Skocz do zawartości

Nowy


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem nowym ,gosciem na forum i wielkim fanem enduro i supermoto i rajdow dlugodystansowych , moim marzeniem jest Paris-dakar lub Optic .itp- moze kiedys.

Stałem sie szczesliwym posiadaczem motocykla HONDA XL 600R( moim zdaniem jest piekny:) )- w stanie nie sklamie jesli napisze fabrycznym, przywiozlem go z Włoch, kupiłem od pewnej kobiety, ma przejechane 15000 km.

Przosze o opinie na temat tego motocykla.

Pozdrawaim wszystkich fanow i fanki dwoch kolek niekoniecznie z silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilę chorowałem bo bardzo tani był jeden na allegro

z którego roku jest twój?

zapodaj jakieś zdjęcia

jak na moje potrzeby byłby idealny (i w las, i na miasto, i troche do turystyki)

moc całkiem przyzwoita, masa (pierwsze roczniki) też w normie no i ten silniczek nie do zajechania

no i pochwal się ile Cie wyszedł na czystko z opłatami :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy :D czuj się jak u siebie w domu, albo jeszcze lepiej :lol:

co do tej Hondzi to całkiem przyzwoity sprzęt :D chociaż muszę przyzać, że nawet do lasu za ciżęki... :cry: kiedyś próbowałem sił na Xl Lm600 kolegi... nie uważam się za osobę niską, mam 185cm i zwykle nie miałem kłopotów przy jeździe ze wzrostem, a teraz wystarczyło, że najechałem w rzeczce na troszkę większy kamyczek i jak mi przód podniosło i lekko motor przechyliło to ledwo go utrzymałem :D ja się za bardzo nie orientuję w masie tego motocykle, ale obstawiam coś około 150 kg. na ulicy jest bardzo fajny, mojego kolegi nawet na koło idzie z gazu, ale jakoś tak trochę za ciężko w terenie :D

ogólnie to bardzo mi się podoba, kiedyś mój wujek zastanawiał się nad zakupem tego modelu, ale ktoś mu wcześniej sprzątnął zawalisty okaz z oferty i teraz sobie już odpuścił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy ma xl i bardzo sobie chwali

pierwsza jego XL-ka

była na kopniak i miał czasem problemy z jej rozruchrm

teraz mz z rozruchem elektrychnym i jest ok.

tylko ostatnio olej wycieka mu z jakiegos zymeringa i zeby go wymienic to trzeba sie triche nabawić :D

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tablicze znamionowej wazy( suchy)132kg' date=' calkiem nieduzo:)[/quote']

 

no to całkiem przyzwoicie :D powiedzmy, że waga motoru gotowego do jazdy jest jakieś+ 15 kg to nie wiele się pomyliłem :lol: motorek bardzo fajny do turystyki, a jazda po polnych dezdrożach, czy lekkim terenie, też zapewne nie jest mu straszna :D jeszcze na dodatek za bardzo przystępną cenę 8) porównując Xtz-a 750 Tenerkę to to jest waga musza... tamto krowsko jak koleś do lasu wjechał to poobrywał głośniki z kierownicy, a potem zawisł na podsilnikowej płycie... :roll:

mi się moto bardzo podoba, czekamy na foty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katologowo' date=' i na tablicze znamionowej wazy( suchy)132kg, calkiem nieduzo:)[/quote']

r u sure?

 

Mowisz o XL czy XR? Mysle, ze 132 kg w przypadku XL jest prawie niemozliwe. Nie wiem jednak na 100%, wiec moze masz racje. Mnie sie wydaje, ze wazy na sucho ok. 145, ale musze sprawdzic to w domu w katalogach.

 

W kazdym badz razie motocykl bardzo fajny. Zloty srodek pomiedzy XR a ciezszymi modelami. Nie jest tak radyklany jak XR, ale smialo mozesz nim polatac po terenach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katologowo' date=' i na tablicze znamionowej wazy( suchy)132kg' date=' calkiem nieduzo:)[/quote'']

Sprawdzilem... SM podaje ze XLR-ka wazy 135 kg wiec zwracam honor. Faktycznie leciutki ten motocykl :banghead:

 

Pozdrawiam raz jeszcze

 

no jak na taki duży sprzęt to mało, ale na enduro to jednak wagi trochę jest przy dużo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co ty opowiadasz Słabek. XL-R duży? Przecież to odpowiednik dzisiejszych hardenduro, jak mój 400EXC itd. Moja koza waży prawie 120 kg na sucho, więc te 12-15 kg to wcale nie jest dużo, jak na tak zaawansowany wiekowo, jak XL-R.

Zarówno XL-R, jak i dziesiejsze EXC Racing nie zaliczają się do leciutkich crossówek, tylko do twardych enduro i swoje muszą ważyć.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...