Skocz do zawartości

mam problem > KTM EXC 125 czy moze HusQvarna wr 125


Rekomendowane odpowiedzi

no dzięki za te liczne odpowiedzi ale dzięki wam ( przez was ! ) mam teraz w głowie taki mętlik że massakra ;/ no nie wiem co wybrać, straszycie ze do Husiek nie ma częsci i walnie mi cos i co zrobie ;/ a huśki też mi sie podobają i moim zdaniem nie odstają zbytnio od KTM, piszecie ze KTM-y takie mocne, znajomy miał SX 125 i non stop spawał rame bo pękała.....i to rocznik 02 ! a co ma lepszy dół, a co góre ? którego lepiej wybrac na jakis rajdzik enduro i MX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki za te liczne odpowiedzi ale dzięki wam ( przez was ! ) mam teraz w głowie taki mętlik że massakra ;/ no nie wiem co wybrać, straszycie ze do Husiek nie ma częsci i walnie mi cos i co zrobie ;/ a huśki też mi sie podobają i moim zdaniem nie odstają zbytnio od KTM, piszecie ze KTM-y takie mocne, znajomy miał SX 125 i non stop spawał rame bo pękała.....i to rocznik 02 ! a co ma lepszy dół, a co góre ? którego lepiej wybrac na jakis rajdzik enduro i MX ?

Weź lepiej KTM ale tylko ze względu na to że Husqe będzie później trudno sprzedać za normalne pieniądze (wiem bo sam miałem i Husqe i KTM, KTM sprzedałem w 2 tygodnie a o Husce to szkoda gadać, w każdym razie nie chciałbyś tyle czasu sprzedawać motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma lepszy dół, a co góre ? którego lepiej wybrac na jakis rajdzik enduro i MX ? no narazie nie chodzi o sprzedawanie bo jeśli sie nie bedzie sypało nic i wszystko bedzie ok to 3 lata bede sie musiał z tym mordować, albo mniej.... o to j*b** prawko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj, biorąc pod uwagę, że oba motocykle są w bardzo dobrym stanie i dysponują mocą nie odbiegającą od fabrycznej to różnica nie powinna być odczuwalna. To są ostre i bezkompromisowe sprzęty i oba dadzą Ci zabawę na całego a porównywanie ich moim zdaniem naprawde nie ma większego sensu. Trzeba brać bardziej pod uwagę ekonomikę całego przedsięwzięcia.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki za te liczne odpowiedzi ale dzięki wam ( przez was ! ) mam teraz w głowie taki mętlik że massakra ;/ no nie wiem co wybrać, straszycie ze do Husiek nie ma częsci i walnie mi cos i co zrobie ;/ a huśki też mi sie podobają i moim zdaniem nie odstają zbytnio od KTM, piszecie ze KTM-y takie mocne, znajomy miał SX 125 i non stop spawał rame bo pękała.....i to rocznik 02 ! a co ma lepszy dół, a co góre ? którego lepiej wybrac na jakis rajdzik enduro i MX ?

Co ty gadasz?? Części nie ma do husek?? Jakoś ja kupie wszystko. :bigrazz: Powiem Ci że wolałbym huskę chociaż z tego względu że jest tańsza a tak samo dobra jak ktm. Latałem znajomego exc 00 to powiem że w prowadzeniu jest to prawie to samo co moja oryginalna WR. Brednie to są że do ktm są drogie części czy że do husek ich w ogóle nie ma.(tu mi chodzi o setki i ćwiartki :icon_razz: )

Jak masz kase to wybór masz prosty- co pierwsze się trafi godnego kupna za daną cenę. Wydaje mi się że w tym przypadku nie ma co przepłacać za tą samą przyjemność ale z obu będziesz zadowolony.

Pozdro

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnei Z huskami nie ma problemu i te moto sa na takim samym poziomie technicznym a że ktm droższy...

Bo KTM a u ludzi pozostało złe wrażenie po starych huskach 4T i dlatego ludzie jakoś je omijają choć teraz i tak juz zaczyna to powoli docierać do ludzi ze husy są dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz exc125 powtorze po raz dwudziesty w tym temacie - kup to co Ci sie trafi w lepszym stanie i cenie. Osobiscie wybralem ktm'a, poniewaz trafilem w takiej cenie co nawet huski w srednim stanie bym nie wyrwal.

Na oku mialem zarowno modele jednej i drugiej marki,a z dostepnoscia czesci uzytkowych wcale nie ma problemu do huski,bo sie troche orientowalem - kilka telefonow tu i tam i masz wszystko prawie od reki.

 

Pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też tak myśle o huśkach że są niezłe, no ale pare osób bardzo mi je odradza i dlatego pytałem , i byłem na paru rajdach enduro i z tego co widziałem to huśki sobie troszke słabo dają rade szczegolnie na podjazdach a ktm-y sety nawet idą, ale wiadomo tez wszystko zalerzy od kierowcy... bo ja własnie chce kupić cos dobrego bo chce na jakichs rajdach moze startować... wiec wiecie ( sorka za błędy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i byłem na paru rajdach enduro i z tego co widziałem to huśki sobie troszke słabo dają rade szczegolnie na podjazdach a ktm-y sety nawet idą(...)

Sorry ale mi to sie wydaje że ty co najwyżej byłeś myślami na rajdzie oglądanym w TV. A na pewno nie jeździłeś ani tym ani tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaRaKaN kurna czego jeszcze chcesz ? Masz sporo opinii,ktore sa jednoznacze i przynajmniej czesc z tych osob co je pisala miala w praktyce do czynienia z tymi motocyklami,wiec ich wiarygodnosc stoi na wysokim poziomie.

Czepiasz sie byle sie do czegos przyczepic - nie wziales pod uwage,ze moze jakis amator jechal huska i po prostu nie mial doswiadczenia ? Moze zajechana juz ta huska byla i dlatego ledwo jechala ?

Przeczytaj temat caly ze dwa razy i sie zastanow zanim znowu spytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sorry ale mi to sie wydaje że ty co najwyżej byłeś myślami na rajdzie oglądanym w TV. A na pewno nie jeździłeś ani tym ani tym."

 

 

- byłem i widziałem to na zywo... i nie jeździłem na tych brykach więc pytam

 

 

" nie wziales pod uwage,ze moze jakis amator jechal huska i po prostu nie mial doswiadczenia ? Moze zajechana juz ta huska byla i dlatego ledwo jechala "

 

- nie widziałem jeszcze amatora na mistrzostwach europy na nowej huśce z teamu HusQvarny !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o których ME mówisz, chodzi o te które były w Nowinach/Piekoszowie...

Sory ale ja miałem odwrotne wrażenie ponieważ WR 125 były w podobnych ilościach co EXC 125 a może nawet i więcej co prawda większość kierowców to włosi ale huski super sobie radziły czym byłem bardzo zdumiony i miałem wrażenie że te podjazdy dużo lepiej pokonują od braci KTM-a :) , ale to raczej kwestia zawodnika jak pokonuje podjazd niż motocykla...

 

Widzę że za wszelka cene wychwalasz KTM-a, a huske stawiasz poziom niżej więc nie wiem na czym polega Twój problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie stawiam jej nizej ;]

bo huśke bardzo bardzo chciałem kupić i byłem do tego święcie przekonany ale pare osób zrobiło mi taką opinie o huśkach że wiesz...

no i tak jak piszesz głownie włosi tym jechali i sporo było ;]

zrobie tak jak mówicie, kupie to co bedzie w lepszym stanie :buttrock:)) ale korci mnie huśka bo na KTM-a musiał bym jeszcze poczekac i dokąpletować kasy a piękną huśke ze niemiec z rocznika 99-01 ściągne do 6 kółek... no a z KTM-em trudno się zmieścic w 7 500 zł więc po co przepłacac

 

no dzis myślałem i myślałem... i chyba zdecydowałem się na zakup huśki ;] jeszcze polukałem na filmiki z rajdów enduro jak sobie dają w różnych terenach rade i no tak jak pisał tu gość że no moze i nawet lepiej od KaTów ;] no jeszcze sie zobaczy na co bedzie okazja ale chyba bede ściągał z niemiec bo tam są piękne w niskich cenach i wiem ze juz było sporo na temat husiek ale powiedzcie mi jedno

czym sie roznią te od 98-00 od tych 00-03 ? bo z wyglądu to te starsze o niebo lepsze ;] ale nie wiem jak jest z silnikami w nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA ...

może wy mi tu pomożecie .. ;p

 

Co sądzicie o tym motorku :

 

 

 

http://allegro.pl/item354917457_husqvarna_...rm_sx_exc_.html

 

 

Ostatnio jakoś się do Husqvarny przekonałem i chcę poznać waszą opinię na temat tego moto ;p

 

Może widzieliście jakieś inne 4T 250 w BDB stanie , takich których nie bede musiał po 1H godz jazdy dawać do naprawy ;p

 

A co to tej TC 250 to sprzedający powiedział że cena do negocjacji ;p

 

PZDR

 

PS : pisałem ,, Gdzie kupić jak wygrać '' ale nic nikt nie odpisuje więc tu pisze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...