Skocz do zawartości

Tuning


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie w jaki sposob mozna tuningowac swoje moto Enduro/Motocross.

 

Widzialem ze mozna zmieniac ksztalty tarcz hamulcowych.

Mozna zakupic naklejki na opony.

Zmieniac kolor felg.

 

O reszte chce zapytac was i posluchac waszych opinii.

Edytowane przez kukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie pytam o sposoby.

A czy wyglad przeszkadza jezdzie?

A jezeli chce miec moto ladne,a nie moge miec scigacza,ze wzgledu na moj stan drog,to pozostaje mi upiekszanie motora enduro.

Edytowane przez kukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie pytam o sposoby.

A czy wyglad przeszkadza jezdzie?

A jezeli chce miec moto ladne,a nie moge miec scigacza,ze wzgledu na moj stan drog,to pozostaje mi upiekszanie motora enduro.

Jak chcesz mieć ładne moto to doprowadź je do stanu oryginalnego, tylko nie rób wieś tuningu.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie pytam o sposoby.

A czy wyglad przeszkadza jezdzie?

A jezeli chce miec moto ladne,a nie moge miec scigacza,ze wzgledu na moj stan drog,to pozostaje mi upiekszanie motora enduro.

 

Jak chcesz mieć ładne moto to doprowadź je do stanu oryginalnego, tylko nie rób wieś tuningu.

Albo nie maluj czasem obręczy bo ja u siebie zmyłem farbę karcher'em po którymś poprzednim właścicielu. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie pytam o sposoby.

A czy wyglad przeszkadza jezdzie?

A jezeli chce miec moto ladne,a nie moge miec scigacza,ze wzgledu na moj stan drog,to pozostaje mi upiekszanie motora enduro.

Błagam tylko nie nazywaj tego tuningiem, zmieniając wygląd nie ingerujesz we właściwości jezdne ani silnik motocykla, a jak chcesz mieć wyróżniający się motocykl który zwraca uwagę to potrzebujesz po pierwsze w miarę nowego motocykla (bo stare najlepiej doprowadzić do oryginału i zostawić w spokoju) i dopiero na niego nowe plastiki najlepiej w innym kolorze niż fabryczne, jakąś mega okleine, elementy frezowane CNC i anodowane na jakieś jaskrawe kolory. Zakładam że taki "tuning" nie wchodzi w grę bo przekracza wartość Twojego motocykla więc kup sobie lepiej nowe opony.

Pzdr

 

P.S.

http://www.bikepics.com/members/kurczakos/07250sxf/

Mi się bardzo podoba jak jest zrobiony ten KTM, ale nie widzę na nim świecącej fajki, wentylków z diodami czy naklejek na opony :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o takie cos mi chodzi.

Ale widze ze wiekszosc co tu sie udziela ,takie ubarwienie moto, nazywa wies tuningiem.

Naklejki na opony to chodzi o paski dlugosci 1,5m ktore oddzielaja felgi od opon.

Edytowane przez kukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa jeździsz tym w terenie ?? bo jak lansujesz sie po asfalcie to naklej jak w terenie to odpada bo szybko sie zedrą ........ najważniejsze to nie dawać super ultrafioletów świecących w glebe pod silnikiem jakiś ledów superniebieskich w kierownicy ....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jedyna sensowna rzecz jaką można kupić do "upiększenia" moto to okleina. a jaki moto chcesz tuningować? któryś z forumowiczów sprzedaje okleiny i chyba do crf była taka wyjepcza biała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...