Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

ASO za 375zł albo modlić się, że wyskoczy na Allegro. Chyba, że masz gdzieś blisko speca który spawa aluminium, to wyjdzie sporo taniej.

 

P.S Na przyszłość najpierw szukaj potem zadawaj pytania. Przynajmniej 3 razy pisałem na temat tej części.

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO za 375zł albo modlić się, że wyskoczy na Allegro. Chyba, że masz gdzieś blisko speca który spawa aluminium, to wyjdzie sporo taniej.

 

P.S Na przyszłość najpierw szukaj potem zadawaj pytania. Przynajmniej 3 razy pisałem na temat tej części.

Tak jak napisalem twoje historie sa troszke zamierzchle. Dzis zamowilem w ASO prawy set za 288zl. Moze sie komus przyda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwszy raz miałem okazje przejechać się w nocy i zauważyłem że na luzie z zamkniętą przepustnicą delikatnie przygasają mi światła mijania, drogowe prawdopodobnie też. Różnica jest niewielka jednak widoczna. Czy to jest normalne że na najniższych obrotach nie dostaje tyle prądu żeby żarówka chodziła na pełnej mocy?

Posiada ktoś uchwyt na telefon/gps który pasuje do ninji 250R i jaki poleca? Chodzi mi o model albo linka

Edytowane przez jbm23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka. Jałowe obroty są tak niskie, że ładowanie spada.

 

Dzięki, tak właśnie myślałem ale wolałem się upewnić

 

 

 

Tiaa no trititką wszystko się da przymocować jednak wozić ich ze sobą tysiąc bo tu do sklepu tam coś itd... bardzo kłopotliwe, do tego dochodzi zmiana pogody i deszcz...

Moja myśl idzie bardziej w ten deseń

http://a-tom.nazwa.pl/zdjecia/uchwytynowe/navi35/1.jpg

Chodzi o to żeby pasował do kierownicy 250 gdzie nie ma za dużo miejsca i obawiam się że nie będzie się dało tego zamontować

 

Dzisiaj przez niezdecydowanego pana który chciał mnie puścić jednak się rozmyślił i mocno dodał gazu zaliczyłem glebe, na szczęście zamontowane crash pady i nic się nie stało. Polecam dla zastanawiających się czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc w mżawce (było w tedy chłodno) zauważyłem że za zegarami przez otwór miedzy czachą a plastikiem obudowujący zegary zaczyna wydobywać mi się "piana". Zdarzyło mi się to tylko raz jednak może spotkał się ktoś z czymś takim i wie czym to jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Macie może namiary na jakieś ładne tłumiki akcesoryjne, badz znacie jakies nieakcesoryjne ktore pasowałyby do naszej niuni. Na allegro widze jeden uzywany za 630zł albo yoshimura za 1500. Interesuje mnie cos do 600-700zł max. W moim osłona jest juz tak poobijana, ze wyglada to ochydnie. Poza tym srebrny jest brzydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...