Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja to tylko umiem pałer łi łi łi.

Ja mam motorower który dysponuje mocą w granicach 4-5km ( ide łeb w łeb z ogarem)

 

 

 

Ja mam nadzieje, że tylko troszkę oleju CI przybędzie w głowie zanim spełni się twoje marzenie F4...

 

Myślisz, że jak ktoś ma szybszy moto to szybciej będzie jeżdził?

 

Jak byś odkręcił manetkę w F4 tj w swoim motorowerze to mogło by zmienić twoje podejście :

 

więc dziwi mnie jak ktoś na wiekszych sprzętach nie daje rady:/

 

nie dziwiło by cię to, jak moto ucieka spod dupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwiło by cię to, jak moto ucieka spod dupy...

 

dokladnie. 600cc to nie to samo co 50cc. w 50 masz pelna kontrole nad motorem,a w takeij 600 jak bys poczul,ze Ci motorek z pod dupy ucieka i tracisz kontrole to bys nie byl taki pewny.

 

Przy gumowaniu najwazniejsze jest zeby sie nie bać, wtedy mozemy osiagnąć wszystko.

 

no nie wiem. wg. mnie najwazniejsze jest jezdzic z glowa,wiedziec co sie robi i caly czas miec moto pod kontrola. Nikt sie nie nauczy perfekt wheelie w jedne dzien. trening,trening,trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wiekszymi sprzętami jeździ sie o niebo łatwiej ;]

może to tylko moje spostrzeżenie.

Przy gumowaniu najwazniejsze jest zeby sie nie bać, wtedy mozemy osiagnąć wszystko.

A jak mamy blokade moto idzie w góre i odpuszczamy gaz wtedy sie nie naczuymy

pzdr

 

 

 

 

Moj GPX nie jest pierwszej mlodosci, wazy 200 kg i ma 80 km nie to co f3 lub f4 i jestem pewien ze mialbys problemy lecz jak juz ktos na tym forum napisal "gadac kazdy moze" :wink:

 

 

Z tą blokada zgodze sie i ja jak narazie to osobiscie jej nieprzelamalem do konca .. Moze dasz kilka wskazowek w tej kwestii. Pozdro..........

Edytowane przez fafaL251
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f4 ci spod dupy ucieka jak dobrze odkrecisz??? :icon_eek: masz tam silnik od yamahy M1 czy co?

ja napisałem, że mi ucieka? troszkę zrozumienia, jak chłopak porównuje CBR do jego 50-tki... i umoralnia bo czego to on nie potrafi na jego 50cc :banghead:

 

pelocik czy ty czasem nie klaskasz u Rubika

Jeśli chciałeś być śmieszny to Ci nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wiekszymi sprzętami jeździ sie o niebo łatwiej ;]

może to tylko moje spostrzeżenie.

Przy gumowaniu najwazniejsze jest zeby sie nie bać, wtedy mozemy osiagnąć wszystko.

A jak mamy blokade moto idzie w góre i odpuszczamy gaz wtedy sie nie naczuymy

pzdr

 

 

Ta, dobrze gadasz. Jak na 16-latka przystało/ :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos napisal ze najpierw wszystkie triki robili na pizdzikach Mz itp a pozniej na wiekszych motocyklach. Kumpel ma na sprzedanie ETZ 150 po przyzwoitej cenie i zastanawiam czy ona niebedzie lepsza do nauki niz moj GPX..

Kilka slow na ten temat ???

 

Pozdro.......................

Edytowane przez fafaL251
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...