Skocz do zawartości

Naklejka na wahacz. Help me!! :(


Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam dostałem w Rapidzie naklejke Renthala, jest naprawde trwała i ma mocny klej, chociaż przydałoby sie już jš wymienić. A tak pozatym: Rapid jest jednym z najlepszych sklepów w okolicy

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W między czasie muszę załatwić sobie katalog aunera. Słyszałem' date=' że jest to bardzo dobry katalog z częściami enduro & cross. :roll: może uda mi się i taki katalog gdzieś zamówić... do wiosny mamy jeszcze trochę czasu... 8)[/quote']

 

Mam katalog Aunera, chyba z 2003 roku, sporo w nim ciuchów i dodatków do enduro, ale głównie do cross. Np bardzo mało jest ciuchów enduro, są za to ciuchy crossowe. A Aunerze można kupić takie marki, jak Ufo, Alpinestars, Acerbis, Wind i parę innych. Głównie ciuchy, ochraniacze, trochę kasków, butów oraz akcesoriów do cross/ensuro.

Mam też namiar na Zycha (chyba Tomek ma na imię), który jakiś czas temu przywoził z katalogu Aunera różne rzeczy. Po cenach katalogowych - zwykle imprterzy Aunera nie narzucają marży, gdyż jest ona wliczona w cenę podaną w katalogu. Także jeśli będziecie u kogoś coś z Aunera zamawiać i doliczą coś do ceny katalogowej, możecie zapytać, czy coś się w ostatnich czasach w sposobie rozliczeń zmieniło.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też namiar na Zycha (chyba Tomek ma na imię)

no własnie :roll: ja ostatnio do niego napisałem na gg czy nie mógłby mi takiego katalogu podesłać, bo znajomy dał mi na niego namiar. :roll: a może ktoś jest w stanie pomóc mi w zamówieniu takiego katalogu :?: to w ogóle jest polski katalog :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wejdź Słabek na www.auner.pl i napisz do nich' date=' że chcesz zamówić katalog. Ja tak zrobiłem i czekam teraz na odpowieć.[/quote']

 

już tak zrobiłem 8) teraz czekam na katalogi...

dzisiaj doszła przesyłka od Michelin`a... przysłali mi to poleconym, aż musiałem na pocztę naginać :roll:

dostałem jedną dużą naklejkę, na wahacz i jedną małą no i kilka broszurek... co niestety mnie za bardzo nie urządza, bo przydałyby mi ise dwie takie same, duże :) ale nic... zobaczymy co w tym aunerze mają, bo słyszałem, żę u nich można takie naklejki zamówić... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Heh tak link do ich strony znalazłem ale nie ma na niej już adresu email  :cry: , dlatego pytam sie czy ktoś jeszcze pamięta?

 

PS - widocznie połowa forum zwaliła się do nich z prośbami o naklejki więc zdjęli adres ze strony  :mrgreen:

 

Przecież jest tam dział kontakt :!:

I jest odrazu pole do napisania maila, który się sam wyśle :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to chyba ja jestem ślepy... :| ja tam widze tylko :

 

Znalezc opone

Wyszukiwanie dilera

Gama

Opona letnia

Opona zimowa

Michelin PAX System

4x4

Dostawczy / Kempingowy

Porady Bibendum

Rozrywka

 

i na górze menu Auto w którym również shit jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to chyba ja jestem ślepy...  :|   ja tam widze tylko :

 

Znalezc opone  

Wyszukiwanie dilera  

Gama  

Opona letnia  

Opona zimowa  

Michelin PAX System  

4x4  

Dostawczy / Kempingowy  

Porady Bibendum  

Rozrywka  

 

i na górze menu Auto w którym również shit jest :)

 

popieram,tu jest ten formularz

http://www.google.pl/search?q=cache:LjjLuy...ang_pl&ie=UTF-8,ale to jest kopia google,tej stronki juz nie ma na michelin.pl wiec jesli ktos wysylala maila nie z formularza to niech pogrzebie w kliencie pocztowym i podzieli sie z nami,bo zadnego kontaktu tam nie ma juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...