Skocz do zawartości

mam problem > KTM EXC 125 czy moze HusQvarna wr 125


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

słuchajcie mam problem, nawet spory...

chce kupić motorek chciałem KTM EXC 125, no mam teraz problem... czy moze kupic HusQvarne WR 125 ?

chce kupić motorek do 7 kółek roczniki 98 - 21 więc nie za nowe, ale Huśki są tańsze bo chce ściagnąc z niemiec i ładną huśke kupi sie już za 5800 zł ze ściagnięciem, a z KTM-em z rocznika 98-01 musze dać ponad 7 kółek ! no i musiał bym jeszcze dokąbinować kasy

a chce motorek żeby zarejestrować i wiadomo żeby był bardzo dobry na tor i idealny do Rajdów Enduro !

no i nie wiem co sądzicie o tych moto piszcie co lepiej opyla sie kupić, wiac że huśki tańsze i nawet trosze więcej kucyków mają, no ale pobodno zajebiscie drogie częsci są więc.... a KTM chyba cudeńko ;]

 

 

 

prosze pisać na temat a nie jakies tam pierdoły i łapanie za słowa

Edytowane przez KaRaKaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku co tam jest napisane ?

"prosze pisać na temat a nie jakies tam pierdoły"

chodzi mi o konkretne modele a nie bede szukał w tysiącach postów, bo nigdzie nie ma porównania tych modeli i jak Ci cos nie pasi to nie pisz ! Co Cię to obchodzi... jak ja nie nawiedze takich popierd**** pisze tylko zeby mu sie licznik postów powiekszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty jesteś jakiś powalony, nie dość że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to jeszcze wyszczekany jak ......... ty miałeś zadać to pytanie w temacie co kupić wybrać a nie tam szukać....... huśka jest tańsza bo jest zbudowana na gorszych częściach (sprzęgło, zawieszenie, hamulce) ale wydaje mi sie ze jak bym miał 7 tyś to bym kupował huśke bo za ta kase młodszy egzemplarz wyrwiesz a co za tym idzie naj prawdopodobniej w lepszym stanie technicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huśka jest tańsza bo jest zbudowana na gorszych częściach (sprzęgło, zawieszenie, hamulce)

Hahah widać że Husqvarny to co najwyżej na zdjęciach oglądałeś :biggrin:

 

Porównajmy hamulce:

KTM - Brembo

Husqa - Brembo

Rzeczywiście tu Husqvarna wypada sporo gorzej... :)

 

Porównajmy zawieszenie:

KTM: WP

Husqa: przód Showa, tył Olhins w CR lub Sachs WR

I znów na korzyść KTM w końcu Showa czy Ohlins chowają się do zawieszeń WP ;)

 

I sprzęgło:

KTM - hydraulika

Husqa - linka

 

No i znowu na korzyść KTM, nie ma to jak wymieniać wysprzęglik raz na sezon :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Miałem i huske wr i KTM-a z tym, że sx-a ale to prawie to samo :icon_razz: :icon_razz:

Motorki nie wiele się różniły od siebie, może sx miał ciut mocniejszą ''góre'', ale huska wydawała sie mieć lepsza zawieche, przynajmniej mi się tak wydało...

Także różnic raczej wiele nie ma i huska wcale nie jest robiona na gorszych podzespołach :D

Ostatnio wisiała na allegro wr 125 '06 od pierwszego własciciela za 9k, kiedy za exc z tego rocznika trzeba dac 14k :D

Co do części to wiadomo że używek nie ma tyle co do KTM-a ale w nowych raczej nei brakuje :bigrazz:

Bierz to co będzie w lepszym stanie choć ostatnio oglądałem sie za jakim Hard enduro 125 i zauważylem, że zarówno katów jak i husek jest bardzo mało :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Bierz to co będzie w lepszym stanie choć ostatnio oglądałem sie za jakim Hard enduro 125 i

zauważylem, że zarówno katów jak i husek jest bardzo mało icon_evil.gif

 

Bo wszyscy uważają że są za "dobre" żeby je sprzedawać :icon_evil: :biggrin:

 

A tak na serio to moto praktycznie niczym się nie różnią, ta sama klasa, jeśli nie jesteś zawodnikiem to różnicy nie odczujesz(Huska jest chyba o 1-2 konie słabsza od EXC, chyba że się myle...)

 

 

 

(...)I sprzęgło:

KTM - hydraulika

Husqa - linka

 

No i znowu na korzyść KTM, nie ma to jak wymieniać wysprzęglik raz na sezon mrugacz.gif

 

(...)

 

 

Ktoś na forum miał z tym wysprzęglikiem niezły problem :D

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena to idzie bardziej że KTM ma wieksze zaufanie i jest uważany za lepszy od huski,wogole ktm są drogie... ja bym wolał huske bo za tą kase wyrwiesz lepszy eglemplarz a że są zbudowane z gorszych materiałów odowiem jak Modest... ha ha ha :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Huske niedługi czas ale bylem z niej bardzo zadowolony i z sentymentem ją wspominam. Była to crossówka CR 125 '04, która w sumie niewiele się rózni przeciez od wersji WR. Mocny, lekki wariat! Nie zawiódł mnie nigdy. Podzespoły z najwyższej półki - hamulce Brembo, zawiecha Marzocchi/Sachs, obrecze kół Excel... Co lepszego jest w KTM? (KTMem jeżdzę w tej chwili dla jasności ;)). Weź motocykl bardziej zadbany i w lepszym stanie technicznym i kropka.

Aha, reklama jeszcze ;)

Tu jest WRka na szlaku (miodzio) -

 

Pzdr.

Edytowane przez rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...