Skocz do zawartości

Wszystko o kawasaki klx 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

A jaki czas temu kupowałeś głowice? Na allegro kupiłeś? Strasznie trudno o taki moduł, za granicą można czasami coś znaleźć. Ale większość jest do 650cc, nie jestem pewny czy by też pasował do 250cc.

Tak na allegro, jakos w styczniu ją kupiłem.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.

 

Pisałem w Giełdzie, ale może ktoś z Was ma: poszukuję przedłużenia tylnego błotnika do klx250. Chodzi o ten czarny plastik, do którego się przykręca rejestrację, a który jest pierwszą rzeczą, jaką wywala się po zakupie ;-)

 

pzdr

y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Pisałem w Giełdzie, ale może ktoś z Was ma: poszukuję przedłużenia tylnego błotnika do klx250. Chodzi o ten czarny plastik, do którego się przykręca rejestrację, a który jest pierwszą rzeczą, jaką wywala się po zakupie ;-)

 

pzdr

y

Na ebayu widziałem jakiś:Link

A tak to pytaj na allegro.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebayu widziałem jakiś:Link

A tak to pytaj na allegro.

Pozdro.

 

Na Allegro pytam - na razie bez rezultatu ;) Co do Ebaya - cena jest niebagatelna - nowy kosztuje ok 30$. Tyle to mogę dać, ale w PL;)

 

A może ktoś ma i może (za kaucją) pożyczyć? Potrzebuję tego tylko na pierwszy przegląd w PL;)

 

pzdr

y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro pytam - na razie bez rezultatu ;) Co do Ebaya - cena jest niebagatelna - nowy kosztuje ok 30$. Tyle to mogę dać, ale w PL;)

 

A może ktoś ma i może (za kaucją) pożyczyć? Potrzebuję tego tylko na pierwszy przegląd w PL;)

 

pzdr

y

Od klx 650 też powinno pasować, a na allegro jest parę maszyn na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Amortyzator KYB nie pasuje.

 

Mam pytanie. Czy ma ktoś namiar na amortyzator do KLX 250 z '93 roku (nowy oczywiście).

Znalazłem za 1500 zł, ale chyba za drogo.

"Jeśli pośród naszych gwiezdnych dróg

Pośród nieskończonych tras,

Gdzieś istnieje jeden wieczny Bóg

To na imię ma on: Czas"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Amortyzator KYB nie pasuje.

 

Mam pytanie. Czy ma ktoś namiar na amortyzator do KLX 250 z '93 roku (nowy oczywiście).

Znalazłem za 1500 zł, ale chyba za drogo.

 

Nowy amorek za 1500 to całkiem IMHO niezła cena.

 

A inna rzecz, że ceny części do KLeXa w polsce są kompletnie z dupy wzięte, mam na myśli używki. Dzwoniłem do jednego handlarzyka z pytaniem o parę części - nie, żebym potrzebował, po prostu chętnie bym sobie na zapas położył na półce, ale mnie cenami zabił. Myślałem, że części do mojej 636 są drogie, ale byłem w srogim błędzie ;) 18letnie tylne koło - 500 pln. Żeby chociaż z tarczą, ale gdzie tam. Przednie, do prostowania, 400. Też gołe. Moduł - niesprawdzony, bez gwarancji - 400 pln...

 

Dla porównania, mam niepotrzebne tylne koło do mojej 636. Wystawiłem ostatnio na allegro za 1 pln, bez minimum, bo mi graci. Wisiało 14 dni i nikt nie chciał.

 

--

pzdr

y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoo jak byś wystawił z jakąś ceną za to koło to by pewnie zaraz się sprzedało, ostatnio zauważyłem że ludzie nie chętnie i strasznie podejrzliwie traktują aukcje z czym co jest trochę warte wystawione bez ceny minimalnej od złotówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Amortyzator KYB nie pasuje.

 

Mam pytanie. Czy ma ktoś namiar na amortyzator do KLX 250 z '93 roku (nowy oczywiście).

Znalazłem za 1500 zł, ale chyba za drogo.

Od kx 125 nie podejdzie?

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co sądzicie na temat pracy tego KLXA ?

Ładnie pracuje. Jak poskładam swojego to pokaże ci jak moja kawa chodzi (wydech od kxf 250).

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej,

ostatno duzo pytan zadaje w zwiazku z endurakami :P

ale mocno juz zawezilem poszukiwania i do kolegow tego podforum mam pytanie o moc KLX250 2009 r.

Znalazlem na necie porownanie:

http://www.motocykl-online.pl/testy/kawasaki-klx-250-yamaha-wr-250-r-8211-fura-funu

wr250r z KLX250

ale moze ktos posiada rocznik 2009 KLX250 i napisze czy faktycznie KLX jest takim mulem...

wg tych danych to KLX250 wypada jak 50DT!! to jakas masakra...

 

cena kawy jest rozsadna natomiast wr250r nawet uzywka to 18tys...

a moze KLX fabrycznie ma jakas blokade?

hm zreszta gdy kupowac nowego KLX '09 to i tak nie zdejme blokady bez utraty gwary nie?

Edytowane przez molza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak te testy niestety optymistycznie nie wygladaja ale chcialem sie dowiedziec cos od userow tego "zieleniaka" z tych rocznikow 2008-9.

bo moja watpliwosc dal jeden jakis post w sieci ze koles ma ten 2009 i ladnie smiga do 130km/h i calkiem jest dynamiczny...

wiec zbieram info z wiekszego grona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...