Skocz do zawartości

Odpowiedzialnosc zbiorowa


Earl77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co do taksiarzy to powiem wam szczerze ze troche was nie rozumiem... Bardzo czesto zdaza mi sie siedziec w taryfie i w wiekszosci trafiam na naprawde w porzadku ludzi.. Znam osobiscie tez kilku taksowkarzy i sa to normalni ludzie.. Oczywiscie wyjatki sie zawsze trafia, ale tak jest zawsze.

 

Wiadomo że są przypadki inne od ogółu.. ale teraz się przyznaj że pracujesz na taksówce :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeżdzę czasem chodnikami. I nawet na HD. Nie dlatego że czuję się lepszy bo mam HD. Mam taki nawyk z kurierki. Jak nie ma miejsca to chodnik, jak zakaz wjazdu/skrętu to schodzę z moto i wpycham w daną ulicę/miejsce i jadę dalej. jak zakaz zawracania to schodzę z moto i przypycham je na drugą stronę i wsiadam. Harleya nie da się tak łatwo pchać więc jechałem kilka razy po chodniku, ale czemu? Otóz wyjaśnię - wyjeżdzam z bocznej uliczki a na głównej stoją konserwy w korku i jeden z tych scierwojadów spejalnie zajechał mi drogę zebym nie mógł sie przebić a miałem zamiar skręcic w następną boczną kilkanascie metrów dalej więc wbiłem na chodnik i podjechałem ten kawałek do uliczki wyraźnie pokazując frajerowi środkowy palec lewej ręki uniesionej wysoko w górę. Niech się cieszy że go nie wyciągnąlem przez zamkniete drzwi.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jazda kredensem to swoista przepustka do jazdy po chodnikach. Jakbym jechalem sportem to pewnie by mnie ukamieniowali albo wezwali Policje bo jakis wariat jedzie 300kmh po chodniku a kredensem to ludzie patrzą i myślą co to za bydle (nie chodzi tu o kierowcę). :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialności zbiorowej nie ma. Jak ktoś myśli kategoriami moherowymi to zawsze będzie komuś czegoś żałował. Jak widać i wśród nas są tacy "bezinteresowni", którzy patrzą z troską na innych - żeby tylko jemu nie było wolno więcej niż mnie he he he :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jedziecie po cierpie a gość na HD jest cacy ... Owszem można czasami wjechać na chodnik ale nie codziennie i nie 3,5 km ... Chodnik jest dla pieszych i według można z niego skorzystać ale tylko w awaryjnych sytuacjach. Jeśli gość nie mieści się miedzy samochodami to niech kupi sobie inne moto albo jeśli nie godzi się to z jego światopoglądem to niech kupi sobie skuterek a na HD może jeździć wieczorami i w weekendy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady są jasne

chodnik jest dla pieszych

ścieżka rowerowa dla rowerzystów

a jezdnia dla reszty pojazdów mechanicznych

 

jak popylam rowerem to cholera mnie bierze na pieszych na ścieżce rowerowej gdy obok biegnie chodnik

jak jade samochodem to cholera mnie bierze jak jakiś cwaniak w 15-letnim dudniącym gracie przepycha się chodnikiem albo poboczem

cholera mnie też bierze na jednego starszego pana na skuterku ktorego co pare dni widze jak jedzie chodnikiem i przez przejscia dla pieszych

 

i nie wynika to z zawisci ze ktos bedzie predzej niz ja, ale z tego że w tym kraju nigdy nie będzie normalnie dopóki cwaniactwo będzie stało wyżej od uczciwości...

 

niemniej bez bicia się przyznaję, że do pewnych spraw trzeba dorosnąć i sam święty nie byłem

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

earl77 - to chyba ty siedziałeś w taxówce :) . Nie wierzę, że jesteś bikerem i takie klimaty poruszasz i bronisz puszkarzy :lalag: ... czy widziałeś kiedyś taxiarza łamiąceo przepisy? ...z twojego tematu wynika, że nie... :) :) a Ty - ani razu nie jechałeś chodnikiem, lub 100km/h w zabudowanym?

:) :)

pS - OT

jesteś pewien że to był HD a nie inny kredens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkreca szybke i grzecznie mowi:"skoro jezdzicie juz chodnikami to nie ma powodu zeby was tez puszczac srodkiem." Taksiarz byl grzeczny a argument no coz raczej bezdyskusyjny...

 

 

łooo, argumentacja taxiarza jest cwaniakowata i wskazuje na głęboko posuniętą upierdliwość :(

 

Skoro jeden motocyklista jedzie chodnikiem to znaczy iż każdy motocyklista powinien ?? - idąc dalej tym głupim tokiem myślenia należałoby uznać także że skoro jeden samochód z powodu poślizgu wylądował w rowie ( np. ja kiedyś :crossy: ) to wszystkie inne powinny iść tym przykładem i wjechac do rowu/rozbić się :biggrin:

Biorąc pod uwagę co taxiarze wyprawiają w wawie to naprawdę już tego taxiarza nie lubię z powodu jego logiki myslenia wskazującej na to iż prawdopodobnie jest on dopiero drugim pokoleniem które zeszło z drzewa a spotkałem paru naprawdę fajnych gości w taxi :icon_mrgreen:

Innymi słowy taxiarz gada trzy po trzy a ludzie są różni w różnych grupach zawodowych - wśród motocyklistów są 'podejrzane typy' a ty trafiłeś na czubka w taksówce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkreca szybke i grzecznie mowi:"skoro jezdzicie juz chodnikami to nie ma powodu zeby was tez puszczac srodkiem."

 

Ja bym mu odpowiedział : "Skoro nigdy nic mądrego nie mówicie to moge Ci wyj**ać wszystkie zęby frajerze..." . Powinno zadziałać.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak ten temat już sobie odpuścić tak go czytam i jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to cholerne bicie piany...

Pozdrawiam

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...