Skocz do zawartości

HISTORIA jednego ROMET-a 767 - ku przestrodze


ricoszet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było za te pieniądze kupić oryginalną hondę która przejedzie 10 takich rometów , tak apropo znajomy przez 3 miechy silnik zajezdził w romecie.

Przecież pisał, że...

Prawda jest taka, ze to nie ja kupowałem ten skuter, moi teściowie zarejestrowali go na mnie o po 3 miesiącach ich błagań (płaczu do tel. tez) próśb o naprawę -postanowiłem wziąć temat.

a co do tego, że honda przeżyje 3 takie romety to jak najbardziej prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500km raczej nie więcej!! Przy mojej jeździe to by było ok 2,5mc (nie mam za bardzo czasu). Zdecydowanie bardziej wolał bym dobrego simsonka który do remontu spokojnie 15tyś przejedzie!! Znam przypadek gdy simson przejechał ponad 20tyś km bez remontu (tylko pierścienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi nie wierzyć ale moja siostra ujeżdża skutera z chin pochodzącego i do momentu jak stuknęło 8000 km tylko pękła linka licznika :biggrin: teraz ma 8500 i już wymieniany wał i dwa razy cylinder :lapad:

Sam mechanik powiedział, że te chińskie skutery to złooo... naprawisz jedno to zepsuje sie coś innego :D

A najśmieszniejsze jest to, że ten mechanik pracuje w sklepo-warsztacie, w którym sprzedaje się tą chińszczyznę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ekspoatowany Chinski skuter marki Keeway przeleci 20.000 - 35.000 km podkreslam normalnie i mam wiele dowodow na takie przebiegi bo osobiscie rozmawiam z takimi ludzmi w co sam osobiscie kiedys nie wierzylem. Np. pan ktory jezdzi Kewayem zrobil juz 17.000 km i wymienil pasek + linke i wsio taki przypadkow jest duzo .Ale jesli jezdzisz na kole palisz gume czyms co m 3,75 km i jest na pasku a czesci nie sa made in japan to czego sie spodziewac ??? Za cene 5000 nie zrobimy czegos na co wydano 10.000 wiec nie robmy glupich porownan do aeroxow , itp. sprzetow .Co do Keewaya moge smialo powiedziec ze stosunek ceny do jakosci jest ok i sa to najlepsze chinczyki na rynku czego o Romecie Zipie itp nie mozna powiedziec . Szczebelek wyzej jest Kymco ale to juz tajwan a rozmawiamy o chinczykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak, keeway jest produkowany na Węgrzech. Znaczy części są produkowane w chinach, a później składane na węgrzech, co już daje im plusa do jakości

A romety z Chin, a w Polsce składane, czemu niby gorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po romecie pozostała już tylko nazwa. A Keeway produkowany w chinach a składany na węgrzech jest lepszy od rometa składanego w polsce ponieważ romety to klony Kingwayów, MotoMagnusów i innych chinoli, a Keewaye maą swoje własne skutery i nie zdarzy się sytuacja że znajdziesz dwa identyczne skutery z których jeden to keeway a drugi to inna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa,że mam motocykl Keewaya Supershadowa i jak robiłem przegląd gwarancyjny to serwisant który naprawiał również inne marki chińskich skuterów to straszliwie na nie narzekał.Był tam rozebrany jakiś chiński skuter z przebiegiem 5000 km w którym robiona była kapitalka! Co do skuterów Keewaya to serwisant chwalił mi sie,że ostatnio robił kapitalkę Keewaya przy ponad 40 000km.Generalnie strasznie objechał te wszystkie Romety czy Kingwaye i mocno je odradzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...