Skocz do zawartości

Wszystko o kawasaki klx 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak dokładnie powinno się odpalać KLX'a, tzn jak dokładnie wyczuć kiedy kopać i czy posiada on automatyczny dekompresator?

Bo ja mam tami mały problem że po nocy muszę dosyć długo pokopać a na ciepłym pali bez najmniejszego problemu

Edytowane przez Brynda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim KLX 250 zaciągam ssanie, jeden strzał "z kopa" i pali, czy stoi jedną noc, czy tydzień. Żadnej głębszej filozofii w odpalaniu KLXów nie ma raczej.

Edytowane przez jaco424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mój ciężko odpala po nocy tzn trzeba kopać jakieś dobre 5 minut i jak odpali to anie nie gaśnie, ani nie ma falujących obrotów po prostu tak jakby paliwo się cofało czy coś takiego bo jak załapie to chodzi od razu bardzo równo, a na ciepłym pali idealnie. Wina gaźnika czy zaworów a może czegoś innego? Dodam że zaworów kompletnie nic nie słychać ale ja ich jeszcze nie ruszałem bo dopiero co to moto kupiłem i jestem w trakcie przygotowywania go do sezonu (rozebrany na części pierwsze :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie szybka pomoc:) KLX 250

Po wymianie łańcuszka odpalam, pali normalnie tak jak przed po nagrzaniu wyłączam sanie, ładnie pyka równo, dodaje gazu i powyżej pewnych obrotów dusi się i gaśnie,..!? odkręciłem siedzenia i filtr mowie możne powietrza nie ma, ale nic się nie zmieniło a z pojemnika filtra zauważyłem idzie dym..?! chyba wcześniej nie raczej nie widziałem,.Czy komuś coś przychodzi do głowy?! (paliwo do gaźnika dochodzi) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo widzę chyba nikogo nie zastałem;] rozrząd zgonie z serwisowka, choć wydaje mi się że ssąca krzywka jest trochę inaczej położona niż powinna być czy zmieniał ktoś położenie wałek o jeden ząb i czy tak możne chodzić?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pilnie poszukuje zaworów wydechowych, u Olekmotocykle nie ma a w serwisie 200 zł za sztukę, gdzie mogę jeszcze je dostać? w rozsądnej cenie



Albo czy zawory w klx 250 i 300 są takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...