Skocz do zawartości

Zębatka do stuntu. Porady i opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

witam i prosze o pomoc bo chcialbym wymienic zebatke tylna w hondzie 1100xx na duzo wieksza .potrzebna mi moc zeby postawic go na tylne koło. moze jestktoskto sie takimczyms zajmuje przerabia takiec cos zna sie na tym i jest w stanie mi pomóc.?

Edytowane przez zorro1100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś dorabia jaką chcesz - moto mark na allegro.693391052

 

Ps

Do postawinia XX na kolo nie potrzebujesz wiekszej zebatki ,ttylko umiejątności.Moj ziom lata XX na gumie.Jak nie umiesz go postawić to znaczy ze brakuje ci umiejętności.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś dorabia jaką chcesz - moto mark na allegro.693391052

 

Ps

Do postawinia XX na kolo nie potrzebujesz wiekszej zebatki ,ttylko umiejątności.Moj ziom lata XX na gumie.Jak nie umiesz go postawić to znaczy ze brakuje ci umiejętności.

pozdrawiam

SIema niestety ten numer gg co dostałem odciebie jest albo juz nieaktualny albo gosteksie zapadłpoziemie bo niebyło go tam nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zorro ostro tuninguje swoja CBR... Od Duala po zębatki.. I dalej nie chce na koło iść ani lacza palić. :icon_question: :icon_eek: :cool:

Zapytaj Piotra Dudak.... o zebatkę :icon_rolleyes: ..tak ładnie mu kiedyś napisałes na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.potrzebna mi moc zeby postawic go na tylne koło.

 

Załóż sobie talerz od pizzy to może się oderwiesz na 5cm od ziemi :icon_biggrin: :buttrock: :banghead:

 

Jak nie umiesz latać na kole to Ci zębatki nie pomogą, bo motocykl i tak sam na kole nie pojedzie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam! Jestem nowym użytkownikiem forum, chociaż z motocyklami jestem związany już od ponad 5 lat. Założyłem nowy temat ponieważ nie mogę nigdzie doszukac sie firmy produkującej seryjnie zębatki z większą (dużo większą) ilością zębów, czyli typowe zębatki do stuntu oraz nie moge doczytac sie jak dana zębatka wpłynie na zrywnosc motocykla. Chodzi oczywiście o zębatkę na tył. Poprostu jak to na aukcji podawane są same liczby tak jak ilośc zębów itp. Prosze o wyrażanie opinii forumowiczów, którzy modyfikowali swoje sprzęty, mają, lub mieli stycznosc z ludźmi którzy sprzedają, załatwiaja, wytwarzają takie zębatki, oraz prosze o opinie jak dana zębatka wpłynęła na osiągi danego modelu. Troche męczący ten mój temat ale myślę, że nie tylko mi ale i wielu innym poczatkującym fighterom przydadzą sie te opinie i wyciągnięte wnioski :banghead: . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...