Skocz do zawartości

Kilka dobrych słów (wreszcie) lecz przy smutnej okoliczności...


_Monter_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

naprawde wstyd.... bijcie sie o prawa autorskie(nie mowie ze dobrze zrobil) moze jeszcze cos z pensji tego dziennikarza wam przypadnie i bedziecie sie mogli pochwalic przeprosinami w gazetce! pozdrawiam

 

wiadomo ze nie powinien tak robic, ale takie "show" na forum ... po prostu kolejna smierc ktorej mozna bylo uniknac, dziennikarz przedstawil motocyklistow w dobrym swietle wykorzystujac twoj material moze i tak, ale robienie takiej afery to juz jest dla mnie niezrozumiale

 

"Dziennikarz" poświęcił samemu wypadkowi zaledwie 3 zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4 artykułu Pana Mieczkowskiego to kopia mojego tekstu. Co do tego nie ma wątpliwości.

Artykuł "Motocykliści to piraci drogowi" to kopia mojego artykułu. Jakim więc przykładem jest taki tekst? Czy wnosi coś dobrego? /ciach/ Pracy w to nie włożył prawie żadnej. A za całość wziął forsę.

 

Lisena, karma gościa dopadnie prędzej czy później. Jak będzie dalej takie numery odstawiał to skończy jak Eliza Michalik wykopana z salon24.pl za sprzedawanie czyichś myśli jako swoich. Co do pożyteczności artykułu to jednak targety Gazety Giżyckiej i portalu motogen IMO średnio się pokrywają, więc jest szansa, że myśl przewodnia tego plagiatu wpłynie z lekka pozytywnie na stereotypy wtłaczane przez inne media do głów tych giżycczan, którzy na motogen.pl nie zaglądają.

 

Podeślij chamowi linka do tego wątku, żeby nie czuł się zbyt komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginął nasz kolega motonita przez głupotę 24-latki za kierownicą, która wyprzedzała na skrzyżowaniu i dwóch ciągłych gdy nasz ziom skręcał w lewo.... :)

 

Jest mi niezmiernie przykro z tego tragicznego zdarzenia. Zginął 21-letni człowiek [*], motocyklista [*], nasz kolega [*]. Jest mi tym bardziej przykro że temat założony przez Monter75 zamiast uczcić pamięć osoby tragicznie zmarłej, naszego kolegi obrócił się w pogawedkę i spór o temat tak przyziemny w porównaniu z ludzką śmiercią. Niniejszym APELUJĘ DO MODERATORóW o zamknięcie tego tematu. Ludzie uszanujcie to że ktoś zginął. Jeśli chcecie się kłócić to nie w tym temacie.

Edytowane przez qqruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] temat założony przez Monter75 [...] Jeśli chcecie się kłócić to nie w tym temacie.

Temat wątku dotyczy artykułu.

W którym temacie mamy omówić ów artykuł?

Apeluję do moderatora o niezamykanie tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja apeluje do Twojego mózgu, że "Dziennikarz" poświęcił zmarłemu 3 zdania, a reszta to plagiat. Więc jaki ma sens i cel taki artykuł? Moim zdaniem żaden :icon_razz:

 

Masz jakieś kompleksy "dziewczynko" może :biggrin: Aż tak Cię to boli to leć do tatusia się wypłakać :icon_razz: Śledziłem cały temat dotyczący twojego wypadku i przyznam że żal mi Cię było, ale teraz zachowujesz się jak ...(tu wykropkuję bo nie chce nikogo obrażać :notworthy: ) I nie powtarzaj już więcej ile to ten "Dziennikarz" napisał bo to staje się żałosne. Z twoich postów aż biję nienawiścią i chęcią zemsty. Widać nie potrafisz uszanować tragedii innych ludzi, tym bardziej że sprawa dotyczy motocyklisty. Załóż sobie osobny temat i tam się wyżalaj że ktoś Ci "rąbnął" artykuł. Co Ty w ogóle chcesz przez to osiągnąć??

 

Więc jaki ma sens i cel taki artykuł? Moim zdaniem żaden :icon_exclaim:

 

Tak samo jak i twoje posty. Szkoda że jak Tobie przytrafił się dość poważny wypadek to wszyscy starali się Ciebie pocieszać i wspierać. Teraz właśnie pokazałaś jaki masz szacunek do innych poszkodowanych. Martwisz się tylko o siebie i o swój artykuł. I to jest żałosne. :lapad: :lapad:

 

Nadal czekam aż ktoś zakończy ten temat PZDR

Edytowane przez qqruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pojawiają się kolejne posty osób, które nie przeczytały całego tematu, staram się im zobrazować sprawę :biggrin: Skoro nie potrafisz zmusić się do lektury to wkleję Ci mój post:

 

3/4 artykułu Pana Mieczkowskiego to kopia mojego tekstu. Co do tego nie ma wątpliwości.

Artykuł "Motocykliści to piraci drogowi" to kopia mojego artykułu. Jakim więc przykładem jest taki tekst? Czy wnosi coś dobrego?

 

Piszecie, że artykuł jest poświęcony śmierci Damiana. Osobie Damiana autor ofiarował aż 3 zdania tekstu, nagłówek, tytuł artykułu, podpis pod zdjęciem. Natomiast kilkanaście następnych zdań to plagiat. Autor, pod pretekstem śmierci Damiana, stworzył coś, co składało się w dużej mierze z mojego tekstu + 3 zdań o Damianie. Nadal uważacie, że Damian ogrywa rolę pierwszoplanową? Osoby, które nadal tak sądzą, najzwyczajniej w świecie dały się złapać w pułapkę. Poddały się manipulacji. Temat, podpis pod zdjęciem i nagłówek dały mylne wrażenie, że tekst napisany jest o Damianie. Ale prawda jest taka, że nie.

 

Tekst możnaby określić jako tekst poświęcony Damianowi, gdyby ilość zdań mówiąca o tej osobie stanowiła przeważającą część artykułu. ale stanowi niespełna 1/5 całości.

 

Gdyby się uprzeć, możnaby wysunąć wniosek, że ten pismak obraził rodzinę Damiana. Pod pretekstem jego śmierci stworzył plagiat. Jego osobie poświęcił zaledwie 3 zdania. Pracy w to nie włożył prawie żadnej. A za całość wziął forsę

 

Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, ale jak bardzo Ci na tym zależy - zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem caly temat no i.... zgadzam sie z opinia qqruku, uszanujmy smierc Damiana [*] i uwazajmy na siebie zeby i nas to nie spotkalo....

 

 

lisena wygladasz na bardzo fajna, mila kobiete(dziewczyne) ale takie zachowanie to w piaskownicy... pomijasz najwazniejszy watek - smierc czlowieka ktory niczym nie zawinil, a tymi dazeniami (kierowanie sprawy do sadu) znizasz sie do poziomu dziennikarza...pewnie napiszesz za 5 lat ze sprawa zostala umorzona...(polskie sądy) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisena mam jedno pytanie. Jak myślisz kto wchodzi na stronę motogen.pl ? Ja podejrzewam, że większość z nich to posiadacze bądź fascynaci 2oo. A kto czyta o ile dobrze pamiętam "Gazetę Giżycką" ? Szybki domysł ? W większości osoby, które z 2oo mają niewiele wspólnego. Rozumiem plagiat to przestępstwo i nie neguję tego. Nie neguję też, że ten "dziennikarz" kopiując Twój artykuł okradł Cię ale po pierwsze powiedzmy, że "przeprosił", a po drugie jeżeli ja napisałbym jakiś artykuł i ten artykuł miałby trafić do ludzi, którzy na co dzień jeżdżąc swoimi samochodami nie zauważają motocykli albo mógłby zmienić myślenie niektórych osób na temat motocyklistów to proszę bardzo kopiujcie do woli nawet sam wam pomogę. Zrobiłbym wszystko żeby ludzie zaczęli zwracać uwagę na motocykle na drodze. Moje kolejne pytanie skoro jesteś taka zła, że ten "dziennikarz" skopiował Twój artykuł to dlaczego nie zrobisz mu koło pióra ? Wiesz co mówią o zwierzęciu, które dużo muczy ? ( Zaznaczę natychmiast, że wcale Cię tak nie nazywam ) Przestępstwo to przestępstwo więc proszę najbliższy komisariat i składaj zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na Twoją szkodę. Dołącz do tego Twój artykuł, artykuł skopiowany, materiały na których się opierałaś i dane świadków, a reszta należy do Policji. No dobrze rozpisałem się.

 

Pozdrawiam tych którzy bronią dziennikarza i tych, którzy popierają Lisenę. Mam nadzieję, że mój głos odbierzecie jako wypośrodkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...