Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

R1 się nie nadaje.

 

Mój kolega stuntuje na tym 4ty rok to chyba się nadaje. Fakt, ma więcej części z innych modeli ale R1 to R1.

 

 

Żadne takie. Jeśli ma to być stunt to toczysz się 10-20km/h i strzelasz ze sprzęgła a właściwie pół sprzęgła tak aby łańcuch był napięty. Ile obrotów to trzeba samemu wyczuć. Ogólnie to fzr co byś nie robił szybko się zatrze na panewkach.

 

Chodziło mi bardziej o trasę, jeżeli to ma być na placyku to jak najbardziej.

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega stuntuje na tym 4ty rok to chyba się nadaje. Fakt, ma więcej części z innych modeli ale R1 to R1.

 

Na jakim poziome ten stunt? Cyrkle kręci? To że ktoś jeździ to nie znaczy że się moto nadaje. Ogólnie żaden litrowy motocykl się nie nadaje a R1 ze względu na swoją delikatność w szczególności

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziome ten stunt? Cyrkle kręci? To że ktoś jeździ to nie znaczy że się moto nadaje. Ogólnie żaden litrowy motocykl się nie nadaje a R1 ze względu na swoją delikatność w szczególności

 

Nie wiem. Nie stuntuje. Nie znam się. Wydawało mi się, że jak ktoś jeździ sprzętem tyle czasu to się nadaje.

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co sie wypowiadasz? :banghead:

 

Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce.

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co sie wypowiadasz? :banghead:

No litości, nie trzeba wszystkiego przeżyć na własnej skórze, żeby coś wiedzieć i o czymś rozmawiać. Jeżeli co drugie moto w wyścigu na 1/4 mili to gixxxer, to można nieśmiało wysunąć podejrzenie, że "się nadaje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze drobna uwaga, jesli myslisz ze da sie uczyc na powaznie stuntu na normalnym drogowym motocyklu, ktory dodatkowo bedziesz uzywal jako srodek lokomocji to raczej zapomnij - trzeba miec 2 motocykle jesli ma byc na powaznie i trzeba miec nawet najtansza F2 ale do stuntu przystosowana, zeby nie uszkodzic powaznie siebie i motocykla.

Rowniez warto sie wowczas zapisac na stuntpoland.pl i zaczac jezdzic na ustawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę są dwie opcje.

Mianowicie nauczyć się pierwszych kroków na mojej fzr-ce dobijając ją, albo kupić cebrę i przystosować do trenowania, a fzr-kę zachować na szosę i nie katować więcej.

Chyba druga opcja ma więcej sensu:)

 

Ogółem dzięki wszystkim za cenne rady :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę są dwie opcje.

Mianowicie nauczyć się pierwszych kroków na mojej fzr-ce dobijając ją, albo kupić cebrę i przystosować do trenowania, a fzr-kę zachować na szosę i nie katować więcej.

Chyba druga opcja ma więcej sensu:)

 

Ogółem dzięki wszystkim za cenne rady :notworthy:

 

Jak tak zrobisz to będzie najlepiej i najrozsądniej. F2 kupisz za "nic", założysz gmole, zdejmiesz kilka plastików z przodu, większa zębatka i można już szaleć ;) Z czasem przystosujesz ją na maxa. Powodzenia

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego przewinięcia na gumie, a motocykl wesoło za*ebie w przystanek z przedszkolakami.

 

Ta, mój genialny koleżka trenował na ulicy i mało nie zaliczył czołówki. Facet z naprzeciwka na szczęście miał gdzie zjechać. Za drugim razem miał mniej szczęścia i właśnie go przewinęło i jego ninja wygląda jakby ją ktoś wy#rał.. no i kuśtykał jakiś czas.

Lepiej uczyć się na cudzych błędach.

 

PS W tym temacie bardziej chodziło o zagadnienia techniczne niż bezpieczeństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...