Skocz do zawartości

aprilla pegaso 650 (potrzeba pare rad...)


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystki, od paru ladnych dni szukam sobie jakiegos enduro (smigam Banditem 1200- ale asfalt mi sie znudzil) mam okazje wymienic b12 z 98r na aprille pegaso 650 z 2000r. i tutaj moje pytanie czy pchac sie w aprille ? czy odpuscic sobie i czekac na cos innego takiego jak kawasaki kl 650 tengai itd. Czemu o to pytam? a temu ze nie zabardzo znam sie na enduro i licze na pare fachowych rad i wasza pomoc... a zalozylem nowy temat bo nie moglem nigdzie nic znalesc na temat aprillki... (albo jestem traba i nie umiem szukac... jesli tak to przepraszam...) mimo wszystko licze na pomoc...

 

pozdrawiam Młody1200-Waldek

Edytowane przez mlody1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zmien kierunek szukania na jakiegos ktm np lc4 lub xr600 ttr600 lub coś we ten deseń, bo klr tangai w terenie wydaje odgłosy łamiących sie owiewiek a waży tyle co lokomotywa

 

 

Uaaaa ....

Czekam na riposte nitomana:P

 

JA bym dodał jeszcze od siebie że można kupić DRZ w tej kasie choć osobiście patrzał bym za zadbanym na lc4 SC i TT-R, Te610 (bez E)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz do lasu to odpuść sobie pegaso - to sprzęt typowo szosowy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiał LC4 640 bądź TTR 600.

LC4 620 w trasy jest jednak mało komfortowy, za to lżejszy od 640.. musiałbys pojeździć na tym i na tym.

 

ew. zostaw Bandita i kup sobie crossa 125 z lat '90. myślę, że to najrozsądniejsze wyjście

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopacy ale rysiek ma zwykłego klr bez ogromnej ilości plastiku ;]

 

 

... ale waga została :D

 

 

gadasz jakby 170 kg było wagą nieodpowiednią dla hardenduraka :P

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba , lokomotywa to za duzo powiedziane , ale tankietka to i owszem . Niestety wszystkie 650 tyle waza , czy to dr , czy nx , czy pegaso - co ich nie wyklucza z terenowej jazdy , no ale sa odpowiedniejsze motocykle do tego. Ale np w XR zredukowali wage kosztem ramy , kolesiowi pekla pod siedzeniem z oydwu stron , rurki z blaszki po piwie..

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia to dobry sprzęt, ale bardziej nadaje się na asfalt niż w teren. W terenie bardzo mocno "zamiata ogonem" a na dodatek ciężko sprawować nad tym kontrolę. Co do KLR Tengai to pomimo wysokiej masy jest łatwy do opanowania w terenie. Jedyna rzecz jaka w kawie mi przeszkadzała to trochę słaby silnik w porównaniu do konkurentów. Myślałem już o przeszczepie silnika z KLX :icon_question:

 

pozdro :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...