Skocz do zawartości

Kilka dobrych słów (wreszcie) lecz przy smutnej okoliczności...


_Monter_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Starałem sie przeczytać wszystie posty tego wątku ale nie dałem rady za dużo nienawiści i obelg. Musze więc go zaśmiecić tak jak niektórzy to zrobili a NIE POWINNI bo nie po to przecież Monter75 go zakładał.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Zamknąć to forum!!!

Apeluję do Moderatora w imieniu swoim i kolegi Suchy95; zamknąć to forum! W imieniu swoim gdyż jestem z natury wrażliwie usposobiony i boję się, że mogę nie znieść widoku zdań gigantów w wykonaniu kolegi Suchy95, a w imieniu kolegi Suchy95 gdyż zapewne jest wrażliwie usposobiony i nie zniesie tego, że ja nie zniosę jego bezsensownych zdań gigantów ;-)

Forum zamknąć, domenę sprzedać, serwer wykorzystać do obliczania statystyk wypadków i będzie święty spokój...

 

-UFI-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. W ogóle ołtarzyk sobie zrobię. Przyślij tylko jakieś zdjęcie bo z moją bujną wyobraźnią mógłbyś się później poczuć urażony. W ogóle przysyłaj codziennie cokolwiek. Byle było długie jak Twoje poprzednie posty. Mieć sensu nie musi (tak, jak Twoje poprzednie posty). O ortografię też się nie martw. Sam poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł Suchy jak jest pogoda to spotykamy sie we Wlocławku w niedziele o 11 pod Halą Mistrzów Zapraszam masz niedaleko a jak nie bedzie CI pasowało to jezdze do Bydzi przez Solec przez te roboty na 10

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke mi ciebie zal ale coz nie wszyscy sa tacy idealni jak ty musze pozegnac ciebie CIEPLUTKO MALUTKI a moze jak troszke dorosniesz to spotkamy sie na torze bo tam jest miejsce dla FACETOW baj baj a jak masz problem z czytaniem dlugich listow to po prostu ich nie czytaj TWOJA JULITA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem smiesznych praw autorskich jakiejs tam liseny

 

Zanim temat zostanie zamkniety to dodalbym jeszcze do tej zlotej mysli smieszne prawa wlasnosci jakiegos tam Suchego95 a nastepnie poczekal, az ktos mu podpie*doli motocykl, oczywiscie w szczytnym celu.

Mam wrazenie, ze sporo osob wpisuje sobie wiek w profilu NIECO na wyrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawać by się mogło, że sprawa dla wszystkich już jasna, że o tzw. "dupie Maryni" można w wątku poplumkać, a tu wyrwał się "Dezyd z konopii" i jakże wspaniałą, przemyślaną i górnolotną myślą nas zaszczycił. Że o stylu nie wspomnę...

Kolego Dezyd. Bardzo fajnie, że masz swoje zdanie na ten temat. Jeśli czytałeś ten wątek od początku, to wiesz, że są wśród nas motocykliści podzielający Twój punkt widzenia. Nie sądzę także by znalazł się tu ktokolwiek, mający coś przeciwko temu żebyś się swoim błyskotliwym spostrzeżeniem podzielił, bo to i miejsce odpowiednie i temat jakby też.

Miej jednak litość w sercu i zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wysłaniu swoich myśli w przysłowiowy "eter", poproś kogoś o sprawdzenie błędów. Przynajmniej tych ortograficznych. Nie zmuszaj nas do zabierania głosu, po to tylko żeby Ci uświadomić, że nie umiesz pisać. Mnie to sprawia dużą przykrość. Znaczy czytanie wypowiedzi ludzi w wieku powyżej 10 lat, którzy kompletnie nie potrafią sklecić poprawnego zdania po polsku. Tyle, że opanować się ciężko i nadzieja też się tli, że przeczytasz, zrozumiesz, zrobi Ci się trochę niezręcznie i zechcesz się poprawić. Jeśli poczułeś się obrażony to przepraszam. Oczekuję też przeprosin z Twojej strony. Jeśli natomiast nie zrozumiałeś przesłania - nie odpowiadaj na moją wiadomość. Zaoszczędzisz wszystkiego wszystkim...

 

-UFI-

To ty zaoszczędź nam swoich życiowych prawd, czytać sie tego nie da :biggrin:

Zastanawiam się skad sie tacy antyspołeczni ludzie biorą :) , oj musiałeś mieć chyba ciężkie życie w szkole. :)

Już rzygam czytając ciągłe pouczanie z twojej strony,każdego sie czepiasz i umoralniasz panie wielkie "know how" !

Naprawdę zal mi ludzi którzy muszą cię słuchać na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może razem gdzieś brykniemy? [...]

Jest jeszcze ktoś połamany?

"Połamańców" to wśród nas pewnie nie brakuje... :icon_rolleyes:

Może i ja podczas takiej spokojnej przejażdżki mógłbym się przekonać czy lęk przed dwoma kołami mnie dosięgnie przy bliższym kontakcie z maszyną...

Na razie nie próbowałem nawet "głaskać manetki"©, ani chwytać za klamkę, w obawie przed wywołaniem niepotrzebnego strachu.

Jeśli można zarezerwować miejscówkę ponad tylną osią (znaczy się, że plecak), to bym reflektował.

Niestety, z braku (a raczej wraku :icon_mrgreen:) sprzętu, nie mogę dołączyć jako samodzielny towarzysz podróży - zresztą nie wiem czy byłbym już gotów....

Myślę, że po tym co (cudem) przeżyłem, to i plecakowanie będzie nie lada wyzwaniem.

 

Jeśli więc znajdzie się miejscówa, to poproszę o info - najlepiej gdyby to było właśnie tak za miesiąc.

No i założenie jest takie, że musi to być spokojna przejażdżka...

 

 

/Miras

 

ps. jeśli o kolejności przyjęć miałaby decydować liczba złamań (czy innych moto-urazów), to ze swoją listą miałbym chyba spore szanse :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Połamańców" to wśród nas pewnie nie brakuje... :D

Może i ja podczas takiej spokojnej przejażdżki mógłbym się przekonać czy lęk przed dwoma kołami mnie dosięgnie przy bliższym kontakcie z maszyną...

Na razie nie próbowałem nawet "głaskać manetki"©, ani chwytać za klamkę, w obawie przed wywołaniem niepotrzebnego strachu.

Jeśli można zarezerwować miejscówkę ponad tylną osią (znaczy się, że plecak), to bym reflektował.

Niestety, z braku (a raczej wraku :icon_twisted:) sprzętu, nie mogę dołączyć jako samodzielny towarzysz podróży - zresztą nie wiem czy byłbym już gotów....

Myślę, że po tym co (cudem) przeżyłem, to i plecakowanie będzie nie lada wyzwaniem.

 

Jeśli więc znajdzie się miejscówa, to poproszę o info - najlepiej gdyby to było właśnie tak za miesiąc.

No i założenie jest takie, że musi to być spokojna przejażdżka...

/Miras

 

ps. jeśli o kolejności przyjęć miałaby decydować liczba złamań (czy innych moto-urazów), to ze swoją listą miałbym chyba spore szanse :)

 

Dopadło mnie takie skojarzenie... Czy to nie Ty byłeś bohaterem jednego z ostatnich odcinków WYPADEK - PRZYPADEK :eek: Bo pokazywali pewną czerwono białą GPZtkę, której pewien bardzo rozkojzarzony kierowca zajechał drogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadło mnie takie skojarzenie... Czy to nie Ty byłeś bohaterem jednego z ostatnich odcinków WYPADEK - PRZYPADEK ;) Bo pokazywali pewną czerwono białą GPZtkę, której pewien bardzo rozkojzarzony kierowca zajechał drogę...
Nie widziałem tego odcinka, ale nie sądzę...

Po pierwsze moja GPZta nie miała nic białego,

a po drugie, to katamaran nie zajechał, tylko wymusił. Chyba, że źle to przedstawili, ale oni raczej dość dokładni są.

 

Jeśli możesz jakoś opisać co pokazywali, co mówili, to byłbym wdzięczny.

Może rzeczywiście (choć raz - hehe ;)) byłem bohaterem programu TV.

Najlepiej na PW (coby nie oftopować), chyba że w programie padło "Kilka dobrych słów...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde wstyd.... bijcie sie o prawa autorskie(nie mowie ze dobrze zrobil) moze jeszcze cos z pensji tego dziennikarza wam przypadnie i bedziecie sie mogli pochwalic przeprosinami w gazetce! pozdrawiam

 

wiadomo ze nie powinien tak robic, ale takie "show" na forum ... po prostu kolejna smierc ktorej mozna bylo uniknac, dziennikarz przedstawil motocyklistow w dobrym swietle wykorzystujac twoj material moze i tak, ale robienie takiej afery to juz jest dla mnie niezrozumiale

Edytowane przez personPILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...