Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

No przecież jest schowek pod siedzeniem pasażera!

 

ja wiem, że można pojechać na 2 tygodnie ze szczoteczką do zębów, ale do pełnego komfortu potrzebna mi jeszcze pasta ;-)

 

A tak poważnie, może jakiś kufer? :D

 

jak najbardziej poważnie sie pytam jak taki kufer zamocować ?

 

Alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej poważnie sie pytam jak taki kufer zamocować ?

 

Znalazłem, szukając z czystej ciekawości, coś takiego: http://www.allegro.pl/item1005867878_bagaz..._ninja_250.html

i szczegóły o tych produktach http://www.venturabike.pl/ , tu (na dole strony) piszą, że dużo się mieści: http://www.venturabike.pl/index.php?option...id=43&Itemid=55

 

Mam nadzieję, że tu można linki wstawiać i nie wyrzucą mnie za spamowanie...

 

To może być jakieś rozwiązanie.

Edytowane przez radek_250r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można, pod warunkiem że nie są do własnych aukcji - na takie jest dział giełda ;)

natomiast w życiu nie kupiłbym takiego "czegoś" jak na tych linkach. po pierwsze bagażnik szpeci taki motocykl, po drugie w trasie jak ta torba pokaże swoją "aerodynamikę"...

a ile razy w ciągu roku tego użyjesz? na małe jazdy nie ma więc jak tankbag, na duże wycieczki - torby zakładane na tylną kanapę, takie z wycięciem pośrodku, na kanapę. po szczegóły odsyłam do działu co, jak kupić

chyba, że ktoś się upiera jeździć z bagażem non-stop, ale wtedy nie żadne torby, tylko normalny kufer (centralka)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że można pojechać na 2 tygodnie ze szczoteczką do zębów, ale do pełnego komfortu potrzebna mi jeszcze pasta ;-)

Alt

Kupisz na miejscu :biggrin:

Jak dla mnie szkoda psuć efekt wizualny Baby.

Zawsze mozna plecaczek założyć na plecki i wynająć kwatere. ;)

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szkoda psuć efekt wizualny Baby.

Forma jest ważna, ale dla mnie ważniejsza jest użyteczność. Zresztą to co zaproponował jeszua wydaje się być optymalne na ten motór.

 

Zawsze mozna plecaczek założyć na plecki i wynająć kwatere. ;)

pewnie że tak, ale traci się część klimatu imprezy (myślę o Woodstoku, Openerze itp)

 

Alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych konkretów, myślałem o SAVA http://moto.allegro.pl/item980473953_opona...cb.html#gallery ze względu na kształt bierznika (typowo deszczowy) a tak to ludzie dunlopy polecają, bridgestony battalax itd itd

 

Dobrymi gumami mogłyby być Metzelery interact Z6 czy coś w tym stylu, mieszanka dwu warstwowa miękka + twarda. Problem w tym, że kosztują odpowiednio do bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,przyznawać się czy ktoś z was w sobotę 17 kwietnia okolo godziny 12:30-13:00 w okolicach Wola Parku(w stronę Bemowa przed wiaduktem)jechał biało zieloną kawą 250 i tak samo kolorystycznym kombi?

Jeśli ktoś z was,to po drugiej stronie widział czarnego GSXFa i kogoś w czarnym kombi z bialoczerwonymi wstawkami oraz biało-niebieskiego GSa ;)

 

Pozdrowiliśmy się,i tak się zastanawiam czy to nie ktoś z udzielających się w temacie ;)

 

Musze przyznać,że ładnie wyglądała ta kawa w biało-zielonym malowaniu :lalag:

 

Pozdr ćwiarteczki :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro tak ładnie wyglądała, to nic innego nie pozostaje, jak się przyznać. To byłem najpradwodopobniej ja jadący na działkę do znajomych. Dla potwierdzenia że to ja - mogło być widoczne, że na dotarciu bo mnie wszystko wyprzedzało i moto nie kręcone na wysokie obroty :P

:crossy:

 

Ćwiarteczki pozdrawiają :)

Edytowane przez radek_250r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wtedy stałeś na światłach bo było czerwone(lewy skrajny pas w strone Ratusza Bemowskiego)przy głównym wejściu do WP :)

Ja i forumowa koleżanka Ajrisz staliśmy po drugiej stronie na lewym skrajnym pasie ;)

 

P.S

Zielono-Biała ćwiartka wygląda ładniej niż zielona :lalag: ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Torunia to bym się przejechał. Wszyscy gdzieś jeżdżą, oglądają, i w ogóle... To co, jedzie ktoś do Torunia??

Troche odległa przyszłość, ale planuje byc 16 czerwca w Wawie. Nie wiem jeszcze w jaki dzień dokładnie będę wracać, ale mogę zahaczyć o Toruń. Fajnie było by razem pośmigać.

 

Alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...