Skocz do zawartości

Kilka dobrych słów (wreszcie) lecz przy smutnej okoliczności...


_Monter_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niecne Zielone Oczy

Nie zrozumielismy sie, a wrecz zrozumielismy opacznie :wink:

Sciaganie filmu porownalem do kradziezy a podpisanie pod cudzym dzielem ( i przyjecie honorarium ) porownalem do paserstwa. A nie na odwrot (film=paserstwo a plagiat=kradziez)

Choc w sumie plagiat to paserstwo polaczane z kradzieza.

 

Co do pytania "ale po co?", moja propozycja wartosciowania miala charakter ironiczny.

 

Czy lodowka i pingwin to nie to samo? wiesz, wszystko zalezy co jest przedmiotem oceny :wink:

Sa przestrzenie w ktorych odcinek jest kolem.

 

Ad.1. A to tak, to ja się zgadzam. Dobre porównanie. Dzisiaj trochę gorzej mi się myśli, to niestety efekt odmóżdżającej pracy nad tłumaczeniem czegoś przypominającego teledyski o gwiazdach filmowych i gwiazdkach popu. Koszmar:)

A co do tego drugiego, to profilaktycznie wolę nie wdawać się w dyskusje, na pewno jest możliwe, że pingwin jest lodówką, ale mój mózg odmawia współpracy, zwłaszcza w takim stanie :D

 

Lol, kradziez jest kradziez (a wisnia jest wisnia ), oddawac te wszystkie mp3-ki zlodzieje!

 

Mp3 występuje też w legalnej formie. Możesz przerobić tak pliki z kupionej płyty lub ściągnąć mp3 legalnie z oficjalnych stron zespołu. Lub innych stron odestępniających mp3 za darmo lub za niewielką opłatą.

Nie jestem pewna, czy możesz też poprosić kolegę o przesłanie Ci kilku mailem, ale wydaje mi się, że to też jest zgodne z prawem.

 

Prawny paradoks polega też na tym, że możesz ściągać, ale nie możesz udostępniać (ani całości, ani fragmentów), co jak wiemy jest efektem ubocznym piratowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a chciałem dobrze....a tu kołomyja wyszła...kuuuupa.

Mam swoje zdanie na to wszystko ale....co ono zmieni.

Mleko się rozlało...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuję śmierci. tak chu**wej

 

a powiedzcie mi. ktoś kopiuje tekst Liseny(dobry i szacun za niego) i umieszcza na stronce. potem ktoś2 kopiuje część tekstu i umieszcze gdzieś indziej. i tak pan autor tekstu jest ktoś(n+1) i bierze te 2 zdania z zupełnie innego miejsca. może nie wiedzieć, że to z motogen.pl i czy wtedy te 2 zdania nie są już 'publicznie dostępne'?

 

tak głośno myślę i zadaję pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj widziałem jak kolega po fachu startował na jednym kole ze skrzyżowania... A i bardzo mi się to podobało :evil:

 

Jestem ciekaw jak się ta kobieta teraz czuje, mając na sumieniu człowieka... Szkoda, że znowu nas tylu "ubędzie" z tego świata... :(

 

No i co tu podziwiać????Chyba jego głupote,najpierw taki ma gąbkę zamiast mózgu a potem płacz i lament po DAWCY ORGANóW :banghead:

 

Pamiętajcie KTO SZYBKO JEZDZI TEGO PóZNIEJ POWOLI NIOSą.Jeżdżę po Francji i Niemczech i jakoś nie widać tam takich szybko jeżdżących palantów,a u nas jeden z drugim myśli że jak ma szybki moto to jest kimś,tylko nie wie o tym,że szybciej jedzie niż myśli!!!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tu podziwiać????Chyba jego głupote,najpierw taki ma gąbkę zamiast mózgu a potem płacz i lament po DAWCY ORGANóW :banghead:

 

Pamiętajcie KTO SZYBKO JEZDZI TEGO PóZNIEJ POWOLI NIOSą.Jeżdżę po Francji i Niemczech i jakoś nie widać tam takich szybko jeżdżących palantów,a u nas jeden z drugim myśli że jak ma szybki moto to jest kimś,tylko nie wie o tym,że szybciej jedzie niż myśli!!!! :banghead:

 

...tak tylko tytułem regresji wtrącę , będąc kiedyś w londynie w 1997r widziałem jak gość motocyklem wychodząc na prosta po zakręcie podniósł przednie koło i jechał tak baaardzo długo ( obok hyde park) . Żeby nie było iż skoro niemcy i francuzi nie jeżdżą na 1 kole to jest to jakaś wykładnia dla całego świata :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tu podziwiać????

 

Bo jestem młody i imponują mi goście na swoich plastikowych zabawkach :) :)

 

To był JOKE - w porządku?

 

A odnośnie jazdy w innych krajach... Co z tego, że jeżdzisz po Francji i Niemczech? Na podstawie tego, że jak do tej pory nie udało Ci się zobaczyć kogoś na niemieckiej autostradzie twierdzisz, że tam nikt nie napie*dala na pełnej piźd*ie? A z jakiego to powodu niemcy, tudzież francuzi kupują litrowe motocykle dysponujące mocą blisko 200 koni? Rozumiem, że na pewno po to, by być grzecznymi na szosie...

 

Różnie można to interpretować. W każdym bądź razie nie powinieneś oceniać czyjegoś poziomu inteligencji, na podstawie tego, że wystartował ze skrzyżowania na jednym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak tylko tytułem regresji wtrącę , będąc kiedyś w londynie w 1997r widziałem jak gość motocyklem wychodząc na prosta po zakręcie podniósł przednie koło i jechał tak baaardzo długo ( obok hyde park) . Żeby nie było iż skoro niemcy i francuzi nie jeżdżą na 1 kole to jest to jakaś wykładnia dla całego świata :)

 

Nie chodziło mi tylko o jazde na 1 kole ale o całokształt WASZEJ jazdy.brak dróg do głupkowatej jazdy np:3.05.08 okolice Kobylej Góry 3 dawców narządów wyprzedzalo mnie,ja jechałem ok.70km/h

9poza terenem zabudowanym) a oni tylko śmignęli koło mnie,dodam tylko,że droga wąska i dość kręta gdzie często są wypadki.I co?to normalne?A niemców i francuzów podałem tylko dla tego bo po tych krajach jeżdżę.Owszem jeżdżą szybko ale nie jak idioci co mają nagar zamiast mózgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi tylko o jazde na 1 kole ale o całokształt WASZEJ jazdy.brak dróg do głupkowatej jazdy np:3.05.08 okolice Kobylej Góry 3 dawców narządów wyprzedzalo mnie,ja jechałem ok.70km/h

9poza terenem zabudowanym) a oni tylko śmignęli koło mnie,dodam tylko,że droga wąska i dość kręta gdzie często są wypadki.I co?to normalne?A niemców i francuzów podałem tylko dla tego bo po tych krajach jeżdżę.Owszem jeżdżą szybko ale nie jak idioci co mają nagar zamiast mózgu :)

 

A mnie się wydaje, że Ty nie jesteś absolutnie żadnym motocyklistą... A jeśli mam rację, to co TY W OGÓLE ROBISZ NA TYM FORUM :)

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem młody i imponują mi goście na swoich plastikowych zabawkach :P ;)

 

To był JOKE - w porządku?

 

A odnośnie jazdy w innych krajach... Co z tego, że jeżdzisz po Francji i Niemczech? Na podstawie tego, że jak do tej pory nie udało Ci się zobaczyć kogoś na niemieckiej autostradzie twierdzisz, że tam nikt nie napie*dala na pełnej piźd*ie? A z jakiego to powodu niemcy, tudzież francuzi kupują litrowe motocykle dysponujące mocą blisko 200 koni? Rozumiem, że na pewno po to, by być grzecznymi na szosie...

 

Różnie można to interpretować. W każdym bądź razie nie powinieneś oceniać czyjegoś poziomu inteligencji, na podstawie tego, że wystartował ze skrzyżowania na jednym kole.

 

Grzeczni to może nie są,ale mają odpowiednie drogi do szybkiej (czyt.szybkiej a nie wariackiej) jazdy.

A co do jazdy na jednym kole to jak WAM nie jest potrzebne drugie to go wymontujcie,pozbędziecie się zbędnego balastu.Po co wozić ze soba coś co jest nie potrzebne :) :) :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeczni to może nie są,ale mają odpowiednie drogi do szybkiej (czyt.szybkiej a nie wariackiej) jazdy.

A co do jazdy na jednym kole to jak WAM nie jest potrzebne drugie to go wymontujcie,pozbędziecie się zbędnego balastu.Po co wozić ze soba coś co jest nie potrzebne :) :D :P

0

 

Tutaj musimy oddać wiwat Twojej dojrzałości psychicznej :clap: :notworthy:

 

PANIE I PANOWIE - WYKRĘCAMY PRZEDNIE KOŁA ;) :P :wink:

 

A nie wziąłeś pod uwagę, że czasami nie trzeba się zbytnio starać, żeby przednie koło wycelowało w nasze piękne niebo? :)

 

PS. Wszyscy kierowcy wyłącznie samochodów, którzy pałają nienawiścią do motocyklistów jak widać po przykładzie użytkownika "mario1975" powinni być bezwględnie usówani z FORUM MOTOCYKLISTÓW.

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi tylko o jazde na 1 kole ale o całokształt WASZEJ jazdy.brak dróg do głupkowatej jazdy np:3.05.08 okolice Kobylej Góry 3 dawców narządów wyprzedzalo mnie,ja jechałem ok.70km/h

9poza terenem zabudowanym) a oni tylko śmignęli koło mnie,dodam tylko,że droga wąska i dość kręta gdzie często są wypadki.I co?to normalne?A niemców i francuzów podałem tylko dla tego bo po tych krajach jeżdżę.Owszem jeżdżą szybko ale nie jak idioci co mają nagar zamiast mózgu :bigrazz:

Wlokles sie, ktos Cie wyprzedzil, i masz pretensje?! Pewnie jestes kapelusznikiem, jezdzisz tylko w niedziele i swieta, nie patrzysz w lusterka i generalnie stwarzasz zagrozenie na drodze swoimi nieprzewidywalnymi manewrami, dlatego Cie szybko lykneli, aby pozostac poza Twoim zasiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...