Skocz do zawartości

Filmik ku przestrodze kierowców


Marcin962
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bylem maly i moja siostra mala to zawsze byl to rodzaj szpanu jak sie podwozilo kolegow ze 'u nas nie musisz zapinac pasow w samochodzie bo nasi rodzice są spoko'. Jaka glupota! Od paru lat jak zobaczylem wszystkie te filmiki i symulacje to przekonalem cala swoja rodzine do zapinania pasow. Nie jest istotne czy do sklepu na 3 minuty czy w dluga trase. Zagrozenie czai sie za rogiem twojego wlasnego domu.

 

Najgorsze jest to, ze nawet jesli kierowca ma zapiete pasy to i tak zabije go pasazer bez pasow siedzacy za nim. Dlatego wazne jest, aby WSZYSCY w aucie mieli zapiete pasy.

 

A co do moto: tu pasow nie ma, wiec po takich filmikach to lepiej zwolnic. Jak czasem widze kolesi na scigach wyprzedzajacych mnie bardzo szybko, kiedy ja jade jakies 90-100km/h to sie zastanawiam po co im to... i tak zazwyczaj spotykamy sie na nastepnym skrzyzowaniu ze swiatlami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekujmy od polskiej telewizji angażowania sie w takie akcje bo ona ma swoją "misję" (jaką? ;) ).

Natomiast takie filmy powinny być obowiązkowym elementem każdego kursu prawa jazdy, dla ostudzenia gorących łbów młodych kierowców. Niezwykle sugestywne szczególnie że zawsze mamy szanse zostać ofiarą czyjejś głupoty bądź odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekujmy od polskiej telewizji angażowania sie w takie akcje bo ona ma swoją "misję" (jaką? :icon_eek: ).

Natomiast takie filmy powinny być obowiązkowym elementem każdego kursu prawa jazdy, dla ostudzenia gorących łbów młodych kierowców. Niezwykle sugestywne szczególnie że zawsze mamy szanse zostać ofiarą czyjejś głupoty bądź odwrotnie

 

Nasi wolą dowalić prawko od lat 24 aniżeli uskuteczniać kursy i szeroko pojęte uświadamianie o jeźdźie motocyklem :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

też uważam, że taki filmy powinni puszczać na kursach prawa jazdy. I obowiązkowo na tych kursach mających na celu obniżenie salda punktów karnych.

W czasach studenckich jeździłem dużo po Polsce dostawczym mercedesem. Sporo widziałem wypadków na szosie, które wydarzyły się kilkanaście minut wcześniej. I ten widok: plam krwi na drodze, czy ciał przysłoniętych prześcieradłem skutecznie odbierał ochotę do rozpędzania się w dalszej części podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas te filmy puszczane sa przed kazdym seansem w kinie,a w tv ich nie widzialam.W Polsce jakos tez o tym nie slychac a szkoda,bo moim zdaniem angielscy kierowcy maja wieksza kulture jazdy niz w PL.

 

 

Nom. Raz poszedlem do kina na horror 30 days of Night a przed nim puscili ten klip o moto - The Day you went to work...w sumie klip wstrząsnął mną bardziej niż cały późniejszy horror. :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...