Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko do Tomkad bo latałeś na 1125r a chcę kupić go takiego z 2008roku albo Aprilie Factory 2007r co ty byś wybrał ja teraz mam RSV MILLE i przemawia za mną Factory ale 1125r bym też chciał

 

Ja też bym chciał RSV Mille :biggrin: a tak na poważnie to jeszcze nie miałem okazji na nim pojeździć bo muszę dokonać paru drobnych kosmetycznych zabiegów. Ale jeździłem na XB12S choć wiadomo - to nie to samo. Nie mam porównania do RSV, bo znam tylko ze słyszenia więc nie chcę powtarzać. Natomiast ja kupiłem w ciemno ten sprzęt, miałem różne motocykle i myślę że nie wchodzi się 2 razy do tej samej wody, więc na Twoim miejscu brałbym buella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jezdzilem rsv przez 3 lata a i 1125 zdazylo sie posmigac i jesli mialbym wybierac to wybralbym Aprilie. Dlaczego? Bo ma rewelacyjne zawieszenie, jest tego wiecej i wiec czesci i aftermarketów, przy zmianie wydechu w 1125 bedziesz mial problem z mapami a ustawienie map kosztuje prawie 800 euro ( www.twinmotorcycles.nl ). W Aprilii lepsza geometria czyli zero problemu z shimmy, no i jest ladniejsza. Co do 1125 to jezdzi sie wygodniej natomiast naped paskiem szwankuje widzilem takiego z przebiegiem 10tys i zerwanym pasem, na forach tez nazekaja. A tak naprawde to jak ktos nie chce sie mega scigac to niech bierze xb12r do roku 2007, moze nie rozpedzi sie do 250 km/h ale frajda wieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie pierwszy raz odpalilem swoja xb 12r i strasznie glosno chodzi pompa paliwowa, w dodatku nie wylancza sie( caly czas chodzi) w czym moze byc problem????? Pozdrawiam!

 

Zero srtesu :rolleyes: tak ma byc pompa wyje dośc głośno i pracuje cały czas przecież inaczej by moto nie chodziło jak w aucie, pompa nie pracuje tylko przy rozruchu pracuje cały czas pompuje paliwo podczas pracy.

 

Pozdrawiam! :flesje:

 

 

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pierwszy raz odpalilem swoja xb 12r i strasznie glosno chodzi pompa paliwowa, w dodatku nie wylancza sie( caly czas chodzi) w czym moze byc problem????? Pozdrawiam!

 

 

Może zapchany filterek paliwa?

Mi pompy w moich wtryskowych motocyklach mocno hałasowały dopóki nie wymieniłem filterków.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa paliwowa pompuje paliwo kiedy naciśniesz przycisk zapłonu, po chwili przestaje, jednak zaczyna swą pracę zaraz po naciśnięciu przycisku rozruchu. Pracuje cały czas podczas pracy silnika pompując paliwo do wtryskiwaczy. Bez pompki silnik zasilany wtryskiem raczej nie mógłby pracować. W silnikach motocykli zasilanych gaźnikiem paliwo (najczęściej) spływa do gaźnika grawitacyjnie (nie ma potrzeby zastosowania pompki paliwa).

Przeraźliwy dźwięk wydostający się z pompki może faktycznie być wynikiem małej przepustowości filtra (czas na jego wymianę). Łączy się to z wymontowaniem pompy paliwowej z ramy. Jednak czynność nie powinna być aż tak trudna. Mnie też to czeka. Niestety nie mogę się jakoś zebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyjąc pompe trzeba odkręcic wahacz spuścic paliwo odkręcic przewód paliwa potem 4 imbusy w kręcic śrubę w gwintowany otwór na środku i wyciągnąc pompę. tylko że fitr w pompie wygląda ja woreczek do cherbaty i nie wiem czy jest dostępny.

Buły poprostu tak wyją przy starcie a jak przeszkadza ci pompa podczas pracy to załóż głośniejszy tłumik ;)

 

Ja by sobie odpuścił kupa roboty a niewiele to zmieni.

ONLY THE BRAVE CONTROLS A BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam nie wiem co napisać.

To co właśnie przeczytałem z niusów zza oceanu jest...

Straszne? Niemożliwe?

Harley-Davidson kończy produkcję motocykli marki BUELL!!

:eek:

 

Potwierdzam http://www.motogen.pl/aktualnosci/biznes/k...uell,art24.html

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...