Skocz do zawartości

Wasze odczucia powyżej 130km/h


Rekomendowane odpowiedzi

U siebie mam turystyczną szybę, siedzę wyprostowany i mogę spokojnie sobie lecieć cały czas w granicach 160km/h i jest :bigrazz:

Nic nie szarpie... moto jedzie jak po sznurku :banghead:

Jest tak do ok. 200-210km/h, a później muszę się już pochylić, ale nie mówię tu o leżeniu na baku tylko pozycja jest po prostu pochylona :clap:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co róż

a co to ? :eek:

 

 

Natomiast naked jak to naked. Mialem horneta i wialo... mam Zete i tez wieje. Ale wole zeby wialo jak ma nie wiac a bolec mnie kregoslup :D

Ty Ray bardziej zmienny jestes jak kobieta i choragiewka razem wziete :bigrazz:

A pamietam jak wychwalales pod niebiosa zmiane z nakeda na plastika :clap:

Do konca sezonu troche czasu pozostao, moze robimy zaklady ile razy Ray zmieni zdanie. Teraz to juz chyba tylko trajka i skuter zostaly do wyprobowania :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayka ponoć jest motocyklem, który jest najlepszy pod względem aerodynamiki, bardzo chętnie wybierany przez amerykańców, którzy latają tymi sprzętami ze wschodu na zachód swoich stanów. Wątpię aby robili to z małymi prędkościami.

 

Naked jest przeznaczony do jazdy po mieście i tylko tyle, coś jak skuterek, tylko, że gorsze bo bardziej wieje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked jest dla facetow z jajami a looserzy wybieraja owiewki i plastiki, jak mieszczuchy co to by chcieli miec ciepla wode i zimna osobno, po to jest moto zeby wialo, jak komus przeszkadza wiatr niech sie zamknie w puszcze...

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked jest dla facetow z jajami a looserzy wybieraja owiewki i plastiki, jak mieszczuchy co to by chcieli miec ciepla wode i zimna osobno, po to jest moto zeby wialo, jak komus przeszkadza wiatr niech sie zamknie w puszcze...

:buttrock:

 

 

nic dodać, nic ująć ! :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked jest dla facetow z jajami a looserzy wybieraja owiewki i plastiki, jak mieszczuchy co to by chcieli miec ciepla wode i zimna osobno, po to jest moto zeby wialo, jak komus przeszkadza wiatr niech sie zamknie w puszcze...

:buttrock:

 

He He, mój kumpel na rasowanym VTX1800 ( 120 km ) bez szyby, nogi z przodu poleciał 220. Pobijesz to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked jest dla facetow z jajami a looserzy wybieraja owiewki i plastiki, jak mieszczuchy co to by chcieli miec ciepla wode i zimna osobno, po to jest moto zeby wialo, jak komus przeszkadza wiatr niech sie zamknie w puszcze...

Dokładnie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 130 jest dokładnie tak samo jak przy 60 czy 100 km/h. Lekko wiać zaczyna dopiero powyżej 150. Wszytko to, to konsekwencja wyboru looserskiego :wink: motocykla jakim jest jeżdżąca kanapa RS.

Przy okazji pozdrawiam wszytkich "twardzieli" na nakedach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, często widzę w waszych postach opisy waszych podróży po trasach z predkością 160-200km/h...Jak to jest, że nie buja wami i nie zwiewa was z motocykla???

 

Dzisiaj musiałem sie przekonac czy na 100% mam odblokowane moto, i bujnołem sie do 190km/h, droga była prosta, ale nie wyobrażam sobie poginać po trasie tak szybko, czułem jak trzęsie mi moto, mało nie zwiało mnie z moto, a waże 85kg...

 

Załóż możliwie wysoką szybę, np. MRA Windshield. Na autostradzie można utrzymać stałą prędkość powyżej 150 bez żadnych problemów, nawet bez specjalnego pochylania. Jedynie spalanie przy 160km/h wyskakuje pod 6 litrów i zasięg spada poniżej 300km.

 

Szkoda, że moja e-erka nie pójdzie 190, a może za krótko się rozpędzałem :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich, tych z owiewkami i bez nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu moja średnia prędkość na Gs'ce to 140 km/h. To jest naked, a nie rzuca, czuć opór powietrza, ale nie ma tragedii. Mogę stwierdzić, że w moim przypadku jest to przyjemna jazda. Natomiast jadąc 160 km/h - nic przyjemnego, trzeba już troche powalczyć, szkoda moto w jeździe na max jego możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked jest dla facetow z jajami a looserzy wybieraja owiewki i plastiki, jak mieszczuchy co to by chcieli miec ciepla wode i zimna osobno, po to jest moto zeby wialo, jak komus przeszkadza wiatr niech sie zamknie w puszcze...

 

Zajebiście się jeździ takimi sprzętami. Rewelacyjnie czułem się jadać kawasaki w650 - współczesna kopia"starego anglika"czyli 100% wiatru łapiesz na siebie. Tak samo ekstra było jak jeździłem Xchallengem przy 130 nie dość,że kask jak to ktoś określił, integrował się z moją twarzą to jeszcze zaczął wężykować (koło 21"). Na RT nigdy nie podnoszę przedniej owiewki, a nawet zastanawiam się nad jakąś krótszą. Nie zrezygnowałbym z niej tylko dlatego,że powinna osłaniać"kokpit" :) Tak więc do wiatru można przywyknąć, a nawet polubić go. Pełni funkcję scalania jeźdzca z motocyklem :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...