Skocz do zawartości

ORGINALMACHINERY


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, Twoja pomoc jest nieoceniona. Jak wspomniałeś, większość Czwórek to kundle, takich jak Twoja okazów nie ma zbyt wiele. Ja też nie chcę na skróty, dlatego rośnie mi ten motorek powoli. Ale gdy urośnie, pokażę go może w tym dziale.

 

A kran od Peraka jest zupełnie inny niż ten z 04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim- z tymi odcieniami to chyba normalne, tez mam tak zmieniony lakier w niektórych miejscach, chyba były bardziej nasłonecznione czy jak?ale lakier zostaw, bedzie super, mój jest gorszy ale ma wszystkie szparunki wraz z tym na tylnym błotniku, wiec zostaje,chyba ze mnie przycisnie to pójdzie w diabły:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim- z tymi odcieniami to chyba normalne, tez mam tak zmieniony lakier w niektórych miejscach, chyba były bardziej nasłonecznione czy jak?ale lakier zostaw, bedzie super, mój jest gorszy ale ma wszystkie szparunki wraz z tym na tylnym błotniku, wiec zostaje,chyba ze mnie przycisnie to pójdzie w diabły:-(

 

 

Git. Dzieki za słowa motywacji. Będe w PL za tydzień to obmacam tą WFM dokładniej. Jest taka lipa ze kumpel zanim mi ją dał to chciał poprawić spawy na baku w wyniku czego spiłował je na wylot w niektórych miejscach. Nie iwem co zrobic z tym fantem - jak zaspawam to cała okolica spawu zmieni kolor czyli lakier sie wypali. Mogę to zakleić jakimś klejem i przymaskować dobranym lakierem. Owe dziur są od spodu zbiornika i na srodkowym spawie łączącym połówki ale to przykyje taśma mocują bak. Obadam z bliska jak będe i zapodam werdykt/fotki/przekleństwa.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalną rdze zbieram do słoika i odkładam na półke zeby potem kiedy bedzie wiecej za jednym razem wypier... na smietnik:-)Trzeba byc trendy a nie kolego Prince tylko piaskowac klepac i malowac, zabezpieczac zabezpieczac:-)

 

Qurim-zalutuj bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. To juz mamy zboczeńca tematu zabytków.... :clap: sam sie odkrył :clap:

 

 

A rdzy ja nie zbieram. Ale stare częsci włącznie z łozyskami. I nie po to zeby odzyskac z nich kulki tylko zeby miec stare lozyska i wspominac jaki to silnik był zajechany. Oczywiście delektuję się zapachem silnika odpalonego np. po 20 latach posotju. Tak fajne czuc wypalający sie kurz i stary smar. A zapach starego silnika od wewnątrz to już wogłe rarytasik. Ewentulanie zbieram stary olej silnikowy ktory uzywam np. do zabiezpieczania metalu/czesci przed wilgotna zimą.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutka... :icon_mrgreen: Hius,krótka osłone łańcucha i mosiężne kalamitki na lagi.Obowiązkowo. Ładnie lakier zrobiony.

 

Tak wiem jest tam kilka niedociągnięć, to znaczy osłona mała na łańcuch jest zrobiona tylko założyć.

Kalamitki są z brązu ,jest zrobiony pasek z czarnej skóry na siedzenie z dwoma zapinkami już pochromowane, i jeszcze dwie blachy na przedni błotnik po bokach na nr rejestracyjne mógłbym już założyć ale czekam na zarejestrowanie to od razu zrobię nrumery na nich.

Teraz pracuję nad shl 11 ale idzie mi mozolnie muszę jednak skończyć do jesieni bo na jesień idzie do roboty ural M-63

 

aLE SHL TO MI WYJDZIE CUUUDDDOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polecenie kolegi HIUS`a zapodaję fotki jego przezajebiaszczej WSK-i. Mniam, mniam.

 

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/zzh...rmht0kwmyot.jpg

Wueseczka jak laleczka. Oj przydalaby mi sie taka w pokoju :banghead: Na tej fotce (5ej)

http://www.wbv.pl/gallery.php?entry=images...ing2ztlzrjm.jpg

juz wylazla rdza czy to brudy w tym C-owniku laczacym rame ? I jakies takie dziwne przytarcie na calej dl. ramy. Czy to jest akryl ? po zdjeciach widac,ze najpierw byla trysnieta szarym zamaskowane szparunki i dopiero czarny. Dlaczego robi sie to wlasnie tak a nie czarny i same szparunki szarym?

Edytowane przez tomasz87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejest rdza tylko jakieś syfy niedmyte może żle wytarty wosk

Co do malowania najpierw podkład potem baza koloru na bazę szparunki naklejane niestety a na koniec 3x bezbarwny akryl

Wszystko z firmy DU POINT cholernie drogi lakier ale jest chyba jeden z najlepszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada slicznie lakierek ale cene swoja tez ma.Rozjasnialem w photoshopie lakier to nawet linki widac jak sie w ramie odbijaja :( Ja mam zamiar walnac swoja akrylem i szparunki recznie pedzelkiem lub z maskowania i polerka. Ale te Twoje szparuneczki calkiem calkiem :icon_exclaim: Sam wycinales na ploterze czy kupowales gdzies w necie? Szarych z tym logiem jeszcze nigdzie nie widzialem. Jesli nie tajemnica i problem to mozna linka w sieci lub jakis wzor w pdfie czy jakims pliku ? :(

Edytowane przez tomasz87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...