Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

buell-owy nowicjusz - do Włocławka masz niedaleko. Jedź do maarpa - on rozwiąże twój problem. Szkoda czasu na serwisy HD, bo oni tam nie czują takich moto jakimi my pomykamy. Nie mówiąc już o cenach.

Ja do Włocławka miałem 430 kilo, spakowałem bułę na pakę i zawiozłem. Po tygodniu moto wyleczone i śmiga jak szalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buell daje radę :icon_mrgreen:

Poćwiczyłem ostatnio na torze. Świetna zabawa. Polecam post-51915-0-19552100-1310402786_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mam swojego Uly od pol roku i czasem podczas jazdy wlacza mi sie czerwona kontrolka diagnostyki silnika (najczesciej podczas mocnego odkrecania gazu) - wygladajaca jak widlasty silnik. Jesli zatrzymam sie na chwile albo odpuszcze obrotow najczesciej po jakims czasie gasnie.

Trzeba cos z tym zrobic lub czy jest to najzupelniej normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to normalne.

Świadczyć to może o aktualnym błędzie zdiagnozowanym przez ECM (np może to być "przypomnienie" o wyłączonej sondzie lambda lub coś gorszego itp).

Jednak na forum możemy sobie jedynie gdybać. Najprościej przeprowadzić diagnostykę komputerową - wtedy wszystko będzie jasne.

Podaj rocznik swojego sprzęta.

Jak by co - zapraszam.

Edytowane przez maarp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to normalne.

Świadczyć to może o aktualnym błędzie zdiagnozowanym przez ECM (np może to być "przypomnienie" o wyłączonej sondzie lambda lub coś gorszego itp).

Jednak na forum możemy sobie jedynie gdybać. Najprościej przeprowadzić diagnostykę komputerową - wtedy wszystko będzie jasne.

Podaj rocznik swojego sprzęta.

Jak by co - zapraszam.

 

Rocznik 2006.

Warsztat masz we Włocławku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

maarp to pytanie z prośbą o odpowiedz do Ciemię mój Uli właśnie zdecydował że nie będzie miał obrotów w zakresie 1300-3000 są wolne w granicach 1100 ale ruszenie manetki skód kuje skokiem na 3000 obrotów, co mogło się spieprzyć do tej pory działał dobrze i dzisiaj się odmieniło

 

pozdrawiam

 

PS

zaraz lato się skończy a BUELLe się nie spotkały może jakieś spotkanie ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piach: Tak, tam mieści się warsztat... Zapraszam.

Talaxon: Może już przestał Cię lubić?

A tak poważnie - nie wiem, błąd czujnika położenia przepustnicy? Ale skąd ja mam wiedzieć jak nie widzę, nie słyszę tylko czytam mało obrazotwórczą wypowiedź... :-) Trzeba obadać pacjenta.

Tak tak, lato się kończy a Bułki się nie spotkały (nota bene ja mam motongi albo rozkręcone albo coś jeszcze...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no! Winszuję koledze fajnej zabawy.

Ale ale... Napisz jak było w Księstwie San Marino oczywiście na "pieczywie"??

Dzięki maarp, dzięki. Niedługo wybieram się na inny tor i może zechce mi kilka spraw wyklarować kolega, który świetnie lata na torach. Tak czy inaczej już powoli czuję bułę.

Co do wyprawy. Przejechałem 3700 kilo głównie po Włoszech i Austrii, sporo po Alpach i Dolomitach. Tu jest relacja z wyprawy

https://picasaweb.google.com/parysja/NibyAlpyIDolomity

Lightning to niby nie moto turystyczne, ale dawało radę i moja d... też :rolleyes: . Pozycja na dłuższych trasach jest nieco uciążliwa, ale jak się ma w sobie odpowiednią dawkę samozaparcia jest spoko. Kręgosłup nie odczuwal znużenia, pozycja rąk naprawdę ok. Był też trochę problem z bagażem i jak widać na fotkach trochę śmiesznie to wyglądało jednak dało się. Najgorsza trasa to po autostradzie przy prędkości 140 non stop jest ciężko, a jeszcze jak do tego dołożyc wicher z naprzeciwka toooo... :banghead:

Najmilszą sprawą było zużycie benzyny - średnio 4,75, na autobanie 5,0!!!

Miałem jedną zagwozdkę, ale dźwiękłem do maarpa i mi przez telefon powiedział co i jak. Tak wię cieszmy się, że mamy TAAAKIEGO fachowca.

No to co? W drogę!!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

przy okazji poszukiwania motoru dla mojej drugiej polowki, wpadlem na allegro na taka oto aukcje:

http://araautohandel.otomoto.eu/buell-xb-xb-12-M2737982.html

 

na pierwszy rzut oka, wszystko wydaje sie ok, wiec skad ta cena?

 

Jakby sie wam chcialo jakos skomentowac to byloby super, bo powaznie rozwazamy mozliwosc

kupna motocykla dla nie w okolicach 10-12 tys, a wtedy ja bym sie zupgradowal do xb12,a ona wzielaby cityx'a.

 

Z gory dzieki!

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ja zawitałem do czarodzieja Maarpa.

Motorek uzdrowiony z drobnych dolegliwosci, uzbrojony w crash pady, TPS zresetowne, amory ustawione,jednym slowem zajebiaszczo.

Dodatkowo Mariusz byl na tyle mily ze wyjechal do mnie prawie 20km jako ze skonczylo mi sie paliwo (kontrolka sie wczesniej popsula - zmasowal sie kabel od czujnika, a ja zle obliczylem spalanie, kontrolka po wizycie oczywiscie dziala ;-)) z kanistrem i popilotowal az do warsztatu.

Mariusz jeszcze raz wielkie dzieki!!

 

Jakby ktos sie zastanawial gdzie leczyc bule, to nie ma co sie zastanawiac tylko grzac do wloclawka!

 

Pozdro dla wszytskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...