Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ha co może błędy robie ortograficzne ? na wszystkich małolatów tak naskakujecie zawsze ?

 

Chciałbym Cię grzecznie poprosić, żebyś się z nami wszystkimi podzielił wrażeniami z jazdy swoim Gixerem :D Jestem strasznie ciekaw jak Ci się śmiga na tym motocyklu? Który masz rok tego sprzęta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze pozwoliles tu sobie na aki zart :D

O ile znam realia to i owszem moze sie zdarzyc, ze 17 latek moze miec motocykl, jednego tylko nie rozumiem, jak rodzice moga zgodzic sie na to abys nielegalnie smigal nie majac uprawnien, widac musiales im niezle zalesc za skore i chca sie Ciebie pozbyc, inaczej nie potrafie tego sobie wytlumaczyc. Mimo tego ciekawy jestem ile nim juz nakreciles.

 

:D

 

nie jestem taki jak większość nastolatków że kupują motor żeby szpanować i jeździć bez opamiętania, ja zawsze chciałem mieć ,,prawdziwy'' motor i mam :) U nas to od paru lat nie widziałem żeby policja stała z radarem i w ogóle żeby kontrolowali.

 

Chciałbym Cię grzecznie poprosić, żebyś się z nami wszystkimi podzielił wrażeniami z jazdy swoim Gixerem :D Jestem strasznie ciekaw jak Ci się śmiga na tym motocyklu? Który masz rok tego sprzęta?

 

od marca, pisałem wcześniej. Dopiero się uczę i nie szaleje nim, wrażenia bardzo pozytywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem taki jak większość nastolatków że kupują motor żeby szpanować i jeździć bez opamiętania, ja zawsze chciałem mieć ,,prawdziwy'' motor i mam :D U nas to od paru lat nie widziałem żeby policja stała z radarem i w ogóle żeby kontrolowali.

od marca, pisałem wcześniej. Dopiero się uczę i nie szaleje nim, wrażenia bardzo pozytywne

 

Chciałeś mieć "prawdziwy motor" (nie lepiej motór?) :D i możesz rozwinąc tą jak czuję niosącą głębszy sens myśl?

 

Chciałeś mieć, masz, ale po co chciałeś? Dlaczego? Żeby mieć? Czy może jesteś Born to Ride?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś mieć "prawdziwy motor" (nie lepiej motór?) :D i możesz rozwinąc tą jak czuję niosącą głębszy sens myśl?

 

Chciałeś mieć, masz, ale po co chciałeś? Dlaczego? Żeby mieć? Czy może jesteś Born to Ride?

 

Chodzi mi o to że nie jakąś starą MZ`tke lub coś w tym stylu, tylko coś sportowego i nowszego.

 

Nie, zawsze mnie fascynowały motory, te prędkości, ta adrenalina, ten dźwięk silnika, wrażenia z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że nie jakąś starą MZ`tke lub coś w tym stylu, tylko coś sportowego i nowszego.

 

Nie, zawsze mnie fascynowały motory, te prędkości, ta adrenalina, ten dźwięk silnika, wrażenia z jazdy.

 

Przede wszystkim motocykle, nie motory...

 

Ok, no to już widzę tą Twoją całą esencję z jazdy na motocyklu :D

 

Fascynacja prędkością w Twoim wieku wierz mi jest wyjątkowo niebezpieczna... Doświadczenia własne. A poza tym myślę, że Twoi rodzice dali swemu synowi odbezpieczoą broń. Wiesz jak jej użyć? Wątpię... :D

 

Byle by ta Twoja fascynacja nigdy nie skończyła się tragicznie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas to od paru lat nie widziałem żeby policja stała z radarem i w ogóle żeby kontrolowali.

 

No jeszcze raz gratuluje, dla Ciebie i Rodzicow. To, jak nie widziales policji, tzn mozesz isc "zrobic" bank, upier**c komus glowe, bo policji nie widac. Gratuluje. Wiecej pytan juz nie mam.

 

Dopiero się uczę i nie szaleje nim, wrażenia bardzo pozytywne

 

To co Ty mozesz w ogole powiedziec o roznicy w jezdzie czy tym, czy tamtym. Na razie jezeli jezdzisz, to nazwijmy to " wokol trzepaka " wiec w/g zasady, nie wiem - nie dyskutuje.

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem takiego jednego co "wolno i ostrożnie" jeździł ścigiem. Rodzice kupili mu jeszcze przed 18-tymi urodzinami ZX6R, pojeździł trzy tygodnie i... zamiast świętowania 18-tki poszliśmy całą klasą na pogrzeb... :/

I dodam, że nie było to jego pierwsze moto bo wcześniej sporo latał RS125.

 

Ja myślę, że to trochę z wiekiem przychodzi rozwaga. Chociaż mam 21 lat jestem jak najbardziej za limitowaniem mocy motocykla do 24 roku życia. 34kW (czy ile to miało tam być) starczy do sprawnego poruszania się po ulicach a w międzyczasie można zdobyć doświadczenie na czymś wybaczającym więcej błędów niż 100KM.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się uczę i nie szaleje nim,

 

 

 

zawsze mnie fascynowały motory, te prędkości, ta adrenalina, ten dźwięk silnika, wrażenia z jazdy.

 

To nie lepiej było kupić coś mniejszego (NSR) i szaleć nim i mieć adrenaline niż jeździć GSXRem na 1/5 manetki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim motocykle, nie motory...

 

a ja ciągle nie rozumiem o co wam (niektórym) chodzi?? czy jezeli powiem motocykl to jestem lepszy od kogos kto mowi motor??i jestem wtedy tym niby "prawdziwym motocyklista"?? to tak jakby nie mowic ide pograc w siatke/siatkówke, tylko trzeba by bylo mowic ide pograc w pilkę siatkową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...