Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie mam wyłączony czujnik O2 można go odłączyć na poziomie ecmspy jest tam taka opcja(zresetować na 100% i wyłączyć może pomoże),EcmSpy faktycznie ich stronka skończyła działalność ale można go zciągnąć z netu wystarczy dobrze poszukać w google np: http://thepiratebay.org/torrent/4968135/bu...-_Ecm_SPY_Setup

http://www.torrentdownloads.net/search/?search=ecmspy albo spróbujemy mój setup do ecmspy niech któryś podeśle mi meil z pytaniem o ecmspy a ja odeśle swój setup i sprawdzimy czy w ten sposób darady go sobie przesyłać

icon_rolleyes: niestety Mike z xoptiinside też zawiesza swoją działalność do odwołania wraca do szkoły ,pozatym zajął się tylko motocyklami torowymi i wyścigami.

Buły często są kiepsko ustawione po wyjściu z fabryki pozatym żeby dobrze zczytać AFV musisz pojeździć troche w closed loop czyli w okolicach 3000obr/min bo inaczej będzie przekłamywać.

Gonsso katalizatora to w buellu nigdy nie było :wink: mam eprom od jednej 12-tki można spoprubować go wgrać może pomoże.

 

Jaki masz numer ecm

Pozdrawiam!

Edytowane przez Dziadek XB

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt... katalizatora nigdy nie mialem, :biggrin: a co do AFV to spada mi wlasnie po jezdzie w closed loop. Spróbuje odchaczyc w ecmspy kwadracik z czujnikiem o2 moze pomoze a jak nie to wyrwe wtyczke :evil: .

U mnie z wymiana danych ecm to kiepsko bedzie bo mam niestety juz model 2008. Program Firmware version: BUEOD0CB. Wlasnie odlączylem o2 z programu zobaczymy co bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym całym temacie to bankowo namieszał Harley-Davidson. Ostatnimi czasy HD ma wielkie ciśnienie odnośnie tematów które mogą odbierać firmie choć odrobinę zysków. Zajmują się nawet tropieniem "podróbek" na Allegro i Ebay firmowanych znaczkiem HD. No nic dziwnego ale żeby pozbawiać nas tak wartościowych stron - podczas gdy w polskich serwisach o konkretną radę i pomoc darmo szukać...

Zdradziłbym jeszcze kilka nowinek ze świata HD ale obiecałem że nie zdradzę pod groźbą ... hmmmm no była poważna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zmieniając delikatnie temat.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Buell Blast? Chodzi mi o rzeczywiste doświadczenia a nie te wyczytane z netu.

Planuję zakup takowego dla mojej lubej... Taka alternatywa między HD Sportster a Skuterem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy kupil jakis czas temu Blasta dla swojej lubej, tego co wiem nie nazeka ale dowiem sie wiecej i napisze.

Ten znajomy to nie ze Swarzedza przypadkiem ? :) a Blast czerwony ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stałem się szczęśliwym posiadaczem 3 motocykla.

Blast zakupiony.

Wielkie pozytywne zaskoczenie - jak miły jest ten motocykl. Tak! Miły!

Miły w prowadzeniu, miły w obejściu, miły w zużyciu paliwa, miły dla ucha dźwięk silnika, miły wygląd (niebanalny - w gąszczu GS500 i CB500) itp itd

A teraz miła praca przy dopasowaniu wyglądu do upodobań (przyszłej) użytkowniczki :-)

 

AHA! Byłbym wdzięczny za udostępnienie pełnego MANUALA do tego moto. Lubię zagłębiać się w szczegóły...

Edytowane przez maarp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go poznasz bliżej, to prosił bym o jakiś opis :)

Swojego czasu był założony odrębny temat, ale umarł śmiercią naturalną, gdyż to bardzo rzadki sprzęcik a faktycznie jakże ciekawy :)

:flesje:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka Blast? To jest ten 500ccm? Szczerze powiem ze jako zagorzały fan HD i pochodnych (starsi forumowicze wiedzą o co cho) to dopiero drugi raz w życiu słyszę/czytam o takiej Bułce. Z tego pierwszy raz słyszałem od innego forumaka stąd. :biggrin: Mnie się podoba. Nietuzinkowy sprzęcik. Poka foty. :biggrin: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak- 500cm3 i do tego singiel. Ale jak lookniesz na youtube, to nawet świetnie gada :bigrazz:

http://bikepics.com/pictures/352854/

http://www.youtube.com/watch?v=MH1EMOTuLsM

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chlopaki ja wlasnie planuje zmiane motocykla i mam do wyboru ducati monster albo wlasnie buell xb9r czyli bardzo podobny do wspomnianego ducati

 

i teraz pytanie bo slyszalem ze buell jest bardzo drogi w serwisie oraz czesci sa trudno dostepne i bardzo drogie a po za tym to jest motocykl dosc awaryjny wiec przy serwisach po 40tys km przebiegu trzeba troche wlozyc siana

 

czy to prawda?

 

jak maja sie koszty w uzytkowaniu i czesci do innych japońców jak bandziorka albo SV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati Monster jest kolejnym motocyklem który kupił bym do swej "kolekcji". Nie będę wypowiadał się na jego temat bo jeszcze nie byłem w jego posiadaniu toteż nie mam prywatnych odczuć i doświadczeń co do powyższego.

BEZ WĄTPIENIA jednak wybrał bym Buell'a XB!! Kupuj bez wahania. Bardzo wdzięczne a zarazem niebanalne maszyny.

Czysta przyjemność z jazdy, szalone emocje z osiągów tego "zboczeńca" oraz raczej prosta konstrukcja która nie przysporzy Ci problemów - to moje zdanie.

Co do kosztów to nie popadajmy w paranoję. Części dostępne w serwisach w cenach nie aż tak wygórowanych. Osobiście wszelkie drobiazgi kupuję właśnie w serwisie i koszt mnie nie przeraża. Wszak każdy z nas miał w swojej historii motocykl japoński i każdy z nas wie że części do nich wcale nie są tanie. Poza tym co tam ma się popsuć? No dobra tak dla przykładu... Łożysko wysprzęglenia - grosze w zwykłym sklepie z łożyskami i wymienisz również sam (max 20 pln), przekaźnik zapłonu 35 pln (do Sporta 65pln), wymiana świec (20 pln sztuka NGK), filtr oleju dostępny w każdym sklepie 25 pln, olej silnikowy RevTech 25 pln za litr, olej do sprzęgła 25 pln itp itd

Każdy motocykl używany po prostu się zużywa i nie ma takich które by się nie "psuły". Motocykl poprawnie użytkowany nie psuje się tylko potrzebuje niezbędnych wymian. Tak więc nie ma co generalizować nad awaryjnością jakiejś to marki motocykla.

Kupując Buella masz nie tylko zajebistą przyjemność z jazdy, cieszy oko i ucho, a i Ty jako jeździec darzony jesteś niejako estymą...

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedalem swojego Buell'a Cyclone, to nie dla mnie byl sprzet. Jakosciowo kiepsko wykonany, prowadzenie bardzo dobre na dobrej jakosci asfaltach - natomiast na zlej nawierzchni to tragedia szczegolnie w zakretach , i z tego co wiem nie tylko ja mam takie zdanie jako byly posiadacz tego motocykla. Poza tym za duzo wibracji od silnika, i sporo niedorobek - po prostu takie rzeczy ktore powinny byly byc wyelininowane na etapie projektowania a nie we wlasnym garazu przez wlasciciela.

 

jesli chodzi o czesci, to najlepiej z zagranicy brac z internetu (str nr 2 tego tematu) , szczegolnie ze strony americansportbike, natomiast widze ze cos nie dziala ten portal teraz.

 

Buell sie strasznie szczyci swoim zawieszeniem i hamulcami, a moim zdaniem naprawde nie ma czym, bo sa po prostu przecietne a nawet bym powiedzial SLABE. Niedawno ogladalem odcinek "motocykle" na tvnturbo i byl test tego nowego modelu z silnikiem rotax'a , i jak pokazywali jak to jezdzi po torze to strach sie bac - bardzo niestabilny nawet na drobnych nierownosciach.

 

Zamiast Buell'a to mam teraz Honde Seven Fifty, i to naprawde o niebo lepszy sprzet - owszem, slabszy, ale pod wzgledem zawieszenia to o niebo lepiej wypada - a wszyscy wiemy jakie sa u nas drogi. Poza tym jakosc wykonania na wysokim poziomie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...