Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam prośbę. Będę zdejmował miskę w swojej padace i postanowiłem przy okazji wspawać przegrodę. Ma ktoś jakieś zdjęcia czy rysunki jak ona powinna byc poprowadzona, jaka wysokość, itp? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was małe pytanie i przy okazji prośbe:)

 

A mianowicie mam Gilere SP01 o pojemności 125ccm i mocy 42KM a pytanie brzmi czy ztymi parametrami jestem w stanie postawic ten motor na koło motor ważydokądnie 98kg ja ok 75kg

 

a prośba może mi podpowiecie jak mam sie tego uczyć jak próbować i co robić z góry dzieki przy jakiej predkości to robić kumpel mi mówi ze ok 6070km/h ale nie chce sobie motoru rozwalić tym brdzej ze nie dawno go sobie kupiłem :)

Edytowane przez kulis88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was małe pytanie i przy okazji prośbe:)

 

A mianowicie mam Gilere SP01 o pojemności 125ccm i mocy 42KM a pytanie brzmi czy ztymi parametrami jestem w stanie postawic ten motor na koło motor ważydokądnie 98kg ja ok 75kg

 

a prośba może mi podpowiecie jak mam sie tego uczyć jak próbować i co robić z góry dzieki przy jakiej predkości to robić kumpel mi mówi ze ok 6070km/h ale nie chce sobie motoru rozwalić tym brdzej ze nie dawno go sobie kupiłem :)

 

Czy gilera pójdzie na koło? Tego dowiemy się w następnym odcinku serialu, jak dać na koło. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dowiesz się jak nie spróbujesz. Wrzuć jedynkę, wejdź na obroty tak żeby moto już zaczęło dobrze przyspieszać, i w tym momencie wciskasz sprzęgło dwoma palcami (ma nie być wciśnięte do końca tylko oprzeć się na dwóch pozostałych palcach), drugą ręką odkręcasz gaz (w Twoim sprzęcie to pewnie trzeba do końca, pomaga obrócenie dłoni na manetce "do przodu") i puszczasz sprzęgło :). Wsio

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co meczyc sprzegło!. a ma ktos zx12r i smiga na kole wymienie sie wiedza i umiejetnosciami stawiania na kolo

 

nie ma co meczyc sprzegło!. a ma ktos zx12r i smiga na kole wymienie sie wiedza i umiejetnosciami stawiania na kolo

ja smigam tak.moto jest z plastikami i bez.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak czy tak musze strzelać ze sprzęgła heh no cóz nie ma nic za darmo chce sie nauczyć jeździć na gumie wiec i sprzęgło troche w dupe dostanie;/ chyba zaczne zierac na nowe sprzegło i łańcuch:P

A ja bym spróbował na Twoim miejscu metodą 1-0-1 tzn na pierwszym biegu wkręć sprzęta na średni zakres obrotów energicznie odejmij manetką gaz i odkręć znów energicznie z lekkim poderwaniem kiery do góry.wszystko musi to być płynnie i z wyczuciem.poczytaj tematy odnośnie tej kwestii może na innych forach jeśli tu nie znalazłeś bo to już dawno było po stu kroć opisywane.Pewnie nie pofatygowałeś się a zaraz piszesz że ktoś Ci docina.Najpierw poszukaj potem poczytaj i wtedy gdy czegoś nie zrozumiesz to pytaj bo w tym temacie to już chyba napisane było wszystko.Bez obrazy :flesje: pozdrawiam Kazkader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...