Skocz do zawartości

Kierowco patrz w lusterka


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się czepiać hasła, należy się skupić na przekazie jaki ono niesie. Prostym przykładem mogą być nazwy akcji takich jak "pajacyk" - na dobrą sprawę ktoś się może obrazić (no bo niby kogo nazywają pajacem) albo Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nazwy same w sobie coś nam mówią ale znaczenie całej akcji jest nam dokładnie znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS - naprawdę wszystkim kierowcom na kursach, nawet w tej oddalonej o lata świetlne od "prawdziwej" cywilizacji Polsce :biggrin: tłumaczy się zagadnienie związane z tzw. "martwą" strefą widoczności w lusterkach, nawet sa pytania egzaminacyjne dotyczące zagadnienia prawidłowego ustawienia lusterek i wbływ tego na bezpieczeństwo jazdy, ale są też różnego rodzaju nakładki na te lusterka, są coraz częściej kamery pokazujące sytuację z tyłu pojazdu. Temat nie jest bagatelizowany.

 

A to, że hasło akcji niekoniecznie musi w 100% zawierać dokładną wskazówkę typu "patrz w lusterka, potem zerknij przez prawe bądź lewe ramie, najlepiej jeszcze raz spójrz w lusterka itd" to chyba oczywiste, to hasło nie instrukcja postępowania podczas manewru...

 

Dlatego między innymi uważam, iż po prostu masz "ciśnienie" na pisanie i szukasz byle pretekstu - ot, taka potrzeba silniejsza czasami od racjonalnego sensu tego pisania...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: TEMAT Z DUPY.

Ty tam w dojczlandzie chyba nie masz do kogo gęby otworzyć poza pracą, skoro zakładasz takie tematy?

 

 

 

Problem w tym, ze mamy juz EU, no chyba, ze nie zauwazyles ? Co za tym idzie niedoszkoleni kierowcy ( ktorzy i nie patrza w lusterka i nie ogladaja / rozgladaja sie ) jezdza i po drogach niemieckich, co gorsza niektorzy nie potrafia dostosowac sie ani do ruchu drogowego ani do jego kultury. Nie mowie o wszystkich.

 

 

 

To się wyprowadź gdzieś dalej albo zabroń polaczkom wjeżdżać do Twojego kochanego kraju.

 

Całkowicie popieram Igora (poza łamaniem regulaminu)

 

 

Nie sądziłem, że do tego dojdzie, ale chyba zostaniesz pierwszym i jedynym użytkownikiem forum, na którego włączę sobie filtr.

Mam dosyć Twojej pychy i wiary we własną wielkość, debilnych poglądów z kosmosu i przekonania, że tutaj w Polsce komuś są potrzebne Twoje cudownie niemieckie rady.

Podpowiem Ci KS: NIE SĄ! Tylko co z tego jak Ty i tak tego nie zrozumiesz...

Do jazdy po niemieckich drogach nie potrzeba większych umiejętności, co widać najlepiej po Niemcach jak radzą sobie w Polsce.

Żegnam i nie pozdrawiam.

Brawo Igor :lalag: :) :clap:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wyprowadź gdzieś dalej albo zabroń polaczkom wjeżdżać do Twojego kochanego kraju.

 

Widzisz ja nie skarze sie na to jak niektorzy Polacy jezdza poza granicami, potrafie z tym zyc. Nikomu tez nie zabraniam czy wchodzenia na forum czy wjazdu do mojego kraju, czy jekiegos innego. Moze dlatego, ze mam inny swiatopoglad, jestem bardziej tolerancyjny ( pod pewnymi wzgledami ) niz jakas czesc forumowych userow.

 

 

Mam dosyć Twojej pychy i wiary we własną wielkość, debilnych poglądów z kosmosu i przekonania, że tutaj w Polsce komuś są potrzebne Twoje cudownie niemieckie rady.

 

Sorry, ze masz kompleksy, jestes zasciankowy i wiary we wlasna wiedze, podaj prosze konkretne argumenty dotyczace tematu, mozesz zalozyc temat, mozemy podyskutowac, tylko na spokojnie, na temat i rzeczowo, bo osobiste wycieczki jakos mnie nie przekonuja, a Ciebie ?

 

Co do pogladow to kazdy ma prawo miec swoje i jest to zagwarankowane w polskiej konstytucji, warto poczytac, ciekawe rzeczy mozna znalesc.

 

 

Do jazdy po niemieckich drogach nie potrzeba większych umiejętności, co widać najlepiej po Niemcach jak radzą sobie w Polsce.

 

 

Mialbym prosbe o sprecyzowanie drugiej czesci Twojej wypowiedzi co do dawania sobie rady z jazda w PL ? :lalag:

 

Żegnam i nie pozdrawiam.

 

nikt Ci nie kaze i nie musisz

 

A co do hasła. To najfajniejsze byloby:

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

:clap:

 

popieram

 

:)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja nie skarze sie na to jak niektorzy Polacy jezdza poza granicami, potrafie z tym zyc. Nikomu tez nie zabraniam czy wchodzenia na forum czy wjazdu do mojego kraju, czy jekiegos innego. Moze dlatego, ze mam inny swiatopoglad, jestem bardziej tolerancyjny ( pod pewnymi wzgledami ) niz jakas czesc forumowych userow.

Sorry, ze masz kompleksy, jestes zasciankowy i wiary we wlasna wiedze, podaj prosze konkretne argumenty dotyczace tematu, mozesz zalozyc temat, mozemy podyskutowac, tylko na spokojnie, na temat i rzeczowo, bo osobiste wycieczki jakos mnie nie przekonuja, a Ciebie ?

 

Co do pogladow to kazdy ma prawo miec swoje i jest to zagwarankowane w polskiej konstytucji, warto poczytac, ciekawe rzeczy mozna znalesc.

Mialbym prosbe o sprecyzowanie drugiej czesci Twojej wypowiedzi co do dawania sobie rady z jazda w PL ? :crossy:

nikt Ci nie kaze i nie musisz

popieram

 

:crossy:

 

 

Ortografia Panie Ks, ortografia... Takie osobiste pytanie, jakie masz wykształcenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia Panie Ks, ortografia... Takie osobiste pytanie, jakie masz wykształcenie?

 

Jezeli masz problem i chcesz zablysnac to popraw na czerwono,, moje wyksztalcenie nie ma tu nic do rzeczy :crossy: Roznica jest tylko w tym, ze Ty piszesz w programie ktory koryguje Twoje bledy a ja obchodze sie bez niego :crossy:

 

Pozatym , jak nie ma sie do czego przyczepic to najlepiej do ortografi :crossy:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz problem i chcesz zablysnac to popraw na czerwono,, moje wyksztalcenie nie ma tu nic do rzeczy :crossy: Roznica jest tylko w tym, ze Ty piszesz w programie ktory koryguje Twoje bledy a ja obchodze sie bez niego :crossy:

 

Pozatym , jak nie ma sie do czego przyczepic to najlepiej do ortografi :crossy:

 

:crossy:

 

No proszę Cię, pochwal się nam swoim wykształceniem. Przecież ta wszechstronna wiedza chyba nie wynika z doskonałości Twojego mózgu?

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Ten filtr nie działa...

 

Widzisz ja nie skarze sie na to jak niektorzy Polacy jezdza poza granicami, potrafie z tym zyc. Nikomu tez nie zabraniam czy wchodzenia na forum czy wjazdu do mojego kraju, czy jekiegos innego. Moze dlatego, ze mam inny swiatopoglad, jestem bardziej tolerancyjny ( pod pewnymi wzgledami ) niz jakas czesc forumowych userow.

 

 

Nie wiem jak u Ciebie ze zrozumieniem języka polskiego: w tym temacie skarżyłeś się na to jak Polacy jeżdżą w dojczlandzie

 

 

 

Sorry, ze masz kompleksy, jestes zasciankowy i wiary we wlasna wiedze, podaj prosze konkretne argumenty dotyczace tematu, mozesz zalozyc temat, mozemy podyskutowac, tylko na spokojnie, na temat i rzeczowo, bo osobiste wycieczki jakos mnie nie przekonuja, a Ciebie ?

 

Nie mam kompleksów choć masz pewnie większego penisa. Zaściankowy jestem tylko geograficznie - poglądowo nie. Obywatel UE takie rzeczy powinien odróżniać. Z Tobą nie da się "podyskutować" bo w każdym temacie tylko promujesz swoje przekonania bez jakichkolwiek refleksji i myślisz, że jak nie odpowiesz na niewygodnego posta to tak jakby nikt go nie przeczytał.

 

 

 

 

Mialbym prosbe o sprecyzowanie drugiej czesci Twojej wypowiedzi co do dawania sobie rady z jazda w PL ? :crossy:

nikt Ci nie kaze i nie musisz

popieram

 

:crossy:

 

 

Odpowiedź na Twoją prośbę przerasta mnie intelektualnie bo jestem zakompleksionym (KMC - kompleks małego członka)zaściankowym polaczkiem, używającym języka, którego sam do końca nie rozumiem...

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ten martwy punkt w prawidlowo ustawionych lusterkach?

 

:crossy:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki poziom tej dyskusji jest już na bruku.

A nie umiecie bez wycieczek osobistych po prostu na temat pisać? Żal wam odbyt o coś ściska? To zróbcie taki temat - np. "Dlczego nie lubię KS_Ridera i czego tak właściwie mu zazdroszczę?" i się tam wypowiadajcie....

 

żenada......

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...