Skocz do zawartości

Co warto kupić Hondę Afrika czy Transalp?


Gość jaco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

pierwsze pytanie jaki transalp:stary czy nowy?

i czy moto nowe a jesli nie to iloletnie?

i jak zamierzasz moto uzytkowac.

tak bez zadnych danych to ciezko cos doradzic(chociaz ja bylbym za africa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie kupna moto.Napewno będzie to jeden z w/w motocykli.Proszę urzytkowników o opinię.Może to pozwoli mi wybrać.Z góry wielkie dzięki.
Interesują mnie opinie od strony technicznej.NA co zwrócić uwagę przy zakupie,słabe punkty,spalanie,odczucia z jazdy(miasto,trasa ,teren)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Nie wiem jak w Africe , ale w Transalpie moduly byly pod siedzeniem- narazone na zagniecenie przez zaloge motocykla . Osobiscie wolalbym Afrike,bo i tak oba nie nadaja sie do "walki w terenie", a jedynie do mozliwosci przejechania na "skroty". Zatankowany Transalp wazy cos ok.215 kg, a Africa 235 kg czy to duza roznica w razie gleby(dla mnie zadna). Africa dla mnie lepsza bo ma lepsze ochrone przed wiatrem, i wiekszy moment obrotowy na jazde z pasazerem(erka) + bagaze. Pozdrawiam i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

:arrow: 8) Co Wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem: jeśli sprzęta do ganiania, skakania, kopania tylko XTZ 750 ( miałem maszynke 3 lata i naprawde jest nie do zajechania, jeśli chodzi o porecznośc nie wiele ustepuje Africe, troche gorzej w porównaniu z transalpem. ogólnie nic lepszego nie znajdzisz. Cena tez jest nie do pobicia). Jak szukasz sprzęta do turystyki ( miasto tez jest zajebicho) TDM 850 ( mam i nie zmieniam - lekki teren typu szutry - nie ma sprawy). Stary nie ma co sie zastanawiac bieri jedną z dwóch albo obie i po kłopocie.

Pozdrowienia!

Ps. Moje zdanie o Africe jest takie, ze...................... buhahaha [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolałbym africe ale niestety gdybym musiał wybierać to z uwagi na moje wymiary musiałbym wybrać transalpa

a tak wogule to ktm adventure byłby najlepszy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...