Skocz do zawartości

W czym latać w lecie/ kurtka i spodnie na upał - typu mesh


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam bujam w skorze kompletnej do pracy.... w skorze najlepiej sie czuje, a jak pootwieram zamki wentylacyjne to tylko na swiatlach jak stoje to sie robi malo ciekawie w upaly... z tym ze w pracy mam mozliwossc przebrania sie... jezeli jezdze na uczelnie to jeansy i pod spodem ochraniacze piankowe na biodra i twarde na kolana, na gorze skora..... obecnie jestem w trakcie przerabiania spodni cywilnych pod moto i niedlugo mysle kurtke z grubszego drelichu tez przerobie - wiadomo uchronic mnie to mam przed stluczeniami przy niegroznych glebach (odpukac w niemalowane).... za to kiedy jezdze w jeansach dzialaja one na mnie jak ogranicznik mocy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bujam w skorze kompletnej do pracy....

 

... z tym ze w pracy mam mozliwossc przebrania sie... jezeli jezdze na uczelnie to jeansy i pod spodem ochraniacze piankowe na biodra i twarde na kolana, na gorze skora..... obecnie jestem w trakcie przerabiania spodni cywilnych pod moto i niedlugo mysle kurtke z grubszego drelichu tez przerobie - wiadomo uchronic mnie to mam przed stluczeniami przy niegroznych glebach (odpukac w niemalowane).... za to kiedy jezdze w jeansach dzialaja one na mnie jak ogranicznik mocy :lalag:

 

 

w robocie i tak musze przebrać obuwie na specjalne antypoślizgowe buty ... wiec tu nie ma problemu ..

jak trzeba i to nie bedzie problemu z przebraniem sie .. wiec jak coś sie spodba to kupie dżins z kewlarem kurtke textyl + rękawice motocykowe (jakie firmy są godne polecenia ???)

 

zastanawiam sie jeszcze na dobrym żółwiem/zdroją tak aby ubrać czasami pod kurtke .. przydałaby sie na zime na deske :clap:) ---->>> jakie znacie dobre firmy ?? Dainese już znam -- jest OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polece to co ja mam :buttrock:

a mam Vanucci Profi..dla mnie to idealne rekawice na miasto i lato. skora z kangurka miekka i super wygodna no i wentylacja ekstra.

na zimne dni mam Probikera PR-2 tak to sie chyba nazywalo..plus taki ze sa nie przewiewne i nie przemakalne - wiec jest w nich cieplo.

Tyle z mojej strony :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie - rozsądna cena i całkiem wygodne to wcześniej wspomniane mottowear. różne fasony kolory cena w sklepie 300 pln, jak poszukasz w necie kupisz taniej.

...cena w sklepie to raczej 350zł i gdzie w necie widziałeś do kupienia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Warszawie ul. Kijowska 11, sklep firmowy Tarboru, spodnie widziałem za 300, może nie wszystkie są w identycznej cenie, ale 2 pary które przymierzałem kosztowały 300. Nie napisałem, że w necie widziałem, tylko że można poszukać. Na bajzlu w Warszawie można było spodnie mottoware kupić za 280 pln, więc domyślam się raczej, że jak by poszukać to można by znaleźć taniej. Najbliższy bajzel za parę miesięcy.

 

Prawdopodobnie w tym tygodniu/może przyszłym (nie było rozmiaru) mój znajomy bedzie kupował takie spodnie w innym sklepie, gdzie kupił już kask. Zobaczymy jaką dostanie zniżkę. Spróbuj namierzyć sklep internetowy z tymi ciuchami i się potargować trochę, one mają niższe koszty więc chętniej dają upusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kijowskiej życzą sobie 350 zł i do tego czekają już kilka tygodni na dostwę :icon_mrgreen:

W necie nie znalazłem żadnego sklepu z tą odziezą :buttrock:

Jaki sklep w Wawie jeszcze masz na myśli?

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Choć to chamstwo i wbrew zasadom i rozsądkowi - jeździłem dzisiaj w tshircie i jutro nie będzie inaczej... :icon_question:

 

No nie da się..... za gorąco.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do ok. 16 jezdziłem w kurtce, po 16 w bluzie i w bluzie było bardziej goraco niż w kurtce. Kurtka taka jesienna, codzienna, nie motocyklowa, wiec nie miała, żadnych wywietrzników, ani nic. Mysle, że w motocyklowej jeszcze lepiej i mozna podpinke wypiąc :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w taką pogode to nawet w tshircie jest za ciepło a co dopiero w kurtce

ja w takie upały wcale nie wyciągam maszyny bo uważam że motocykl jest do przyjemności a nie do smażenia sie na nim :banghead:

 

Dziś wybrałem się na moto do pracy. Spoko mogę się przebrać więc luz ale jak wracałem po połódniu to myślałem że skonam. Buty spoko, kask spoko, w dżinsach jechałem (może nie najbezpieczniej ale w spodniach na moto się nie da) też spoko tylko po plecach mi ciekło jak z kranu. Kurtka dość solidna + protektor na plecach są nie do wytrzymania.

Jutro jadę katamaranem...

Teraz zastanawiam sie czy wziąć taką lekką kurtkę na upały czy to bez sensu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w taki upał po prostu odpuszczam, bo:

- dla mnie to żadna przyjemność

- ludzie jeżdżą z klapkami na oczach przez tą temperaturę

 

Kumpel na FZS1000 jeździ w buzerze na siatce Ufo:

http://moto.allegro.pl/item213151649_zbroj...oss_enduro.html

 

W każdej kurtce, będzie Ci gorąco...

Polecam bieliznę termoaktywną z coolmaxu - rozwiązuje po części problem potu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...