myc szybe spryskiwaczem... płyn leciał na moj kask na kurtke i na moto... niby nic takiego ,ale poczułem się strasznie upokorzony. Szczerze mowiąc nie wiedziałem jak zareagować, nie była to sytuacja niebezpieczna, żeby gościa pozbawiac lusterka, ale chamstwo i prostactwo z jakim sie jeszcze nie spotkałem. Opowiedziałem tą sytuację swojemu znajomemu i on powiedział, ze nie ma sensu urywac takiemu lusterka, ale poprostu wygiąc je w drugą strone tak, zeby musiał wyjsc z samochodu i je poprawic.

 

Jak go wyprzedzilem to nie mogłem sie powstrzymac przed pokazaniem mu środkowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nic wiecej nie zrobiles to znaczy ze nie poczules sie dostatecznie "upokorzony" :crossy:

Ciekawe czy on wogole zauwazyl, ze cie opryskal.

Dialog dialog dialog :crossy:

Dialog to wszystko :biggrin:

Trzeba bylo zapukac w szybke i powiedziec zeby sie pie****** :P

 

Trzeba napisac ksiazke "Zachowania drogowe wzgledem motocyklisty i reakcje na nie" heh :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nic wiecej nie zrobiles to znaczy ze nie poczules sie dostatecznie "upokorzony" :)

Ciekawe czy on wogole zauwazyl, ze cie opryskal.

 

 

nic wiecej nie zrobilem bo nie wiedziałem jak mam sie zachowac, a jestem pewien ze opryskal mnie zpremedytacją..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem sytuację w centrum wawy ( nie nawidze tamtędy jezdzic w korkach wrr ). Przeciskam sie w korkach bo za duzo tam miejsca nie ma generalnie mało kto ustepuje ale jakos da sie jechac. Nagle jeden gośc w swoim super extra volvo zajezdza mi droge tuz przed nosem tak, ze stalem przy jego prawych tylnych drzwiach i co ? .. .. i zaczyna sobie myc szybe spryskiwaczem... płyn leciał na moj kask na kurtke i na moto... niby nic takiego ,ale poczułem się strasznie upokorzony. Szczerze mowiąc nie wiedziałem jak zareagować, nie była to sytuacja niebezpieczna, żeby gościa pozbawiac lusterka, ale chamstwo i prostactwo z jakim sie jeszcze nie spotkałem. Opowiedziałem tą sytuację swojemu znajomemu i on powiedział, ze nie ma sensu urywac takiemu lusterka, ale poprostu wygiąc je w drugą strone tak, zeby musiał wyjsc z samochodu i je poprawic.

 

Jak go wyprzedzilem to nie mogłem sie powstrzymac przed pokazaniem mu środkowego...

Trzeba mu było nasikac na przednią szybę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...