Skocz do zawartości

Kluczyk do Harleya


Rekomendowane odpowiedzi

Dorabiać? Będzie ciężko. Jak masz numer zamka to możesz zdobyć klucz pod dany zamek. A jak nie to zmieniać zamki. Też miałem taki problem w Electrze, tylko że to stary typ stacyjki był której juz nie robią. Dealer zawołał 500GBP za nową jeśli w ogóle gdzieś znajdą taką stacyjkę. W koncu kupiłem nówkę sztukę za 150USD na ebayu, jakiś gość miał jeszcze 2 szt. ze starych zapasów.pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio domawiałem kluczyk (a w końcu dwa kupiłem). Podajesz nr nabity po spodem konsoli (jak nie masz konsoli to zapytaj gdzie jest ten nr). Nr jest przyporządkowany zamkowi a nie nr VIN - bo stacyjki można zmieniać przecież. U dilera pokazujesz dowó, że jesteś właścicielem motocykla i na tej pdst zamawiasz kluczyki. Komplet to 160 zł - i masz oryginały. Ja czekałem niecałe 2 tygodnie - zamawiałem w Appaloosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio domawiałem kluczyk (a w końcu dwa kupiłem). Podajesz nr nabity po spodem konsoli (jak nie masz konsoli to zapytaj gdzie jest ten nr). Nr jest przyporządkowany zamkowi a nie nr VIN - bo stacyjki można zmieniać przecież. U dilera pokazujesz dowó, że jesteś właścicielem motocykla i na tej pdst zamawiasz kluczyki. Komplet to 160 zł - i masz oryginały. Ja czekałem niecałe 2 tygodnie - zamawiałem w Appaloosie.

dokładnie TAK...Szafir ma rację, podajesz VIN u dealera H-D i kluczyki załatwione :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie TAK...Szafir ma rację, podajesz VIN u dealera H-D i kluczyki załatwione :icon_question:

 

Dziękuję za podpowiedzi, właśnie zrobiłem tak jak pisaliście i za max. trzy tygodnie ma być komplet tj. dwa kluczyki za jedyne 150 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po ptakach, ale do czego potrzebujesz ten kluczyk?

 

ja np. mam jeden oryginalny i sie tak troche niepewnie z jednym czuje, bo juz sie kiedys wracalem 70km po kluczyk, wiec zdecydowalem ze potrzebuje drugi, zeby miec czym otwierac bak, bo elektre mozna bez kluczyka zapalic, wiec poszedlem do sklepu i pasuje kazdy kluczyk z tej serii okraglych, da sie nim wlew otworzyc i kufry, stacyjki juz nie. Gdyby sie Wam kiedys zdarzylo w trasie ze nie mozecie wlewu otworzyc, bo nie ma kluczyka, to zatrzymajcie jakiekolwiek H-D i juz po problemie :biggrin: ja teraz moj zapas mam schowany w moto na wypadek W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po ptakach, ale do czego potrzebujesz ten kluczyk?

 

ja np. mam jeden oryginalny i sie tak troche niepewnie z jednym czuje, bo juz sie kiedys wracalem 70km po kluczyk, wiec zdecydowalem ze potrzebuje drugi, zeby miec czym otwierac bak, bo elektre mozna bez kluczyka zapalic, wiec poszedlem do sklepu i pasuje kazdy kluczyk z tej serii okraglych, da sie nim wlew otworzyc i kufry, stacyjki juz nie. Gdyby sie Wam kiedys zdarzylo w trasie ze nie mozecie wlewu otworzyc, bo nie ma kluczyka, to zatrzymajcie jakiekolwiek H-D i juz po problemie :wink: ja teraz moj zapas mam schowany w moto na wypadek W

 

Wydaje mi się to trochę dziwne bo mam Electrę i kluczyk od niej nie pasuje do żadnego zamka w Road Kingu do którego właśnie zamówiłem kluczyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po ptakach, ale do czego potrzebujesz ten kluczyk?

 

ja np. mam jeden oryginalny i sie tak troche niepewnie z jednym czuje, bo juz sie kiedys wracalem 70km po kluczyk, wiec zdecydowalem ze potrzebuje drugi, zeby miec czym otwierac bak, bo elektre mozna bez kluczyka zapalic, wiec poszedlem do sklepu i pasuje kazdy kluczyk z tej serii okraglych, da sie nim wlew otworzyc i kufry, stacyjki juz nie. Gdyby sie Wam kiedys zdarzylo w trasie ze nie mozecie wlewu otworzyc, bo nie ma kluczyka, to zatrzymajcie jakiekolwiek H-D i juz po problemie :icon_exclaim: ja teraz moj zapas mam schowany w moto na wypadek W

 

Buba 6 - jak Elektrę można bez kluczyka zapalić :rolleyes: :smile: nigdy mi to nie przyszło do głowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba 6 - jak Elektrę można bez kluczyka zapalić nigdy mi to nie przyszło do głowy....

No i napisz gdzie parkujesz moto... :rolleyes:

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda elke zapalisz bez kluczyka jak nie ma zablokowanej kiery, bo ona ma taki duzy przelacznik wbudowany, co wyglada jak wielki kluczyk i nim krecisz, w skrajnej pozycji mozesz wlozyc do niego kluczyk wlasciwy i zablokowac, wiec jak nie zablokujesz kiery to bez problemu odpalisz elke :D

 

a parkuje u siebie w garazu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...