Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Zyleta, to Cie powinno zainteresowac :banghead:

 

http://fuy.com.pl/viewtopic.php?p=10624&si...84d26ab36#10624

 

Wielkie dzięki :banghead::):crossy: szkoda tylko że jeszcze jest na dotarciu i nie opisano osiągów...

Ps. Myślałem że chociaż jedna osoba na forum ma już Ninję 250. Chyba trzeba jeszcze poczekać:) Pozdro

Edytowane przez zyleta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :banghead::):banghead: szkoda tylko że jeszcze jest na dotarciu i nie opisano osiągów...

Ps. Myślałem że chociaż jedna osoba na forum ma już Ninję 250. Chyba trzeba jeszcze poczekać:crossy: Pozdro

 

Swojego czasu sama chcialam w tym roku kupic sobie Ninje 250, znajomy odbiera swoja zielona we wtorek.

 

135km/h pojedzie... wiecej? watpie. mało spala, zgrabna, lekka

 

Dane techniczne i parametry wskazuja na to ze jest to baaardzo elegancki i porzadny motocykl. Czego chceć więcej? Co moim zdaniem na plus - ma zegary wskazówkowe, czego nie ma w innych nowych modelach Kawy. Są wygodniejsze.

 

Jak kolega odbierze swoj ma przyjechac sie pochwalic i jak sie przejade napisze jakie wrazenia.

 

Ja go nie kupie z jednego powodu - scigol. gdyby byl Naked bylby idealny na pierwsze moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mi osobiscie bardzo podoba sie idea 250'tki... w chwili obecnej mam 1200cc i jezdzac na codzien odkrecam manetke zaledwie 1/4 pozycji. Jezdzic szybciej nie ma sensu, nasze drogi i tak sie do tego nie nadaja - a odleglosci sa stosunkowo male. Bardzo bym chcial miec w garazu taki motocykl, tymbardziej ze nowka kosztuje cos w granicach 14K zl.

A co do zrywu i V-max polecam filmy na youtube, 250'tki od dawna sa na amerykanskim rynku. Bez problemow osiagaja okolo 170km/h. Po prostu fajny lekki i zwinny motocykl, kierownica jest dosyc wysoko usytuowana jak na plastika ale dla mnie to plus bo jazda jest mniej meczaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg danych technicznych Ninja 250tka leci 110mph, czylli jakieś 180km/h. Tyle co taki GS 500E o dwa razy większej pojemności, ale trzeba pamiętać, że Kawasaki jest motocyklem z zacięciem sportowym, więc ma odpowiednią moc, a i zawieszenie pozwoli na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mi osobiscie bardzo podoba sie idea 250'tki... w chwili obecnej mam 1200cc i jezdzac na codzien odkrecam manetke zaledwie 1/4 pozycji. Jezdzic szybciej nie ma sensu, nasze drogi i tak sie do tego nie nadaja - a odleglosci sa stosunkowo male. Bardzo bym chcial miec w garazu taki motocykl, tymbardziej ze nowka kosztuje cos w granicach 14K zl.

A co do zrywu i V-max polecam filmy na youtube, 250'tki od dawna sa na amerykanskim rynku. Bez problemow osiagaja okolo 170km/h. Po prostu fajny lekki i zwinny motocykl, kierownica jest dosyc wysoko usytuowana jak na plastika ale dla mnie to plus bo jazda jest mniej meczaca.

 

A na jakim Buellu śmigasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym numerze MOTOCYKla jest artykul o najmniejszej ninj. Dowiadujemy sie, ze jest produkowana na Tajwanie, ciekawe czy wplynie to jakkolwiek na jakosc/trwalosc.

 

Mi rowniez bardzo podoba sie to moto - taki maly agresorek dla zakochanych w plastikach, ale majacych na tyle oleju w glowie, ze wiedzia, ze nie poradza sobie z 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem ( testowałem) i zamówiłem :buttrock: . ( tylko ciekawe kiedy będzie do odbioru ?)

Ja bym ją porównał do Jawy TS350 tylko z 4-suwem - lekka ok 150kg., przyspieszenie ok - na 2-3 sezony powinno wystarczyć, wąska na miasto idealna a i tak 90% mojego przebiegu będzie miasto, spalanie ma być w granicach 4l/100 w mieście. Myślę, że lepiej wykorzystam te 250ccm niż jakąś 600-700 - mistrz prostej tylko :icon_mrgreen:

A po 15 latach przerwy to i tak nie ma co szaleć z 0,5 lub 1 L, po ćwiartce :bigrazz: mniej boli głowa niż po 0,5 :biggrin: . No i NÓWKA.

Pozdrawiam.

Edytowane przez TOM68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj troche czytałem w Motocyklu o tym moto!

jest na wtrysku i zadowala sie symbolicznymi dawkami paliwa!

przy ostrym traktowaniu spalił 4 litry!!! przy spokojnej jezdzie koło 3:)ahhh:)

prędkosc max powyżej 170!

i piszą ze ma ładny dzwięk! tyle zapamiętałem z tekstu:)

tez mi sie wydaje ze ten motorek bedzie cieszył sie duzym zainteresowaniem!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja z wydechem Yoshimura posłuchajcie szczególnie od 1:20

 

Ps. Nie mogę znaleźć info o osiągach...

interesuje mnie przyspieszenie 0-100, 100-140, vmax ...może macie jakieś namiary

 

Pps. 13,5 na 1/4 mili według MCN:)

Edytowane przez zyleta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...