Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak się przekładają, ale dzisiaj widziałem suzuki gs 500 u kumpla (maszyna jego kuzyna) i nie jest to duży motor. Myślę że w sam raz na początek, od 600ccm zaczynać to już jest trochę ryzykowne, wole raczej potulniejszego gsika ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdemu kto chce litra na pierwsze moto polecam najpierw zrobic tak:

 

 

a jak dalej nie przejdzie to niech koledzy bardziej doswiadczeni pomoga w ten sposob:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=ciI2AqwWAbY

 

 

 

:icon_twisted:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mial byc pierdzik :D.

Wedlug mnie czesc ludzi ktorzy kupuja powiedzmy takiego gsxra na pierwsze moto poprsotu mysli, ze wszystko potrafia. Prawda jest taka, ze nic nie potrafia. Nie raz slyszalem o uparciuchach, ktorzy twardo dazyli do tego zeby zaraz po kursie na pierwsze moto kupic sobie 'TYSIONCA'. W wielu przypadkach po paru tygodniach kolo zaliczal glebe i motur sprzedawal. Szczerze mowiac dla mnie jest zagadka czemu taki czlwowiek, ktory nie ma dosiwadczenia praktycznie wogole kupuje maszyne o tak duzej pojemnosci. Rozumiem ludzi, ktorzy sa w temacie i to ma byc ich kolejne moto - jak wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia :bigrazz:. Tu usprawiedliwienie jest ale swiezak? Przeciez przyspieszenie w GS500 porownujac do przecietnego auta, ktore ma 10<x sekund do setki i tak jest kosmiczne :notworthy:. Hmm... dowartosciowanie sie? Szpan? Mozliwosc wyciagniecia ponad 200kmh? To ich kreci? Nie wiem, ja mam zupelnie inne podejscie do tego...

 

Na moje to takie zaczynanie przygody z motocyklami od dupy strony za przeproszeniem :flesje:. No dobra ale ja mam 19 lat, sie nie znam i jeszcze nawet nie kupilem swojego pierwszego motocykla (ktorym mam nadzieje bedzie gs500 lub cos w tym stylu) :bigrazz:. Czytajac posty bardziej doswiadczonych wierze w to, ze kupno takiego gska jakos zaowocuje i w skrocie - pomoze mi w przyszlosci :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Mateusz

Edytowane przez martian1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże Ci bardzo i to będzie najlepszy wybór:) wiem to ze swojego doświadczenia:) potem będziesz kręcił go wyżej po jakimś czasie bo mocy będzie brakować ale i najważniejsze to nauczyć się podstaw i obycia na dżungli zwanej drogą publiczną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ta generacja pasjonatów już umarła, gdzie zaczynało się X lat temu od wszelkiej maści Komarów, Ogarów i innych pierdopędów.

 

Teraz "pasjonaci" zaczynają od tak jak co jakiś czas ktoś wspomina 600 tudzież innych bardzo poważnych motocyklowych pojemności no i jeżdżą...

 

Dlatego chylę czoła motocyklistom starej daty :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jast wypowiedz prawdziwego EXPERTA ktora znalazlem na innym forum

 

Tak jakby 600 to bylo niewiadomo co do opanowania. Ot taki mocniejszy motorower i tyle a legendy z tych 600 i zabijania sie robicie.

 

W reszcie swojej wypowiedzi napisal sensownie ale to po prostu mnie rozwalilo. :icon_biggrin:

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...