Skocz do zawartości

Super-Veteran 11.05.2008 Tor Lublin


skrzydlaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nr startowy- 16, pozycja...nie wiem kurde ktora w koncu :D

napewno o 1 wyzsza niz podadzą,bo to kawasaki to bylo przegiecie.

900ccm,240 na budziku...pfffffff... a kierowca (G.Michalec tak twierdził) to dwukrotny mistrz polski w jakich tam wyscigach

 

a plecakiem bylem tylko po to by do Mateusza podjechać ;) ale Ta kobieta jest szalona :P :)

Edytowane przez Merh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jak to mówią człowiek uczy się na błędach... zwłaszcza, jesli nie było kogoś przed nim...

Tak się składa, że impreza Super-Veteran powstaje od niedawna i... cieżko jest znaleźć złoty środek.

Srodek, który spowoduje, że impreza będzie widowiskowa, a jednocześnie bezpieczna dla ludzi i motocykli.

Na pewno impreza, zasady udziału w niej itp będzie ewoluować, jesli uda się ją kontynuować.

Cieszy, że frekfencja zarówno startujących, jak i widzów dowodzi, że warto temat Super-Veteran ciągnąć dalej.

Oczywisćie wszelkie uwagi widzów i uczestników mile widziane, dzięki nim być może zauważymy błędy, których sami nie widzimy organizując to przedsiewzięcie.

Zachęcam tym mocniej do komentarzy i opini.

 

Pozdrawiam Wszystkich dzieki którym, ta impreza powstała: uczestników za liczne przybycie i nieszczędzenie sprzętu, widzów za to, że ich liczne grono motywuje motocyklistów do udziału w tej formie prezentacji motocykli zabytkowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za samo zorganizowanie ludziom ktorzy podjeli sie tego przedsiewziecia należą sie ukłony. impreze uwazam za naprawde udaną.porownujac z frekwencja sprzed roku...wychodzi na to ze impreza nabiera rozgłosu i bedzie sie rozwijała ;) wyscigi weteranow sa (jak dla mnie) bardziej emocjonujace niz supermoto i quady :bigrazz: ale to kwestia gustu.

kiedy i gdzie bedzie nota o wynikach klasy powyzej 200? :buttrock:

sem ciekaw bo mi sie motur napocił i dojechal jeszcze do domu.

taka forma zapoznawania ludzi z motoryzacją uczy ludzi,ze motor to nie tylko dresy na kolach ;] naprawde-jestem niezmiernie zadowolony.byl to moj pierwszy raz na tej imprezie i napewno nie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merh....myślałem na początku że to kumpel cię podrzucił, a tu taka niespodzianka;]

Powiem tak, z przyjemnością oglądało mi się wyścig weteranów i myślę że jeżeli impreza była by jeszcze lepiej nagłośniona, to nie było by gdzie wjechać.

 

 

Co do tej kawy...juz po 1 zakręcie widać było że kierowca do amatorów nie nalezy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a teraz czas pomalować przednie koło XD bo tył juz mam ładnie maznięty.no,koniec oftopa. dawac mi tu jakies pikne zdjęcia ;)

tyle ludu bylo z aparatami,kamerami...

 

w lubelskiej juz bylo o tym.ale spieprzyli.nakrecili wypowiedzi jak juz sie ludzie rozjechali po deszczu,nie pokazali ile bylo naprawde motocykli,nie pokazali wogole wyscigu weteranow.czekam na "strefe zgniotu",moze tam sie cos pokaze.chyba we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tu masz fotki ;) może super nie są zrobione, ale zawsze są http://rapidshare.com/files/114159738/moto.rar.html

http://rapidshare.com/files/114155707/inbox.rar.html

 

mam nadzieje że się spodoba ;) gdzieś w paczce są też 2 filmiki, ale straszna jakość :/

 

Ogólnie wyścigi weteranów były o wiele lepsze od tych enduro i quadóq bo one nie rozwijały takiej dużej prędkości :banghead:. Ten koleś chyba na SHL co mu zgasła na starcie to by wygrał bo dojechał na 3 miejsce. On miał najlepszego sprzęta. A też był gościo z wózkiem bocznym i z pasażerem w tym wózku, to on normalnie driftował na zakręcie gdzie ja siedziałem :P tak to fajnie wyglądało :) :) :(. raz wziął na tym zakręcie 2 typów i wyprzedził :P.

mam nadzieje że fotki się spodobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie ukłony w stronę organizatorów :icon_razz:

Naprawdę przyjemnie było popatrzeć :) oby więcej takich imprez

tu jest trochę fotek które zrobił mój brat http://rapidshare.com/files/114399742/sw.zip.html

Jak coś to mam w lepszej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu organizatorów:

- dzięki za słowa uznania związane z zainicjowaniem i realizacją tej imprezy - to ważne, wiedzieć,

czy coś co się robi, przynosi komuś jeszcze frajdę (prócz nas i uczestników);

- proszę wszystkich, którzy mogą udostępnić zdjecia do galerii na strone rajdową, o kontakt; chętnie pozyskam materiał na płytce, bo ściąganie z tych darmowych serwerów to koszmar;

- a tu filmik znaleziony na youtoby: Wyścigi w Lublinie 11.05.2008

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...