Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde wszystko to co ladniejsze zawsze musi byc za mocne :P...mogli by obciac z 20 kucykow i by bylo dobrze :)....ale zawsze lepsze takie kawasaki niz CeBRa no nie?? ;>

 

No niby tak, ale i tak za mocne.

 

Będę powtarzał do upadłego, że dla mnie optymalnym sprzętem do nauki jeest sttary poczciwy dziadek GS500. Lepszego wyboru i najbardziej racjonalnego raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie oba heble na maksa z ABSem,

 

Nie zawsze, jezeli mas sprzet ktory ma osobny tylny hamulec to ewrecz niepozadane.

z

podpieramy się kolanami żeby zachować sterowalność i nie opierać się na kierownicy.

 

O co ?

 

Nie ma czegoś takiego, jak wytrenowana umiejętnośc hamowania. W sytuacjach podbramkowych nie ma czasu, jak w czasie treningu, na myślenie, o, teraz zahamuję sobie tak a za chwilę siak. Kiedy trzeba awaryjnie hamowac, działają tylko odruchy. Można sobie umiec hamowac w różnych sytuacjach w czasie treningu, a kiedy zajdzie rzeczywista potrzeba niejeden potrafi jedynie dac hebel na maksa i czekac co będzie dalej. Owszem, trenowac jak najbardziej wskazane, ale nie należy z tego powodu przeceniac swoich możliwości.

 

:D :evil: :P

 

 

Nie zgadzam się z Tobą absolutnie. Wszystko zależy od indywidualnych cech motocyklisty, trzeźwości i szybkości w ocenianiu sytuacji.

 

Zgodze sie jezeli chodzi o zawodnikow klasy Moto GP i to tez nie wszystkim i nie zawsze sie udaje i to w warunkach torowych.

 

W ruchu publicznym nie mazs na to szans ze wzgledu na centralny osrodek myslenia ( ze tak powiem w rdzeniu ) . odzywa sie " pra instynkt " ktory kiedys decydowal o atakowaniu lub ucieczce, blokada poprzez nagly przyplyw adrenaliny.

 

( szkoda, ze nie potrafie tego po PL wytlumaczyc :) )

 

:biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, jak wytrenowana umiejętnośc hamowania. W sytuacjach podbramkowych nie ma czasu, jak w czasie treningu, na myślenie, o, teraz zahamuję sobie tak a za chwilę siak. [...]

 

I np. dlatego ja nie trenuję bo to strata czasu...

Edytowane przez krycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ok to rozumiem, tylko drazni mnie jak juz wczesniej pisalem udawanie ze nie wiadomo o co chodzi :clap:...nie ma co dluzej tego rozstrzasac

 

a wracajac do tematu co myslicie o takim pierwszym MOTOCYKLU?? :clap:

 

http://www.allegro.pl/item384944918_kawasa..._6f_er_6_f.html

 

http://allegro.pl/item379879195_kawasaki_e...ninja_650r.html

 

i ile ewentualnie wynosil by koszt naprawy w obu przypadkach?? i czy da sie normalnie jezdzic w takim stanie motocykli

no pewnie da sie jezdzic bez kawałka felgii, ale zbytnio rozsądne to nie jest :crossy:

ogolnie musisz sie liczyc ze doprowadzenie takiego moto do dobrego stanu bedzie cie kosztowalo kilka k i sporo nerwów.

 

 

Mordin, popieram :bigrazz: . ks, spróbuj gdziekolwiek skrecic, czy choc skorygowac kurs zapierając sie o kierownice :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. ks, spróbuj gdziekolwiek skrecic, czy choc skorygowac kurs zapierając sie o kierownice ;)

 

He, he, mozna by tez podyskutowac z jakim negatywnym przysmoieszeniem hamujesz, jezeli z takim z jakim zatrzymuje sie kon to moze i da rade, przy 1G to juz troche inna bajka :D

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też denerwowało mnie jak ktoś mówił motor.

Fakt- w słowniku tego nie ma, - ale w polsce przyjete jako slangowa nazwa motocykla- ok. niech bedzie.

Tak też denerwuje mnie pajac w sklepie motoryzacyjnym jak chcę kupić część, do samochodu- -on zawsze " jaki motor w środku-"- NO kurrrrr.....a .jaki motor- Silnik baranie. Silnik.

No kupiłem sobie nerwosol i juz jest ok.

To raczej świadczy o osobie która używa tych słów.

Kamerą mozna filmować, mozna nagrywać, mozna rejestrować, można nawet robić ujęcia, ale wiesniaki zawsze mówią......można kamerować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szczescia brakuje mi tylko aby kolo wzial drogi rower i powtorzyl stunt ;) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem dlaczego ale jak oni powiedza" To juz sie kameruje..." z charakterystycznym podniesieniem glosu to smieje sie jak glupi ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szczescia brakuje mi tylko aby kolo wzial drogi rower i powtorzyl stunt icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

Dokładnie... ale mamy w pracy, pompe z kolesia :banghead: :biggrin: ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...