Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

To ja znowu z pytankiem. Wymieniłem dziś olej z filtrem i rzuciły mi się w oczy dwa gumowe przewody wychodzące z baku. Zwisaja koło podnóżka i filtra oleju mniej więcej. Co to właściwie jest? Jakieś odpowietrzenie?? Dziś w sumie przez chwilkę miałem zonka, bo moto bez owiewek stoi i pomyślałem ze ktoś mi paliwko spuszczał :). Z owiewkami ich nie widać, ale zastanawiam się jaka funkcje te kikuty pełnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak owszem ma dwa przewody ale żaden z nich nie znajduje się w pobliżu filtra oleju. W ogóle żaden przewód nie powinien być obok filtra więc albo ty coś pomyliłeś albo ktoś chciał być sprytniejszy od systemu.

Jeden przewód gruby to paliwowy od pompy. Drugi cienki z boku to odpływ rozlanej benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam pytanie, czy ktoś z wyższych osób użytkował ten motocykl? Mam 188cm, więc czy w ogóle rozważać go jako swój pierwszy, na którym zbierałbym doświadczenie? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Edytowane przez Rav86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee koledzy Cię troszkę straszą bo sami nigdy nie mieli więcej jak 180 cm wzrostu. Ja mam 186 i bardzo fajnie mi się tym lata. Troszkę ręce Ci najpierw podokuczaja chyba, że cwiczysz. Potem już sama rozkosz. I ta ekonomia. Shinigani później wrzucę foto tych wezykow. Może troszkę przesadzilem, ale oglądałem twoje fotki jak rozbierales moto i na jednym też u ciebie takiego kukuta było widać. Choć może rzeczywiście coś było przy nim robione bo od handlarza. Zresztą na temat mojego już komuś doradzales, że do 10 koła warto kupić ale będzie trzeba przy nim porobić no i padło na mnie :p. Plastiki robiłem zestawem naprawczym i spreyami i dało radę, kierunki ledy+rezystor 25zl, dziwiles się, że nowa opona z tyłu. Nie wiem czemu, ale klocków nie było wcale, że aż blacha o tarcze szurala i pordzewiala (już się dotarła. Ostatnie co musze sprawdzić to przód, ale chyba już u mechanika, bo kiera lata przy większej prędkości, a przyczyn może być wiele. Jednak nie znam się na tyle i nie mam jak podnieść moto. Gdzie można kupić klucz do świec do tego cuda i za ile wiecie?? Mam taki za 12 zł ale za szeroki i długie. Tokarka, flex, spawarka albo wydatek :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

 

Czy pisk wydobywający się z baku przy jego nagrzewaniu jest normalny ? Drażni mnie jak cholera - wystarczy, że trochę się nagrzeje i zaczyna piszczeć, nawet podczas jazdy.

 

Ktoś miał coś podobnego?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam pytanie, czy ktoś z wyższych osób użytkował ten motocykl? Mam 188cm, więc czy w ogóle rozważać go jako swój pierwszy, na którym zbierałbym doświadczenie? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Według mnie to może być 250 dla ciebie za mała ale najlepiej by było się przymierzyć i ewentualnie przejechać się kawałek a następnie ocenić czy jest dla ciebie OK czy lepiej poszukać coś większego.

 

 

Eee koledzy Cię troszkę straszą bo sami nigdy nie mieli więcej jak 180 cm wzrostu. Ja mam 186 i bardzo fajnie mi się tym lata. Troszkę ręce Ci najpierw podokuczaja chyba, że cwiczysz. Potem już sama rozkosz...

No mi przy 183cm dobrze się jeździ, chociaż w owiewkach się na słowo honoru mieszczę :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde po wielu probach spasowania klucza o swiec (w pracy go nawet probowalem przerabiac spawarka) podaje sie. Ma ktos z Wrocka pozyczyc takowy za browarka na dzien. Chozi mi o ten orginalny lamany rurkowy. Widac go na filmikach z youtube wymiana swiec. Bylbym wdzieczny. Jak cos kontakt na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...