Skocz do zawartości

Super-Veteran 11.05.2008 Tor Lublin


skrzydlaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W imieniu organizatorów Wyścigów Super-Veteran - imprezy towarzyszącej Super-Moto - pragnę

zaprosić wszystkich miłośników motocykli, a motocykli zabytkowych szczególnie, na pierwszą edycję tegorocznych wyscigów na staruchach.

Jesli tylko pogoda dopisze, ze wstępnych zgłoszeń szacujemy, że na starcie stanie ok. 30 motocykli zabytkowych.

Szczegóły na plakacie:Plakat Imprezy

Więcej informacji - szczególnie dla startujących - na stronie LGW "Partyzant" Strona LGW

Zapraszam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mati jesteś,bo dawno się nie udzielałeś do niedzieli mogę być trochę później bo komunie mam

 

Jestem, tak szybko się mnie nie pozbędziecie;]

A tak w ogóle Czarku...to pochwal się rowerem w niedzielę. Skoro komunia to się chrzestni muszą szarpnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto woli.ja mysle (jezeli bedzie pogoda,bo na icm widziałem obnizenie temperatury) ze kolo godziny 10.30 wyjezdzam.

jadac tak z 60-80/h w niemcach bede w 15-20min.

tam spotkac mozemy sie na parkingu,albo gdzies tam.

w razie czego pisz na 695761856. umowimy sie co do wszystkiego.

ja bede chyba jechał z jedna osobą...chyba... :/

musze jeszcze jutro zdjac dekiel sprzegłowy i cos odkrecic,bo mi przy przyspieszaniu sie tłucze o łancuszek :) a tak to tylko pozar wczoraj zaliczyłem :banghead: zartuje...zwarcie tylko. dobrze jest.

po tej imprezie obowiazkowo widzimy sie na imprezie dla dzieciaków!

i zeby słonca nie zabrakło,hej!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby kto to czytał jesio dzis,to jutro bedziemy kolo 8.30 z lubartowa wyjezdzac na 3 moto. mati-dzwon jak bedziesz na torze,nr masz,zreszta kazdy juz ma ;) czarny junak,zielona deauvilka i dtx 125 to my ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm bylo zajedwabiascie poprostu!!!

a ktory byłem :banghead: gdyby nie stopka centralna to bym nie musiał zwalniac az nad to,bo mi sie wysuneła z zatrzasku.pogoda dopisała,ludzie nie zawiedli.wrzucac foty,informowac kiedy bedzie w tvp3,linkowac. :clap:

 

ps.

spowrotem jadac potwierdziły sie slowa niektorych-puszkowcy malo sie nie zesraja jak mijasz caly korek i stajesz mu przed maską.

"mam cie wylegitymowac? juz dzwonie... co sie wpierdalacie"

suuuper...jako ze nerwy mnie poniosły to dostał wiazke komplementów :bigrazz: wiem ze tak nie wolno,ale on byl w audi 80 w to dla mnie odpowiednik wozu drabiniastego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...