Skocz do zawartości

Yamaha tzr 80 Vs yamaha tzr50


7acek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey pisze na prosbe kumpla bo ma zamiar kupic sciga i pyta co lepsze Tzr80 czy Tzr50 mowie tu o nowej i starszej budzie! co jest lepsze jesli chodzi o osiagi wyglad itp dostepnosc czesci Co byscie wybrali na jego miejscu ! ODP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co lepsze starsza tzr 80 czy nowa tzr 50 ? ja bym bral tzr80, trwałe i mocne silniki, miałem okazje sie takim przejechac, nowa tzr jest taka jakby zabawkowa, wyglad ma git, ale jest dosc delikatna ;]

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc miałem okazję jeździć nie na TZR 80 ale na RD80,a koles koło mnie ma nowy model TZR 50 powiem szczerze że to trochę takie zabawkowe to moto, osiągi wcale pomimo tego że nowszy model nie są lepsze.

Jednak pojemność robi swoje, ja bym wybrał TZR80 kolega niech też tak zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZR 80 SERYJNE!!! zawsze będzie lepsze niż 50. Nawet 50 po tuningu na 80 cm będzie miało ciężko nie wspominając już o żywotności tego skromnego silniczka pięćdziesiątki. Poza tym 50 cm pierdzi niemiłosiernie!!! :crossy:

 

WIem wiem każdy dwusuw pierdzi ale 50 ma charakterystyczne bzyczenie a 80 ma już głos "dużej" pojemności :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem takim i takim TZR 80 jest duzo mocniejsza i to czuć.Rama ta sama więc masa też podobna prowadzenie to samo z tym że TZR 50 ma wyższe siedzenie i taką bardziej rasowa pozycje.Po za tym 80 już dośc fajnie ryczy a 50 troche pierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez niemam, w swojej klasie chyba ma najwiekszą popularnosc, jest piękna i moze jakoś jedzie, ale w porwnaniu do wytrzymałosci tzr80 to ta druga wygrywa :clap:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez niemam, w swojej klasie chyba ma najwiekszą popularnosc, jest piękna i moze jakoś jedzie, ale w porwnaniu do wytrzymałosci tzr80 to ta druga wygrywa :buttrock:

Wiesz porównujemy 80 do 50 więc wiadome, że 50 będzie gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz znajdzcie znawcy nowe czesci silnikowe MARKOWE do tzr 80 ? tlok? sprzeglo? NIE MA ? a to pech.... tzr 50, lepsze hample - stalowy oplot, zawias paiola, silnik am6- wpieprzasz kit airsala, hand made, wal i gaznior od 125 i lykasz kazda 80 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwroc tez uwage na to ze tzr80 kosztuje ok. 4,5kafla, a nowa jest za ok.6 tys, dodaj jeszcze do tego tuning za ponad 1000zł ...

Wiesz Grebur muszę stwierdzić, że cześć w Polsce TZR-ek po 6 tysięcy nie jest warte tej ceny. Te za 6 są przeważnie z zagranicy i od handlarzy. A handlarz z niemcowni bierze za 4 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...