Skocz do zawartości

Szlif Policjanta


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet gdyby mu potrącili pobory za całe życie, dałby sobie chłopina radę ;-). W jego fachu nie ma strachu ;-)

Kto milicję ma lub księdza w rodzie, tego bieda nie ubodzie...

 

-UFI-

 

Głupszej rzeczy jeszcze nie czytałem !! I życzę Ci z całego serca jak najwięcej spotkań z tymi biedniejszymi ale uczciwymi policjantami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie widać, że znasz się na rzeczy

o ch*j ci chodzi?

 

Maksymalnie mogą potrącić mu równowartość trzech miesięcznych wynagrodzeń.

prawnie tak jest i mam nadzieje że więcej mu nie wezną, aczkolwiek nie wiadomo jeszcze jaki koszt naprawy będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem ze jesli chodzi o kierowców samochodowych jak i motocyklowych to giną tylko najlepsi! dlaczego? bo jezdza najlepiej... co nie znaczy ze nie ostrożnie.. :/ zdarza sie ze ktos umie dobrze jezdzic a i tak ktos inny mu pomoze :) w odwrotnym sensie tego wyrazu.

Co do policjanta to juz widze te ich szkolenie. "Odpal pan motor" swietnie:) no to w droge:D tak jak za dawnych czasów... :) Wątpie ze uczą sie nagłego hamowania czy innych takich.. Polska boi sie o swoje sprzety bo dostaje je raz na 5 lat i to jeszcze z jakiejs okazji w liczbie kilku sztuk

Uwazajcie na siebie

Wiesz co... daruj sobie takie głupoty.

"Giną najlepsi"... zwłaszcza ci co mają po 5 pasków i ci co maja po 5 promili.

A policja jest O NIEBO lepiej wyszkolona od ciebie, mnie i pkatycznie wsyztskich, co się tym nie zajmuja zawodowo.

 

Sorki, ale zastanów się zanim coś takiego napiszesz....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant cały i zdrowy tylko trochę poobijany. Motocykl uszkodzony mozna by powiedzieć, że średnio poza owiewkami kilka innych drobiazgów, da się zrobić. Przyczyna, ktoś nie słyszał o akcji spójrz w lusterka i zmieniając pas wymusił pierszeństwo. Wybor czy walic czy sie slizgac prosty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłem się wywrotką, ponieważ wiem że Ci co jeżdżą na moto to są naprawdę dobrze szkoleni !

Nie rozśmieszaj mnie, przez kogo. Popatrz ilu ich w puszkach z kogutem przez ostatni rok się rozwaliło, to masz obraz, że więcej chęci i buty niż umiejetności, a motocyklem jak się nie nauczy sam (ciekawe od kogo???) to będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant cały i zdrowy tylko trochę poobijany. Motocykl uszkodzony mozna by powiedzieć, że średnio poza owiewkami kilka innych drobiazgów, da się zrobić. Przyczyna, ktoś nie słyszał o akcji spójrz w lusterka i zmieniając pas wymusił pierszeństwo. Wybor czy walic czy sie slizgac prosty

 

To dobrze ! I moto i Policjant... :biggrin: Nie lubię ich jak mi mandat wlepiają to fakt, ale mimo wszystko to też ludzie :) A Ci na moto to już w ogóle :)

Jak później sobie analizowałem z kumplem jak to wszystko wyglądało to doszliśmy do podobnego wniosku... Wyszło że coś go z boku uderzyło albo właśnie ktoś wymusił pierwszeństwo... Ponieważ nie było oleju ani piasku i już było sucho... A tam tak jak pisałem, łączą się drogi (wjazd/zjazd z mostu Poniatowskiego...)...

 

A tak z ciekawości... Skąd masz takie info/źródło informacji ?? :)

 

 

Nie rozśmieszaj mnie, przez kogo. Popatrz ilu ich w puszkach z kogutem przez ostatni rok się rozwaliło, to masz obraz, że więcej chęci i buty niż umiejętności, a motocyklem jak się nie nauczy sam (ciekawe od kogo???) to będzie jeszcze gorzej.

 

Może nie tak jak w USA, bo tamci w USA (przynajmniej w tym stanie z którego filmy oglądałem...) to jak poogladałem sobie filmy z ich szkolenia i egzaminów to naprawdę szacun ! ;) Ale są dobrze wyszkoleni... Poczytaj sobie wcześniejsze Posty... Poza tym jak były zawody (już nie pamiętam gdzie, ale chyba w Świecie Motocykli o nich kiedyś pisali...), to najlepiej wypadli właśnie Policjanci...

 

Aha, nie pisze o tych co w puszkach jeżdżą, bo o tych to nie wiem ! Piszę tu o tych co na moto jeżdżą !

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję być na szkoleniu moto w Legionowie. Widziałem, czego uczy się policjantów i co umieją i jak jeżdżą instruktorzy. Szacun ja byk. Wielu z nas nigdy tak nie opanuje motocykla jak oni.
Co jednak najwyraźniej nie jest na rękę niektórym kierowcom i decydentom, skoro w Legionowie są miejsca z bezsensownie umieszczonym zakazem wjazdu motocykli :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjant cały i zdrowy tylko trochę poobijany. Motocykl uszkodzony mozna by powiedzieć, że średnio poza owiewkami kilka innych drobiazgów, da się zrobić. Przyczyna, ktoś nie słyszał o akcji spójrz w lusterka i zmieniając pas wymusił pierszeństwo. Wybor czy walic czy sie slizgac prosty

 

Tak podejrzewałem, że sam sobie nie zawinił. Ciekawe, czy numery zapamiętał on albo jakiś świadek :P

 

Chociaż w sumie powinno być wszystko na twardzielu z kamerki :icon_mrgreen: ;)

Edytowane przez Nowy Kubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...