Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja się nie zgodzę, jak juz jeździć to od razu na mocniejszym motorze - trzeba mieć oczywiście respekt dla maszyny ale nie ma się co bać - jeśli ktoś zawsze marzył o cbr600 to dlaczego ma siadać na powiedzmy gs500? to nie to samo.

 

Chociażby po to żeby jak już wsiądzie na wymarzone CBR600 umiał się nim posługiwać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z was tacy maniacy bezpieczeństwa innych?

Co z nas tacy maniacy bezpieczeństwa innych? Myślisz, że czyim zdrowiem się bardziej martwię? Zdrowiem nierozsądnego, napalonego na prędkość i przyspieszenia początkującego motocyklisty, czy zdrowiem osoby która może zginąć pod jego kołami?

 

Dlaczego wielu ludzi ma takie klapki na oczach i wąskotorowe myślenie, że są jedynymi uczestnikami ruchu? :icon_mrgreen:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację, ale co dadzą dywagacje na forum - jak ktoś będzie chciał 600 i będzie miał kasę to sobie ją kupi. tak samo jest z autem - możesz kupic subaru na pierwszy samochód i uczyć się nim jeździć. Już niedługo problem sam się rozwiąże op wprowadzeniu ograniczeń w prawie jazdy. z tym, że jak ktoś będzie chciał latać 600 to i tak będzie jeździł. to nie niemcy gdzie moi znajomi nie chcieli zrobic nawet rundki na 750 bo prawo jazdy im na to jeszcze nie pozwala - inna mentalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas o sportach i o sportach - a co z ludźmi którzy na pierwsze moto kupują motocykle nie tyle mocne, co narowiste - np. KTM Duke lub inne supermoto - z jednej strony tylko 50 - 60 kucy, ale prowadzenie nerwowe i wymagające umiejętności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo :icon_mrgreen: pod kątem przydatności dla początkującego powinno się oceniać charakterystykę silnika, a nie tylko jego moc. to raz. po drugie - ogólną poręczność motocykla

a temat mocnych singli jest mniej popularny, bo i żółtodziobów napalonych na taki typ motocykla mniej...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie porsche carrera? co z was tacy maniacy bezpieczeństwa innych? jak ktoś kupuje cbr to chyba wie że to nie skuter (i znowu skuter :icon_mrgreen:)

 

Jestes tego pewien, ze oni to wiedza ? Dylemat jest tego typu, ze oni nie majo o tym zielonego pojecia.

 

jak ktoś będzie chciał 600 i będzie miał kasę to sobie ją kupi.

 

Wydaje mi sie, ze nie, jezeli ma kase to i troche rozsadku ( bo tej chyba nie znalazl na ulicy ). Osoba taka jest w stanie wysluchac a co wiecej przemyslec opinie czy porady / argumenty innych.

 

Dlaczego tylko porownujesz motocykle do auta ? To co jeszcze przechodzi w aucie nie przechodzi w motocyklu.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandaty :buttrock: Żeby dostać to trzeba się najpierw zatrzymać :flesje: :flesje:

 

Taaaaaaa, a jak pozniej w wyniku poscigu kolo laduje w botanice to jest placz i skomlenie na forum, ze policja nie miala prawa scigac :) :)

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porównuję ziomuś - to ktoś wcześniej porównał. dla mnie nie ma prównania między 2 a 4 kołami. mandaty są tylko porównywalne...

 

M.in. ja porównywałem... Ale to nie tyle samo prowadzenie (bo wiadomo że jest różne...) ale obycie się z ruchem, sytuacjami i zasadami panującymi na drodze... I parę osób przyznało rację, że jeśli się jeździło wcześniej Katamaranem to na moto już później łatwiej i ma się szersze pojęcie... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.in. ja porównywałem... Ale to nie tyle samo prowadzenie (bo wiadomo że jest różne...) ale obycie się z ruchem, sytuacjami i zasadami panującymi na drodze... I parę osób przyznało rację, że jeśli się jeździło wcześniej Katamaranem to na moto już później łatwiej i ma się szersze pojęcie... :crossy:

 

prawdę mówisz, ale tak abstrahując to fajne masz te światełka na kołach na filmie - mrugają troche jak policyjne ale fajne :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandaty :icon_twisted: Żeby dostać to trzeba się najpierw zatrzymać :crossy: :icon_mrgreen:

To Ty chyba jeździsz z tak podgiętą rejestracją, że jej nie mogą odczytać, bo w innym przypadku przyjdzie mandat do domu i ...................zdziwko :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówisz, ale tak abstrahując to fajne masz te światełka na kołach na filmie - mrugają troche jak policyjne ale fajne ;)

 

Teraz mam tylko zimne katody nad kołami (patrz galeria na BikePics :) ), świecące diody ściągnąłem... Ale zawsze mogę założyć, mam w szufladzie na biurku... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...